Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018

Ligimizde her daim hakem hataları olmuştur ve olacaktır. Çünkü insanın var olduğu her yerde hata da işin bir parçasıdır.

Bir daha hakemden yakınan olursa bu 17 kulüp içinde, bu açıklamayı götlerine sokmak lazım. Haa madem öyle, yayınlasınlar VAR konuşmalarını herkes duysun yorumları ona göre yapalım.

Arkadaslar , burada bize cephe acmakla alakasi olmayan kulupler de var , bence bizim konumuz diye yangin yapiyorsunuz

Firsat buldular ve herkesin illallah dedigi federasyonu bacagindan yakaladilar

Ya dize getirecekler ya da degistirecekler

Hani hepiniz emir tepeden diyordunuz ya , tff ve demiroren korunuyor diyordunuz , mayista kimse oy vermezse trump gelip desteklese yine basta kalamaz tupcu

Tamam TFF kararı geri alacak, hayat normale dönecek. Bizim kulüp zaten tek başına kalacak.. Diğer kulüpler sözümüz geçiyor diye gene aynı yönetimi seçecek..

Artık gerçekten yoruldum, ne kadar aşağılık bir zihniyete karşı mücadele ediyoruz anlamadım ben. Twitter hesabımı kapattım, ekşi sözlüğe girmiyorum, sadece gs sözlük ve burası var. İnşallah şampiyon olursak troll:god mod on'u açıp bezdireceğim internetten bu şeref yoksunu rakiplerimizi. 100lerce hesap açarım her mecrada, hiç de ne yapıyorum lan ben demem.

konuşulmaması yanlış işte senelerdir dünyanın parasını kazanıyorlar bizim gibi kulüpler üzerinden. bunlar konuşulmadığı için buralardayız. sen bu teknolojiyi yok sayıp bir hak yiyorsan sonuçlarına da katlanacaksın. önceden hakem hatalı diyor geçiyorduk ama bu sistemde bu adamların skora etki yapacak hata yapma lüksü yok. bu şerefsizler hanedan oyunlarını sahaya yansıtacak diye göz yumamayız. en tepedekinden en aşağısına kadar sadece bizim değil kimin hakkını yiyorlarsa çoluk çocuklarından çıksın.
tamam da ben sana haksızsın demiyorum ki zaten ortada ciddi bir yanlış ve tepkiler doğal benim demek istediğim ortada ki futbol rezil bize savunacak bir şey bırakmıyor futbol takımı benim açımdan olay bu herkesin görüşüne saygı duyarım

mustafa başkan sana da bir çift lafım var anadolu kulüplerine mama veriyorsun onlar da gs aleyhine olan bu skandal karara imza atıyor yazıklar olsun be çekilelim bu pis ligden ne b.k yerlerse yesinler

Toplanmazsanız genelev çocuğusunuz.
not:adminler lütfen Türkiye'de legal olan bir kuruluşu cümle içinde kullandığım için ceza vermeyin.

Tamam TFF kararı geri alacak, hayat normale dönecek. Bizim kulüp zaten tek başına kalacak.. Diğer kulüpler sözümüz geçiyor diye gene aynı yönetimi seçecek..

Usta 3 gun sonra bir bjk fb maci , bir rize sivas ya da benzer mac oynanmayacak mi

Yarin basaksehirin bir macindaki hata ile bjk zarar gormeyecek mi

Rest cekmisler tff ye , bizim olay oldu bitti .. simdi bu bildiriye imza atanlar yarin inaniyor musun ki herseye hatadir olabilir diyecekler

3 gun sonra hepsi konusmaya baslayacak

O yuzden bence tff nin ya da en azindan mhk nin ipi cekildi

Şike sürecinde yapılmayan açıklamalar yapılmış.

Trabzon başkanı yanına futbolcularını alıp hakem Deniz Ateş Bitnel'in hakemlik kariyerini bitirdiğinde yapılmayan açıklamalar yapılmış.

Enteresan.

Çalınan 4 puanımız var onları eklesek 2 puan gerideyiz sadece lig, Avrupa, milli maçlar ve kötü oyuna rağmen bu sonuç olucaktı yine en büyük şampiyon adayı olucaktık, yok ne olacak 1 hatadan denecek seviyede de değil bu durum bana göre şampiyonluktan etti o kadar ciddi.

25 senede 12 şampiyonluğumuz var aşağı yukarı. >Bu sene olamazsak seneye yine oluruz:) hala kadro madro diyenler var sanki bi siz görüyorsunuz kadronun yetersiz olduğunu biz hocasız da şampiyon olduk siz neyin kafasındasınız? biz kendimize ayrıcalık istemiyoruz adaletli olunsun yeter.

Eyy Mustafa Cengiz, ne bekliyorsun şimdi tam zamanı, çık ve Galatasaray bir sonraki yayın havuzunda yok diye açıklama yap.

Bu karar geri cekilirse imajimiz zedelenir. Kulupler birligi sacmalamis. Yarin o.zaman sizin aleyhinize kıyım oldugu zaman sesinizi cikaramayacaksiniz.

Üst Alt