Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

Cevap: Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

ben kendisini cok begenirim,ne yapcakti yani.ligtv'nin bos bos konusan yorumcularindan elli kat iyidir.bu ulkede efendi adamin isi zor.

Bildiği tek şey 4-4-2 olan bir adamdan başka ne bekliyebilirizki,mümkünse hiç bir maçı yorumlamasın.(lanet gelsin önümüzde birde dünya kupası var trt ekranlarında:(:(:()

son dakikalara doğru stresimizin en dorukta olduğu anlarda sebebpsiz kahkahaşrı iç gıcıkladı

zaten benim anlamdığım tüm medya bize karşı tamamda bizim eski futbolculardan tutunda Galatasaraylı spor yazarları na kadar herkes bizi yerden yere vuruyor hadi yazılı ve görsel basın satılmış diyelim bizimkilere ne oluyor anlamıyorum..niyedir kimedir bu düşmanlık

Gio 'nun Elano 'ya yaptığı hareketten dolayı sarı kart gördü.

Kopardı beni :D

giovani elanoya faul yaptigi icin sari kart gördü dedi ya bide güldü kücük cocuklar gibi orda kapatim tvnin sesini

sesi kapatıp izledim bi noktadan sonra .. her fırsatta gsye salalmasına dayanamadım . bide üstüne antalyalı oyuncuları jo ve giodan daha kaliteli bulduğunu söyleyince kafayı sıyırdım zaten

Ben de sinir oldum haa.Hem Üründül'e hem de spikere.Gol atıyoruz hiç bağırmıyor Antalya gol kaçırıyor daha fazla bağırıyor.Jo gole gidiyor Djehaoua gole gidiyor diyor.

Adamın gafları olabilir o ayrı bir konu ama oyun anlayışımızla ilgili tespitlerinin tamamına katılıyorum. Evet söyledikleri pek hoşuma gitmiyor ama ne yazı kı dedikleri doğru. Ayrıca yeni transferlerle ilgili hiç olumsuz bir şey söylemedi. Daha alışma aşamasında olduklarını zamana ihtiyacı olduklarından bahsetti. Art niyetli olsaydı değişik şeyler söyleyebilirdi.

antalyaspor - galatasaray maçını yorumlayımsıladığı sırada oha dedirten bir vagner love telaffuzuna imza etmiş yorumcumsu. bir vagner love deyişi vardı ki, "voaghnırrr loavvv" diye bir şey çıktı herifin ağzından... yaratığa dönüşüp karşısındakini bir lokmada yutacakmış gibi "aharfş!" efekti veren bir şeydi. elimdeki portakal - ananas karışımı meyve suyumu ve salamlı sandviçimi yere düşürdüm korkudan :s

her cumlesinde bir "valla" gecen adam.

- kaka'yi nasil buluyorsunuz?

- cok buyuk topcu valla.

- neler olabilir uzatmalarda?

- valla her sey olabilir.

- uzaktan harika bir gol!

- cok guzel vurdu valla, coook..

bonus: (bkz: helal olsun semih'e valla)

yorumlarıyla bizi aydınlatan yegane futbol yorumcusu.

- ömer batak*'ı nasıl değerlendiriyorsun?

+ bataaaak? iyiii , faydalı.

uhsuzdur; çünkü ruhunu euro 2008 çeyrek final maçında son saniyede semih*'in hırvatistan ağlarına bıraktığı gol sonrası yaşadığı sevinçle bırakmıştır. gol olduğunda ''ıııııııhhııaaaaağğğğıııııııaaağğ'' gibi sesler çıkardığı esnada ruhu kendisinden düşmüştür.

hatırlamak isteyenler bir zahmet youtube vs.

Bu ekşi'de olmasa neyapacağuk yahu. :ciftetelli:

Edit: Bide bu var ;

son olarak; ömer üründül bir ara "şimdi bir tita-ertuğrul değişikliği iyi gider" dedi. o ne lan?

"antalya'da hava çok soğuk sayın seyirciler... kameraman arkadaşlarımız iki saattir dışarıda soğukta görev yapıyor... bizi sorarsanız... keyfimiz yerinde (!)..." gibi bir şey kelam ettiler... devamının da "sarıkız buzağı doğurdu... kaynımın kızı evleniyor ama senin askerden dönüşünü bekleyecekler" gibi bir şeyler geleceğini düşündüm bir an...

Üst Alt