Kulüpler Birliği Toplandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği Toplandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kulüpler Birliği Toplandı

Antep´in karsi oldugunu nerden bilyiorsunuz?

58. madde kaosu!

Şike ve teşvik primine küme düşme cezası içeren Disiplin Talimatı 58'inci maddenin kaldırılmasına takımlardan tepki geldi...

SPOR 13 Aralık 2011, Salı

Türkiye Futbol Federasyonu perşembe günü toplanıyor. Yönetim kurulunun gündem maddelerinden birisi şike ve teşvik primine küme düşme cezası içeren Disiplin Talimatı 58'inci Maddesi. Bu konu ilk kez masaya yatırılmış olacak. Son Kulüpler Birliği toplantısına katılan bazı başkanların verdiği bilgiye göre 'küme düşme cezasının kaldırılması' çok büyük bir ihtimal.

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, "Küme düşmeyi kaldıralım. 7 takım düşerse ligin değeri de düşer" demiş ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'den destek almıştı. UEFA'nın da federasyonun ülke içindeki kararlarına karışmayacağı belirtiliyor.

Gaziantep'ten '58' muhalefeti

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, 58. Maddenin değiştirilmesinin karşısında olacağını söyledi. BUGÜN'e konuşan Kızıl, "Ben olayların ilk döneminde bu konuya destek için toplanan imzalara katılmıştım. Sonra imzamızı geri çekmiştik. Gaziantepspor olarak bu değişiklik için imza atmayız. Çünkü federasyon üzerinde UEFA ve FIFA var. Bunların talimatları farklı, bizimkilerin farklı olamaz" diye konuştu.

Kaynak: AHaber, Ajansspor, vs

Karsi cikan kulüplerin hepsi isi bilmiyor...

eger sikeye izin veriliyorsa biz ligten cekiliyoruz desinler bakin bakalim en gec yarin fener küme düsüyormu düsmüyormu

böyle salak oylama görmedim takımlarmı karar verecek artık kimin düşeceğine...

aslında yapılacak şey çok basit bu 6 karşı klüb yapılanları ve kendilerinin karşı çıktıklarını uefa ya resmi yazıyla bildirmek ve olası gelecek cezadan kendilerini sıyırmak olmalı

ulan bi oylama düşünün ki şike yapan klüpler şike yapanlar düşmesin diye oy kullanabiliyorlar.çocuğa söylesen çocuk güler be.

çarşı gözümde bitti. hani her konuya hakimdi bu maydonozlar daha başkanlarının yaptıklarına göz yumuyorlar

Bunlari uefa'ya kendim sikayet edecegim men yiyelim diye. yemin ederim bu halk bunu haketmiyor.

futbolun icine ettiler resmen.

Şike batağına saplanmış fb, eskişehir, gençlerbirliği gibi kulüplerin Ankaragücü'ne verdikleri sözü tutmamaları sizce tesadüf mü? Adamlarlar ahlaktan nasiplerini almamışlar!

Bunlari uefa'ya kendim sikayet edecegim men yiyelim diye. yemin ederim bu halk bunu haketmiyor.

futbolun icine ettiler resmen.

bu halk bunu hak ediyor hiç birşeye tepki göstermeyen koyundan farkı olmayan halk bunu hak ediyor saatler boyunca spor programlarında bu konular hakkında ahkam kesilirken programı telefon mail yagmuruna tutmayan halk hele öle bir hakediyor ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt