Kurtlar Vadisi - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Parti propagandasi yapip bazi siyasileri yildizlastiracaklarsa hic bulasmasinlar. Vadi'yi Vadi yapan senaristler ayrildiktan sonra resmen bitti.

Bir daha düzelecegini sanmiyorum.

yapacaklar tabi eski Türkiye yok artık. İlk vadi de ulusalcı idiler sonra 2010'larda gladiocular- Polat-cemaat v.s muhabbetleri vardı 2010'larda ondan sonrada komple hükümetçi oldular. İlk Kurtlar vadisi tarzı bir şey çekme şansları sıfır yani. Bahadır'ın dönmesi lazım. Senarist Cahitle filan olacak iş değil.

yapacaklar tabi eski Türkiye yok artık. İlk vadi de ulusalcı idiler sonra 2010'larda gladiocular- Polat-cemaat v.s muhabbetleri vardı 2010'larda ondan sonrada komple hükümetçi oldular. İlk Kurtlar vadisi tarzı bir şey çekme şansları sıfır yani. Bahadır'ın dönmesi lazım. Senarist Cahitle filan olacak iş değil.
O sekilde anca malum kesimi kandirirlar. Ilk Vadi gercekten dünya standartlarinin cok üstünde bir projeydi.

Su sahne bile yeter.

Eski diziler güzeldi şimdikiler full çöp ülke olarak her konuda geri gitmeyi nasıl başardık hayret ediyorum şu yönden iyiye gittik dediğimiz tek taraf yok ha her tarafa yol yaptık o konuda iyiyiz diyebiliriz.
Ne yollar yapmislar da haberimiz yokmus diyenlere bile inanmayacaksin. Hepsi bal gibi de biliyordu.

Egitim standartlari, ahlak, siyasi yetersizlik gibi bir cok problem varken hala goygoy yapan üst düzey yöneticiler görüyoruz maalesef.

Kadinlara, cocuklara bu kadar siddet hic bir zaman yoktu mesela.

Hatip asagi imam yukari, imam asagi hatip yukari hesabi sürekli ayni sacmaliklari duyuyoruz.

İlk Kurtlar Vadisi güzeldi. Sonra iyice siyasete girdiler ve bozdular.

Sürekli gündemi işlemektense yeni ve farklı bir konseptle devam etmeliler.

Yabancı ülkelerdeki konuları işlemek dizinin devamı ve geleceği için faydalı olacağını düşünüyorum.

Bizim gündemimizi işlemeye devam ederlerse diziye yine yasaklar gelebilir.

şu itler vadisi yüzünden beyni çekirdek kadar yer işgal etmeyen birçok genç telef oldu gitti. kafa kesmeye çalışan ergenler kavga uğruna kodesi boylayanlar ....yerin dibine batasıca dizi. dünyanın şikayetini aldığı halde para uğruna reyting uğruna devam etti. adamlar sanki derbi maçı izler gibi yer kapıp diziyi kahvelerden topluca izliyorlardı. nasıl bir manyaklıktı öyle.

Kurtlar vadisi pusu yeni başladığında fatihte vatan caddesinde bi nargile cafe vardı. Perşembe akşamları takım elbiseli aynı tip modeller cafedeki tv karşısına geçip bu diziyi izlerlerdi. Racon kesilen sahnelerde alkış kıyamet tempo tutuyorlardı. Acaba şimdi o mafiaciklar napiyor???

gscimbom_mobil
:asd: :asd:

Ciddi olamazsın gerçekten mi vardı böyle birşey

sent via GSC

Üst Alt