Kurtlar Vadisi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kurtlar Vadisi Pusu

Halo ne yapıyorsun öyle ya,dizideki en sevdiğim karakterdi bir anda gözümdeki değeri sıfıra indi. :D

İki tane fragman yayınladır ikisinide izledim bence Kurtlar Vadisi Pusu tarihinin en güzel bölümü. İzlemeyen çok şey kaybeder. Halo şov var ve idolüm İskender Büyük'ten müthiş söz. Eğer kurşun düşmanından gelirse kahraman olursun ama dost sıkarsa rezil olursun. Polat Alemdar rezil oldu bırakın ölsün :)

hiçbir şey göründüğü gibi değildir:)

Polat'ın Halo tarafından vurulması yine onun planıymış, fragmanda ters köşeye yatırdılar yine...

Sevgili Burak o zaman sizin evin önünde bi korku yaratsın bakalım hala düşüncelerin aynı oluyor mu görelim:):):)

Şaka tabiki Burak ama şu bi gerçek filmdeki bir çok kare malesef yaşadığımız durumlarla çok yakından ilgili ve gerçekleri anlatırmışcasına senaryolar oluyor.Yalnız şu Ergenekondan sonra senoryada baya bi değişiklikler olmaya başladı malum bunlarıda savcı sorguya çekebilir:D:D:D:D

Sevgili Burak o zaman sizin evin önünde bi korku yaratsın bakalım hala düşüncelerin aynı oluyor mu görelim:):):)

Şaka tabiki Burak ama şu bi gerçek filmdeki bir çok kare malesef yaşadığımız durumlarla çok yakından ilgili ve gerçekleri anlatırmışcasına senaryolar oluyor.Yalnız şu Ergenekondan sonra senoryada baya bi değişiklikler olmaya başladı malum bunlarıda savcı sorguya çekebilir:D:D:D:D
Abi ben öyle korkular gördümki aklın hayalin durur :) Görülmesi gereken bütün herşeyi yaşadım :D

Üst Alt