La Casa de Papel - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

dizinin bu sezonuna yorumum

images

İlk dört bölümü izledim bugün. Üçüncü sezona kıyasla daha derli toplu ilerliyor, geçen sezon diziye katılan karakterler daha bir oturmuş gibiler.

Asker kökenli güvenlikçi Gandia, kelepçeden kurtuluma taktiğini bilmiyor mu yani? Asansördeki el bombası sahnesini çekerken acaba hiç mi utanmadılar acaba? İzlerken ben güldüm yahu. Marsilya isimli şahıs eliyle koymuş gibi Cezayir'de bizim işkenceci Osman'ı nasıl bulabildi acaba? Adam telefonda önce dil bilmiyorum dedi Profesör'e sonraki sahnede bir baktık bizim Osman'ı bulmuşlar. :D Karaborsadan askeri helikopter almak da neyin nesi? Ayrıca polisler içlerinde bir köstebek olacaklarını hiç mi düşünemiyorlar? Şu polisleri izlemeye alayım, ne yapıyorlar falan hiç mi demiyorlar? Daha önce içinizden biri size ihanet etmiş, ikincisi neden olmasın? Son bölüm Alicia akıl etmeseydi, Antonanzas'ın köstebek olacağı akıllarına gelmeyecekti. Karnı burnunda hamile kadın olmasaydı, bunların hiçbir halt edecekleri yok.

İşin komik yanlarından biri de Antonanzasın evine girip çıkıyolar havuza falan dalıyolar adamı kurtarmak için ama her şeyi düşünen profesör sitenin güvenlik kamerası olabileceğini düşünmüyo.bırakın aga bu işleri.Asansördeki bomba sahnesini söylemeye bile gerek yok :D

İşin komik yanlarından biri de Antonanzasın evine girip çıkıyolar havuza falan dalıyolar adamı kurtarmak için ama her şeyi düşünen profesör sitenin güvenlik kamerası olabileceğini düşünmüyo.bırakın aga bu işleri.Asansördeki bomba sahnesini söylemeye bile gerek yok :D

Abi o Osman isimli Türk neden hala Cezayir'de yaşıyor? İspanya hükümeti sayesinde 200 bin avroyu cukkalamış ama hala Cezayir'de, çölde ikamet etmeye devam ediyor. Bari git başka bir şehre yerleş, onu da yapmamış dallama.

Abi o Osman isimli Türk neden hala Cezayir'de yaşıyor? İspanya hükümeti sayesinde 200 bin avroyu cukkalamış ama hala Cezayir'de, çölde ikamet etmeye devam ediyor. Bari git başka bir şehre yerleş, onu da yapmamış dallama.
Saçmalık üzerine kurulmuş bi dizi işte daha ne kadar saçmalarız diye düşünüp çekiyolar diziyi.

Üst Alt