Kurtlar Vadisi - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan özledik ya şuan Korcan Aile Çay bahçesinde Duran emminin köşesinde nargela tüttürüyorum sanki, Yanımda da Seyfo dayı maden suyu istiyor. Of be..

C.paşalı torbacı Cemali nasıl hatırladın ya :asd:

Üstad benim Abdülhey'den soğudum dönem belki hatırlarsın bunla Erhan'ın dublajcısı kayboluyor 3-4 bölüm o ara Abdülheyi nakliyeci sefer erhanı da merzifon eşeği seslendirmişti:asd: niyeyse ben orada güllü ve abdülhey'den feci soğudum. Keza Polat'ın ilk dublajı da çok samimi geliyordu ama daha heybetli bir ses bulalım diye şutladılar onuda.

reys adını anma şu Polat'ın babasının ya.. Hani derler ya fazla tevazu kibirdir diye heh tam bu adam için söylenmiş o söz.

Kirvenin mezara kurşun atması dizinin en hard racon kesme sahnelerindendi. Bu işin genel olarak Piri Laz Ziya ve Doğu beydi dizide.

Spin off şart olanlarla ilgili listemde şöyle:

1-Abuzer kömürcü(gerçi çektiler bunu abd de ya asdsaddsd)
2-Laz Ziya gençliği
3- Mehmet Karahanlı'nın malum güçle tanıştığı ve sıfırdan zirveye çıkışını anlatan bir dizi veya film belki. Hem abbas ustaoğlu(aslan bey) de işlenirdi.
4- senin hatrına torbacı cemal :D

walter white abuzer kömürcünün ancak çantasını taşır üstad

Ulan özledik ya şuan Korcan Aile Çay bahçesinde Duran emminin köşesinde nargela tüttürüyorum sanki, Yanımda da Seyfo dayı maden suyu istiyor. Of be..

C.paşalı torbacı Cemali nasıl hatırladın ya :asd:

Üstad benim Abdülhey'den soğudum dönem belki hatırlarsın bunla Erhan'ın dublajcısı kayboluyor 3-4 bölüm o ara Abdülheyi nakliyeci sefer erhanı da merzifon eşeği seslendirmişti:asd: niyeyse ben orada güllü ve abdülhey'den feci soğudum. Keza Polat'ın ilk dublajı da çok samimi geliyordu ama daha heybetli bir ses bulalım diye şutladılar onuda.

reys adını anma şu Polat'ın babasının ya.. Hani derler ya fazla tevazu kibirdir diye heh tam bu adam için söylenmiş o söz.

Kirvenin mezara kurşun atması dizinin en hard racon kesme sahnelerindendi. Bu işin genel olarak Piri Laz Ziya ve Doğu beydi dizide.

Spin off şart olanlarla ilgili listemde şöyle:

1-Abuzer kömürcü(gerçi çektiler bunu abd de ya asdsaddsd)
2-Laz Ziya gençliği
3- Mehmet Karahanlı'nın malum güçle tanıştığı ve sıfırdan zirveye çıkışını anlatan bir dizi veya film belki. Hem abbas ustaoğlu(aslan bey) de işlenirdi.
4- senin hatrına torbacı cemal :D

Gerci Ablamizin da bir spin offu olabilirmis...

Hic unutmadik ki...
T8yIh4FL_400x400.jpg

"Sen bizim kahvede tavsan degil, insan kani icildigini bilmezmisin"
[/QUOTE]

dizinin iki tane spin offu olabilirdi

birisi aslan beyin gençliği, polatın bir kere söylediği gibi beyrut ve paristeki operasyonları(asalaya karşı) içeren mini dizi

ikincisi de baronun bu işlere girişi

diğerlerinden pek bir şeye çıkmaz

Ben dizinin final bölümündeki son sahneyi çok severim. Polat Alemdar karakterinin mahkemedeki son sözleri;

Hakim: Polat Alemdar! Sen bu kadar cürmün arasında bunlara ne zaman kitap okuttun?
Polat: Efendim kimileri okur öğrenir, kimileri yaşar öğrenir.

açıkçası unutmuşum oturup hızlıca yeniden izledim

ilk 55 bölüm yabancı yapım olsa hbo yapsa dünyanın en çok izleneni olur

gelmiş geçmiş en iyi yerli dizi

açıkçası unutmuşum oturup hızlıca yeniden izledim

ilk 55 bölüm yabancı yapım olsa hbo yapsa dünyanın en çok izleneni olur

gelmiş geçmiş en iyi yerli dizi
pusu serisi iktidar tarafindan satin alinana kadar cok kaliteli bir diziydi. sonra senaristler gururuna yediremeyip tüydü zaten. öyle de bitti. son bir kac yili cöptü.

pusu serisi iktidar tarafindan satin alinana kadar cok kaliteli bir diziydi. sonra senaristler gururuna yediremeyip tüydü zaten. öyle de bitti. son bir kac yili cöptü.

En son bölümlere doğru başa sarılan Cahit belası eğer geyik değilse ciddi ciddi senaryoyu da yazıyormuş. Bir dizi nasıl bu kadar ayağa düşürülebilir insan hayret ediyor.

Şuraya bak araba gitmiyor bile sanki sit-com çekiyorlar :asd:

İlk 55 bölümün konsepti seyircinin daha çok sevecebileceği tarzdaydı. Çeteler arasındaki mücadele, hapishane sahneleri, mafya ve devlet arasındaki mücadele vs. 55'ten sonra yönetmen değişti, başka bir yapım şirketi projeyi devraldı. Konsept de haliyle değişti. Daha derin konulara girilmeye başlandı. 55'ten sonraki bölümlerin de oldukça kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bütünüyle ilk 97 bölüm, Türk televizyon tarihi açısından bir başyapıttır. Daha sonra yapılan Terör ve Pusu serileri ilk 97 bölümün epey bir gölgesinde kalmıştır.

Daha öncede yazdık 73'e kadar dizi çok iyi. Sonra olaylar çözülmeye başlıyor heyecan azalıyor finale doğru, ama yinede önemli sürprizler var. İlk 97 günahıyla sevabıyla çok özel.

İlk 55'te Ahmet'in dediği gibi Osman Sınav etkisiyle yiğitlik teması çok fazla bu da bizim halkı çeken en büyük sebep. Sonrası üst akıl mücadelesi, stratejik savaşlar ve biraz daha duygusallık şeklinde ilerliyor.

İlk 97nin son 10u bence aşırı gereksiz

ayrıca o zaman da düşünmüştüm tekrar izleyince de farkettim elifin ölümünün büyüklüğünü, acısını, yıkımını yeterince veremediler

bütün dizinin en fenomen yanlarından biri oysa ki elif ve ali aşkı

mematinin ölüm sahnesini youtıbedan izledim daha iyi verilmiş o his

Üst Alt