Kurtlar Vadisi - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pala, bakkal aslan amca'ya uğrar.
pala: hayırlı nöbetler babayiğit. ver bakalım şurdan 5-6 tane eti puf. bi de salsa soslu doritos.
eve gelir.
faruk: ağa, o kadar paramız var. bize yedirdiğin şeylere bak.
pala: nankörlük etme lan. dağda keklik, burda eti puf. yokluk görmemiş gibi konuşma. ben banyoya giriyorum. dolapta içecekler duruyo. ne istiyosan iç.
pala banyodan çıkar.
pala: nerde lan benim eti puflarım. kim yedi. bedir sen mi yedin lan? bir daha böyle bir kepazeliği affetmem.
bedir: yok ağa ben ne yiycem. ağamızdır dedik. bi bildiği vardır dedik. gözündeki gözlüklerden göremiyosun ağa. ben yemedim.
pala: aha çıkardım gözlükleri şimdi görüyorum. eti pufları mitoya götürdüğünü bilmiyo muyum lan sibop.

polat, palayı kıstırır ve sorguya alır:
polat: bakkal aslan'ı niye öldürdün?
pala: ben aslanı kaplanı tanımam. bize bi alışveriş listesi verdiler. gerekeni yaptım.
polat: o elindeki eti puflar neydi? emekli ikramiyen mi?
pala: biz birgünde mi eti puf sevdalısı olduk.?

@Adem Çakar :cigara: Adanalı Yüksel arıcı'nın muhteşem oyunculuğu hakkında bir kaç kelam alalım!!

@Adem Çakar :cigara: Adanalı Yüksel arıcı'nın muhteşem oyunculuğu hakkında bir kaç kelam alalım!!

Yok yani, böyle sahane bir karakter yok. Nasil ettiler, nasil kurguladilar. Hele ki o son, "Biz bir günde mi para sevdalisi olduk" sözü var ya, adeta bir Derin Devlet tetikcisinin ic dünyasini hissettiriyor. O an sende, yillarca Devlete hizmet etmis, seni menfaatleri ugruna kullanan devlet adamlarindan bikmis, yolundan "sarp"mis ( :asd:) bir sekilde devlet adina eskiyalik yapan bir adam olup, yolun sonunda Derin Devlet´in yeni bir tetikcisinin karsisinda, eller kollari bagli oturup, namlu agzinda isyan etmek istersin. Bukadar da cool olunmaz be.

Ahh, vaaah ne trajik hayatlar yaratiyorsun be tece... Ne dramlar yaratmissin. Ahh, tece, güzelim tece.

Ekli dosyayı görüntüle 61652
- Hasım geldin, dost kalk ağabey.
- Dostum olmaz, hasmım yaşamaz! Sen benim kardeşimsin, kulağını çekmeye geldim. Haa! O Tombalacı şişkosuyla çok geziyorsun Necmi. İkiniz bir İstanbul'a sığarsınız da bir mezara sığmazsınız.

Okurken rahmetli İstemi Betil in sesini duydum kafamda yemin olsun.Allah rahmet eylesin.

GSCimbom Forum kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gelen istekler üzerine yazıyorum... Bu diziyi esas efsane kılan şey 1995lerin sonlarından 1999ların sonuna kadar akşam haberlerinde izlediklerimizin lakin mana veremediğimiz olayları devlet tiyatrosu sanatçılarının marifeti ve Soner Yalçın, Bahadır Özdener, Osman Sınav, Ömer Lütfi Mete, Mahir Kaynak ve Raci Şaşmaz işbirliğiyle dizi formatında bizlere aktarılmasıydı...

Doğu Bey Fuat Doğu idi...

Aslan Bey Hiram Abas idi...

Polat Alemdar Abdullah Çatlı ve Salman Raduyev kırmasıydı...

Tombalacı Ömer Lütfi Topal idi...

Çakır Alaattin Çakıcı idi...

Nesrin Uğur Çakıcı idi...

Laz Ziya Dündar Kılıç idi...

Hüsrev Ağa Hüseyin Baybaşin idi...

Barış Bulmaz Barış Buldan idi...

Behiç Türkcan Behçet Cantürk idi...

Kirkor Terzioğlu: Hayyam Garipoğlu idi...

İplikçi Nedim Nesim Malki idi...

Karahanlı Üzeyir Garih ve Tuncay Özilhan karışımıydı...

Memati Muradi Güler idi...

Tuncay Kantarcı Tuncay Mataracı idi...

Pala Korkut Eken ve Mahmut Yıldırım karışımı idi...

Nizamettin Güvenç Aydoğan Semizer idi...

Şevko İbrahim Telemen idi...

Cerrahpaşalılar Nurişler idi...

Kirve Sedat Bucak idi...

Kürt Bedo Kürt İdris idi...

Mito Mikdat Alpay idi...

Sencer Bey Şenkal Atasagun idi...

İskender Büyük Veli Küçük idi...

Palaska Zafer Muzaffer Tekin idi...

Kılıç Nihat Akgün idi...

Şahin Ağa İbrahim Şahin idi...

Rauf Denktaş Rauf Denktaş idi ;)

Merak ettiğiniz karakterler ve olaylar varsa izahatını yapabilirim gençler...

Gelen istekler üzerine yazıyorum... Bu diziyi esas efsane kılan şey 1995lerin sonlarından 1999ların sonuna kadar akşam haberlerinde izlediklerimizin lakin mana veremediğimiz olayları devlet tiyatrosu sanatçılarının marifeti ve Soner Yalçın, Bahadır Özdener, Osman Sınav, Ömer Lütfi Mete, Mahir Kaynak ve Raci Şaşmaz işbirliğiyle dizi formatında bizlere aktarılmasıydı...

Doğu Bey Fuat Doğu idi...

Aslan Bey Hiram Abas idi...

Polat Alemdar Abdullah Çatlı ve Salman Raduyev kırmasıydı...

Tombalacı Ömer Lütfi Topal idi...

Çakır Alaattin Çakıcı idi...

Nesrin Uğur Çakıcı idi...

Laz Ziya Dündar Kılıç idi...

Hüsrev Ağa Hüseyin Baybaşin idi...

Barış Bulmaz Barış Buldan idi...

Behiç Türkcan Behçet Cantürk idi...

Kirkor Terzioğlu: Hayyam Garipoğlu idi...

İplikçi Nedim Nesim Malki idi...

Karahanlı Üzeyir Garih ve Tuncay Özilhan karışımıydı...

Memati Muradi Güler idi...

Tuncay Kantarcı Tuncay Mataracı idi...

Pala Korkut Eken ve Mahmut Yıldırım karışımı idi...

Nizamettin Güvenç Aydoğan Semizer idi...

Şevko İbrahim Telemen idi...

Cerrahpaşalılar Nurişler idi...

Kirve Sedat Bucak idi...

Kürt Bedo Kürt İdris idi...

Mito Mikdat Alpay idi...

Sencer Bey Şenkal Atasagun idi...

İskender Büyük Veli Küçük idi...

Palaska Zafer Muzaffer Tekin idi...

Kılıç Nihat Akgün idi...

Şahin Ağa İbrahim Şahin idi...

Rauf Denktaş Rauf Denktaş idi ;)

Merak ettiğiniz karakterler ve olaylar varsa izahatını yapabilirim gençler...

@Sarper Yıldırım hani karahanlı Mehmet emin Karamehmet idi?

@Sarper Yıldırım hani karahanlı Mehmet emin Karamehmet idi?
:) Olur mu yahu Kurtlar Vadisi Show TV'de başladı o zaman Çukurova Holdingin idi ne yani adam kendi kanalında kendini mi kötüledi ;) Hatta raci şaşmaz kaç defa söyledi Mehmet Emin Karamehmet çok iyi bir Kurtlar Vadisi seyircisi diye... Galiba adı ve tipinden dolayı benzetildi bir de o zaman Türkiye'nin en güçlü ve zengin adamıydı Sarper kardeşim ondan sanmış olabilir.

:) Olur mu yahu Kurtlar Vadisi Show TV'de başladı o zaman Çukurova Holdingin idi ne yani adam kendi kanalında kendini mi kötüledi ;) Hatta raci şaşmaz kaç defa söyledi Mehmet Emin Karamehmet çok iyi bir Kurtlar Vadisi seyircisi diye... Galiba adı ve tipinden dolayı benzetildi bir de o zaman Türkiye'nin en güçlü ve zengin adamıydı Sarper kardeşim ondan sanmış olabilir.
kurtlar vadisi ekıbının forumdakı uyelerımızın karsılıgı nedir ismail bey

karahanlı Tuncay özilhan idi yüksek ihtimalle değil deseler aklıma karamehmet gelirdi herhalde isminin de çağırıştırdığı kadarıyla
@İsmail Enver üstat leyla zanayı atlamışın onu da oynayan biri vardı diğer pkklı karayılanla beraber
Karahanlının Tuncay Özilhan olduğunu Tuncay Özilhan Tayyip Erdoğanı arayıp azarladığında evet yanlış duymadınız o zaman öyleydi zira Kürşad Tüzmen'i yani vadinin Alperinin (Tarkan Tüzmen bakan Kürşad Tüzmenin öz kardeşidir) ağabeyini Irak ile barış görüşmesi yapmaya Taha Yasin Ramazanın yanına gittiği ve savaşı durdurmaya çalıştığı için II. kÖRFEZ Savaşı yani...

Üst Alt