La Casa de Papel - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Çok balon bir sezon olmuş.
Çok boş geçti.

Narcos meksika sezonunu izledim her bölüm dolu doluydu.

Yok ya o da nairobi yerine gruba katılır, profesör halleder. Karının kaçmaktan başka şansı yok ispanyadan. Onu da tek yapabilecek adam profesör.
--- spoiler ---

5. sezon senaryosu çoktan bellidir. bizim manyak karı tam silahı dayadığı anda suyu gelir. doğurmaya başlar. profesör yardım eder. kadın kaçak zaten hastaneye gidemez. bebeği ve kadını güvene alır. bizim kadın hormonların da azalması ile yumuşar. bebeği ile birlikte güvenli bölgededir. taraf değiştirir ve bizimkilere yardım eder. ama aslında etmiyordur. sezon finalinde büyük satış yapar. psikopat yüzü ortaya geri çıkar ve sezon finali.
--- spoiler ---

ekşide gördüm, olabilir bence.

--- spoiler ---

5. sezon senaryosu çoktan bellidir. bizim manyak karı tam silahı dayadığı anda suyu gelir. doğurmaya başlar. profesör yardım eder. kadın kaçak zaten hastaneye gidemez. bebeği ve kadını güvene alır. bizim kadın hormonların da azalması ile yumuşar. bebeği ile birlikte güvenli bölgededir. taraf değiştirir ve bizimkilere yardım eder. ama aslında etmiyordur. sezon finalinde büyük satış yapar. psikopat yüzü ortaya geri çıkar ve sezon finali.
--- spoiler ---

ekşide gördüm, olabilir bence.

Dizinin son sezonu
Hepsi de ölecek

JJ | MP

Arkadaşlar bir sonraki soygun senaryosunu ele geçirdim.

İstanbul merkez bankasına giriyorlar.

Ancak kasayı tam takır görünce , planlar suya düşüyor.

Baktılar yapacak birşey yok reisle anlaşıp , uluslararası medyaya İstanbul merkez bankası ağzına kadar külçe altın doluymuş , Almanya İngiltere’nin neden kıskandığı belli oldu ayağı çekiyorlar.

Reis profesörü baş danışmanı yapıyor.

Mutlu son

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar bir sonraki soygun senaryosunu ele geçirdim.

İstanbul merkez bankasına giriyorlar.

Ancak kasayı tam takır görünce , planlar suya düşüyor.

Baktılar yapacak birşey yok reisle anlaşıp , uluslararası medyaya İstanbul merkez bankası ağzına kadar külçe altın doluymuş , Almanya İngiltere’nin neden kıskandığı belli oldu ayağı çekiyorlar.

Reis profesörü baş danışmanı yapıyor.

Mutlu son

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
"Gıskandığı" olarak düzeltmelisin:)

Üst Alt