Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

Cevap: Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

ömer üründül saçma sapan bir yorumcu ne dediğini bilmiyor onu kim yorumcu yaptı bilmiyorum

Maçı izledik renkdaşlar. Maçta rezalettik. Spiker ve yorumcu denilen şahıs bizden de beterdiler. Açtığım başlıkta benim gibi düşünen ve düşünmeyen arkadaşlara da teşekkürler. Yalnız başkalarının fikirine saygı olmayan, aşağılamaya kadar giden cevapların verildiği bir ortamda bulunmak istemediğim için forum üyeliğimi siliyorum. Sizlere tavsiyem herkesle aynı düşünmeyebilirsiniz ama insanların fikirlerine de saygılı olmalısınız. Bir bütün olup takımımızın menfaatleri için ortak hareket etmeyi deneyin. Sadece transfer dönemi burada olup transfer bitince kaybolmayın. Kulüp bizim, takım bizim takımımız. Her zaman yanında olmalıyız. Moderatörler de umarım bu çağrıları dikkate alırlar. Herkese sarı kırmızı günler, başarılarla dolu bir gelecek diliyorum. Müsadenizle forumdan ayrılıyorum...

O spiker bir daha bizim maçları anlatmasın.Taraflı olduğu her cümlesinden belli.Yanlış hatırlamıyorsam Orduspor maçınıda o anlatmıştı.O maçtada aynıydı.TRT böyle spikerlere emanet edilmemeli.Yazık,çok yazık...

Maçı izledik renkdaşlar. Maçta rezalettik. Spiker ve yorumcu denilen şahıs bizden de beterdiler. Açtığım başlıkta benim gibi düşünen ve düşünmeyen arkadaşlara da teşekkürler. Yalnız başkalarının fikirine saygı olmayan, aşağılamaya kadar giden cevapların verildiği bir ortamda bulunmak istemediğim için forum üyeliğimi siliyorum. Sizlere tavsiyem herkesle aynı düşünmeyebilirsiniz ama insanların fikirlerine de saygılı olmalısınız. Bir bütün olup takımımızın menfaatleri için ortak hareket etmeyi deneyin. Sadece transfer dönemi burada olup transfer bitince kaybolmayın. Kulüp bizim, takım bizim takımımız. Her zaman yanında olmalıyız. Moderatörler de umarım bu çağrıları dikkate alırlar. Herkese sarı kırmızı günler, başarılarla dolu bir gelecek diliyorum. Müsadenizle forumdan ayrılıyorum...

Hocam o bahsettiğiniz tarz bir ortama hangi konuda denk geldiniz bilmiyorum ama mücadele etmeyip, bırakmak hiç de doğru değil bana göre. Beğenmediğiniz mesajları raporlamak yoluyla bize bildirseydiniz gereken yapılırdı.

Ayrıca maçı da kahvehane ortamında konuşur gibi anlattı spiker ve yorumcu.

Ben hayatımda böyle spiker ve yorumcu görmedim, tamam rezil futbol oynadık ama bu maçı anlatanların Galatasaray'ı aşağılamalarını gerektirmez.

Ayrıca Ömer Üründül denen kazmanın bir ifadesi vardı koptum. Sözde yorumcu sıfatıyla oturtulan zat şöyle diyor; Antalyaspor'un çok geniş kadrosu var, bu kadar eksiğe rağmen sahaya 11 kişi çıkmışlar. Buyrun adamın zeka seviyesi bu sözüyle ortaya çıkıyor.

Galatasaraydan çok bu adamın yorumları beni delirtti. Bir kanal bu kadar çok yanlı yayın yapar. trt yi buradan kınıyorum ve iyiki bunlar almamış süper ligi.

Maçı izlemekten zevk alamıyorum, o konuşurken, ayrıca spiker de berbattı, bu kadar cansız maç anlatılmaz, Ali Ferahbot gibi anlatacak spiker, spiker dediğin Ali ferahbot gibi olur.

Maci anlatan ayni ikili Kophenag da ki UEFA finalinde de mikrofonlarin basindaydi.Bence yorumlar objektife yakindi.Ayrica art niyeli olduklarini da dusunmuyorum.Sonuc itibari ile de saha icinde hakikatten cok kotu bir Galatasaray vardi,Antalyaspor da ovgu yu hak ediyordu.

arkadaşlar TSL maçlarını yabancı bir hakemin yönetmesi nasıl saçmaysa Galatasarayımızın maçlarını da fenerli birinin yorumlaması yanlış burada anlatılmak istenende bu gözünüzü seveyim bi düşünün biz manisaspormuyuz yoksa bursaspormu yada diyarbakırspormu? cevap sizin

Hayır yani Antalya pozisyona girince neden bu kadar heyecanlandılar anlamadım:D

Neymiş efendim? Galatasaray bu skorun üstüne yatması gerekmiş. Çünkü fark yiyebilirmiş. Pişkin pişkin gülüyorlar birde..

Antalyaspor maçı taraflı yayın

Galatasaray oyuncu değişikliği yapıyor Ömer üründül antalyaspor'un hemen değişiklik yapması gerektiğini söylüyor.Spiker antalyaspor ataklarını milli maç anlatır gibi anlattı.arda'nın attığı golde bile bu kadar heyecanlanmayan spiker antalyaspor ceza sahası yayının etrafına gelince heyecandan ve çoşkudan deliye döndü.içinizde G.S:eek:mg:'nin yenilmesi için bir arzu olabilir ama bunu dışarıya vurarak belli etmemeleri gerekiyordu.Bukadar olmaz....:eek:mg::eek:mg:

8589209.jpg

Antalyaspor ataklarında heyecanı anlatışına yansıtmakta gerçekten çok başarılıydı'

Üst Alt