La Casa de Papel - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Suudi Arabistan ekiplerinden Al İttihad'ın taraftarlarından 'La casa de papel' koreografisi

DWy4zYuWkAAvQrb.jpg

DWy4y_8XkAA-pNk.jpg

Büyük hype oldu. İzlemeyen zanneder gelmiş geçmiş en iyi dizi. Büyük beklentiyle izleyenler de diyor bu muymuş bu kadar övülen. Günümüzün en büyük sorunlarından biri bu abartı kültürü.

Kendi yorumuma gelirsem, bence kaliteli bir yapım. Konusu ve verdiği mesajları beğendim. Ama gereksiz uzatılmakla birlikte sonunun da özensizce bağlandığını düşünüyorum. 7-8 veririm 10 üzerinden.

Bu dizinin popüler olması sonrasında gelen "ya aslında o kadar da şeee değilmiş" goygoyu dizilerinin klişesinden daha büyük bir hal aldı bence. İyi işte tatavaya gerek yok.

Bu dizinin popüler olması sonrasında gelen "ya aslında o kadar da şeee değilmiş" goygoyu dizilerinin klişesinden daha büyük bir hal aldı bence. İyi işte tatavaya gerek yok.

O goygoyun da boku çıktı evet.

Breaking Bad'i unutturur falan gibi yorumlar vardı, daha nice boş yorum gördüm bence asla o kült diziler seviyesinde değil ama. Burada diziyi ilk önerenlerden birisiyimdir mesela, beğendik ettik de bir anda her yerde konuşulmaya başlanınca ve abartı övülünce insan garipsiyor.

Black Mirror'da da böyle oldu mevzu Netflix ile mi ilgilidir nedir ama gittikçe dizi boka sarıyor ancak her yerde "bir dizi var black mirror diye, müthiş" goygoyları dönüyor. 6 yıl önce daha güzeldi halbuki.

O goygoyun da boku çıktı evet.

Breaking Bad'i unutturur falan gibi yorumlar vardı, daha nice boş yorum gördüm bence asla o kült diziler seviyesinde değil ama. Burada diziyi ilk önerenlerden birisiyimdir mesela, beğendik ettik de bir anda her yerde konuşulmaya başlanınca ve abartı övülünce insan garipsiyor.

Black Mirror'da da böyle oldu mevzu Netflix ile mi ilgilidir nedir ama gittikçe dizi boka sarıyor ancak her yerde "bir dizi var black mirror diye, müthiş" goygoyları dönüyor. 6 yıl önce daha güzeldi halbuki.
Bu yorumu yapanlarin isim, adres veya telefon gibi bilgileri var mi?

Üst Alt