Kurtlar Vadisi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kurtlar Vadisi Pusu

Gençler dün izleyemedim şu önemli noktaları bi özet geçseniz ? :D

Polat, İskender'i tam öldürüyordu ki Polat'a elektrik verince Polat bayıldı. Göz altına aldılar. Polat'ı İskender'in yanından daha önce Doğu Eşrefoğlu'nun tanıştırdığı bir paşa geldi kurtardı. Mesut Paşa. İskender'e de baya laf etti. Sonra İskender'in başa geçti Ulusal Güvenlik Polat'ın bütün silahlarına, hesaplarına ve ofisteki DVD, USB, Bilgisayarları aldı. USB'nin de kopyasını Güllü Erhan daha önce almış :D Polat kurtulduktan sonra o USB'yi Mesut Paşa'ya şifrelerin kırılması için verdi. İskender Paşa'yı öldürttü. Sonra Parmaksız diye uzun zamandır aranan biri İstanbul'a geldi. İskender yardım etmesini istedi. Parmaksız etmedi. İskender'in adamları bir süre sonra operasyon yapıp Parmaksız'ı alacaklardı ve o arada basın toplantısı için İskender kameralar karşısına geçti. Uzun zamandır aranan birini şu anda derken Kenan geldi ve Polat bizden önce Parmaksız'ı almış dedi. Polat'ta İskender'in adamlarından önce bir operasyon düzenleyerek Parmaksız'ı almıştı. İskender'in basın toplantısında iken bu bölüm bitti :D Bu arada Memati'nin Gamze'den bir çocuğu olacak.Fuat Tamer Tataroğlu ben çok iyi babalık yaparım dese de Davut Tataroğlu çocuğu istemiyor. :)

kac gündür hava piril piril sicacik, tam kurtlar vadisinin basliyacagi saatte yagmur yagdi simsek cakti kanallar gitti :D hala siddetli bir sekilde yagmaya devam ediyor. dizi bitsin kesin hava düzelir.

bir hafta polat dumur diger hafta iskender. konu bulamadilar iyice sacmalamaya basladilar dahada izlemem. eski bölümlerini izlerim daha iyi daha keyifli.

Üst Alt