La Casa de Papel - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Bu gece veya yarın başlamayı düşünüyorum, normalde altyazılı dizi veya film izlemeyi sevmem lakin Dark'ı izledikten sonra bu konuda çok katı olmamak gerektiği kanaatine vardım. İsmini sağda solda sürekli duyuyorum umarım söylenildiği kadar iyidir.

Bu arada aklıma gelmişken @Hayri Cund Leftovers :ayatollah:

Bu gece veya yarın başlamayı düşünüyorum, normalde altyazılı dizi veya film izlemeyi sevmem lakin Dark'ı izledikten sonra bu konuda çok katı olmamak gerektiği kanaatine vardım. İsmini sağda solda sürekli duyuyorum umarım söylenildiği kadar iyidir.

izledinmi hepsini Heis?

3. sezonun 3. bölümündeyim her gün 1 bölüm izliyorum, 2. sezonu hastanede tabletten izledim koca sezonu 1.5 günde bitirdim. Senaristi her kimse her yerinden öpmek lazım.

lostcu adamlardan biri heis
ama star warsi rezil eden abraham degil linderoth gibi adi olan eleman
adamin hayal dunyasinda gecen bolumu kim akil edip oyle cektiyse celenk gondermek lazim

Guzel,yanliz Dark daha iyi bence tabi tarz meselesi,Dark i sevdiysen Stranger Things izlemelisin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt