Kurtlar Vadisi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi değil Kurtlar Vadisi Pembe dizisi oldu artık. Bu kadar VADİ fanatiği olan ben bile bu hafta maçtaydım. Cuma günü izlerken hiç heyecanlanmadım ve yarısında sıkılıp kapattım sonra izledim. Heyecan kalmadı artık ya dizide. Keşke Terör devam ettirilseydi ya da Pusu ilk 9 bölüm gibi devam etseydi. Veya hiç devam etmeseydi efsane olarak kalsaydı:mad:

Bu dizide aşk Elif'te sınırlı kalmalıydı.Aşkı bu kadar katmamalılardı.Katacaklarsada ilk dizide olduğu gibi aksiyonla birlikte yürütmelilerdi.

KURTLAR VADİSİ İZLEYİCİLERİNE DUYURU: BU AKŞAM YENİ BÖLÜM YOK!

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu akşam ekrana gelmesi beklenen 53. bölümü, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Show TV’de 22.30’da başlayacak “Seçim Özel” programına katılması nedeniyle yayınlanamayacaktır.

Pana Film’in tasarrufunda olmayan bu değişiklikle ilgili olarak tüm Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinden özür dileriz.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 53. bölümünü, 2 Nisan Perşembe akşamı yine Show TV’de izleyebilirsiniz.

KurtlarVadisi.com

Yahu hergün tvdesin zaten başbakan.Showtv'ye çıkacak bugünü mü buldun?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi değil Kurtlar Vadisi Pembe dizisi oldu artık. Bu kadar VADİ fanatiği olan ben bile bu hafta maçtaydım. Cuma günü izlerken hiç heyecanlanmadım ve yarısında sıkılıp kapattım sonra izledim. Heyecan kalmadı artık ya dizide. Keşke Terör devam ettirilseydi ya da Pusu ilk 9 bölüm gibi devam etseydi. Veya hiç devam etmeseydi efsane olarak kalsaydı:mad:

Terörü devam ettirmezlerdi.Tek bölümde bile o kadar kişinin kuyruğuna bastı ki hemen kaldırttılar.Ama ben Pana Film'den Muro gibi saçma sapan film yerine Kurtlar Vadisi Terör sinema filmi beklerdim.Hala bekliyorum.

Teeey, Canter'in içinden elma çıktı.

Senaryodaki amansız Polat hikayesi devam etmekte. :D

Aklıma gelmişti.Kutuların boş çıkacağı elma çık olsun.O toplantıdaki başkan da Ebru'nun babası bence.

Bu arada Kazım'ın ştandart deyişine hastayım:D

Vay anasını tutturamadık:D

Bence kalkıp daha önce Güray'a yaptığının aynısını yapması lazım.

Öbür bölümün fragmanını izledim şimdi.İşte Kurtlar Vadisi bu diyeceksiniz.Süper bölüm olacak haftaya.

KV haftaya geliyor bomba gibi;)

Bu bölüm sıkıcıydı ama KV işte zaman nasıl gecti yine anlamadım.

Üst Alt