Kulüpler Birliği Toplandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği Toplandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kulüpler Birliği Toplandı

İlker Yasin UEFA dan çok ciddi sıkıntı geleceğini zannetmiyorum. Ceza verin der verilecek cezaya karışmaz diyor. YALANCIYI?

İlker Yasin Galatasarayla Trabzonun kulüpler birliğinden çıkması hiçbir şey ifade etmez. Zaten başlangıcında onlar yoktu. O birliğin amacı bizde bu ligdeyiz demek içindi. Lig digiturkun parayı vermeyi kestiği an biter!!!

İlker Yasin Galatasarayla Trabzonun kulüpler birliğinden çıkması hiçbir şey ifade etmez. Zaten başlangıcında onlar yoktu. O birliğin amacı bizde bu ligdeyiz demek içindi. Lig digiturkun parayı vermeyi kestiği an biter!!!

Biz Digitürk´ten cikinca kesmeyecekler mi? Sadece Fenerbahce icin mi veriyorlar o kadar parayi? Digitürk´e sorsunlar bakalim en cok abone hangi takimi tutuyormus? Galatasaray, Trabzon havuzdan bi ciksin da göreyim ben Digitürk´ü. Kime masal anlatiyorlar?

SON DAKİKA | Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi. Birazdan açıklama yapılacak.

Ntvspor verir..

Ortak bir açıklama ile Kulübler birliğinin tavsiyesi söylenecekmiş.Ortak karar ise malesef küme düşmeme kararı olacak gibi. yalakalar daha fazla durumdalar. Sflarda belli olacak.

Tüpcü bakalım ne diyecek.

Ben kulüpler birliğinin açıklamasını değil, o açıklamadan sonra bizim yapacağımız açıklamayı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt