# Kris Boyd - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

kafa toplarında etkili birisi fakat sadık biri benim bildiğim kadarıyla rangerslada sözleşmesi var kolay kolay alıncak bir futbolcu değil.

Bu mu kilolu adam? Güldürmeyin beni. :asd:

article-0-01AFE2D600000578-332_468x594.jpg

Hayır bu.:asd:

kris-boyd_68881s.jpg

article-1108773-02F6CCBA000005DC-411_468x559.jpg

Neyini beğeneyim böyle adamın..Ne özelliği var...Bir kaç sene önce de buna benzer afonso alves çıkmıştı..Adam şimdi Katar'da ve 28 yaşında henüz. İstatistik hiç bir şeyi göstermez İskoçya gibi 2 takımdan ibaret bir ligde..Şişko olması avantaj yazmış birisi de. O zaman Ronaldo'yu getirelim Brezilya'dan..33 yaşında..Yarma gibi oldu adam.Bitiriciliği de var..Boyd kadar hantal ayrıca..Eksiği yok fazlası var..:p Umarım gelmez Boyd..

Sende haklısın.Çünkü senin gibi taraftarlara Ali lukunkular yaraşır.Boyd ile Alves'i karşılaştıran adamla futbol muhabbetine girmem:eek:mg:

Sende haklısın.Çünkü senin gibi taraftarlara Ali lukunkular yaraşır.Boyd ile Alves'i karşılaştıran adamla futbol muhabbetine girmem:eek:mg:

Senin dünya starı yaptığın über golcü şu yukardaki şişman ramboysa ben de senle tartışmam..Ayrıca afonso alves o dönemde daha popülerdi ve boroya tam 12.7 milyon pound'a geçmişti..

Senin dünya starı yaptığın über golcü şu yukardaki şişman ramboysa ben de senle tartışmam..Ayrıca afons alves o dönemde daha popülerdi ve boroya tam 12.7 milyon pound'a geçmişti..

ahahaha :D Hagi ye hakaret ettiğinin farkında değilsin.Hagi nin en verimli döneminde,süper kupayı aldığımız yıl ki fotosunu buraya koyarım,göbeğini görürsün,bir daha bu foruma girmezsin;)

Boyd'u biz alamayız.Hayran olduğum forvetlerden biri Rangers'da nasıl yedek kalıyor ve büyük takımlarda oynamıyor anlamıyorum.

Hakan Keskin'in bu konuda ki yorumları kusura bakmasın ama saçmalık (kendisinin yorumlarını çoğu zaman beğensemde...)...

ahahaha :D Hagi ye hakaret ettiğinin farkında değilsin.Hagi nin en verimli döneminde,süper kupayı aldığımız yıl ki fotosunu buraya koyarım,göbeğini görürsün,bir daha bu foruma girmezsin;)

Okuduğumuzu anladık mı?:p Hagi'yi tartışmıyoruz burada.Yukarıdaki fotografa bak. İngiltere'de alt-orta sınıf takımların istediği sıradan bir forveti layık görüyorsan Galatasaray'a bilemem. Sonra sen de demeyesin golcü diye aldık güreşçi çıktı diye..Ayrıca istediğim zaman girerim ben bu foruma sen bu anlayışla girdikten sonra..:D

Senin dünya starı yaptığın über golcü şu yukardaki şişman ramboysa ben de senle tartışmam..Ayrıca afonso alves o dönemde daha popülerdi ve boroya tam 12.7 milyon pound'a geçmişti..

Kendi ağzınla söylüyosun.Her futbolcu nun parlama dönemi olur,sonra hemen sönerler.Koskoca Adriano nerden nereye düştü,o yüzden böyle örnekler verme.Karşılaştırdığın Afonso Alves nerde oynuyo şu an,Boyd nerde oynuyo.İstikrarlı olmasa,bu kadar sene aynı takımda oynarmı.Ayrıca size kimi getircekler,yöneticilerde şaşırdı,Klose yi mi alcaktık?

Kilo problem edilecek bir konu değil. Kiloyu verir iyi ve düzenli bir diyetle. Yetenek var mı yok mu ona bakmalıyız.

Hayır neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamıyorum.Boyd gibi bir oyuncu bize gelmez zaten.Rangers maçlarını bir Boyd birde Mendes için izlerdim.Türkiye'ye çok çok fazla bir oyuncu.

Tamam susuyorum artık ama ben beğenmiyorum bu adamı. Baros'tan sonra fark getirecek tipte bir adam olduğunu düşünmüyorum. Kilolu biraz da. Son mesajım bu Boyd'la ilgili. Saygılar..

Okuduğumuzu anladık mı?:p Hagi'yi tartışmıyoruz burada.Yukarıdaki fotografa bak. İngiltere'de alt-orta sınıf takımların istediği sıradan bir forveti layık görüyorsan Galatasaray'a bilemem. Sonra sen de demeyesin golcü diye aldık güreşçi çıktı diye..Ayrıca istediğim zaman girerim ben bu foruma sen bu anlayışla girdikten sonra..:D

Ben sana süper örnek verdim,neden saptırıyosun,işine mi gelmedi.Bu ülkede ayağı 3 kere kırılmış,tank gibi ağır nonda bile iş yapıyorsa,senin güreşçi diye tabir ettiği Necati istatistikleri alt üst ediyosa,bu adam onların 2 katını yapar merak etme.Ayrıca Boyd a orta sınıf dedin ya:D sana ne desem az dır.Senin takımın avrupada kaçıncı sınıf takım olarak görüyosun?Şu anda biz Rangers tan çokmu iyiyiz.

Üst Alt