Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı

Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı

Pabon'un 2014 elemelerinde 3 maçta 2 golü var biri Arjantin'e,diğeri Bolivya'ya. Milli maçlarda balı tutmuyorsa boş oyuncu değildir ama hiç izlemediğimi de itiraf ediyorum.Video görüntülerinde de genelde hep son hamlelerde ya da vururken gördüm,biraz pas alış verişi boşa kaçma durumu,güç durumunu görsem adamı savunabilirim ya da yerebilirim.

Ne güzel dedin be abi..

İyi futbol iyi futbolcuyla bizim Pabonlarla Pabuçlarla ilgilenecek peşine düşecek çapımız yok..

Bize nokta adam lazım..

Bildiğimiz tanıdığımız bizim geleceğin takımını kurma lüksümüzde yok..

Gidip al Suarez'i gidip al Kalou'yu..

Biz Anadolu takımı gidip Kolombiya'dan çalım atıyor şut atıyor diye adam alıp bakalım nasıl çıkacak diye uğraşamayız, çok açık ve net Pabon fiziğinde ki adam Türkiye'de yerden kalkamaz.

Şampiyonlar ligi diyoruz hala tuhaf isimler peşindeyiz veya değiliz ama zihniyet kesinlikle bu olmamalı..

Çok iyi dedin abi Muslera gibi kaleciyi ne kadar çok istedik forumun büyük bölümü istedi niye çünkü Muslera daha göz önünde daha çok bilgi toplayabildiğimiz bir kaleciydi..

Ve çok daha iyiydi..

Transfer politikamız umarım nokta isimlerle sürer ve biter az olsun öz olsun..

Senin bundan önceki 22.783 mesajından en az birinde ''Arsenal nasıl buluyor abi bu adamları, Lille nasıl buluyor, biz de bulalım genç yetenekler'' şekline bir mesaj olduğuna eminim

Fatih Aybars Hakan çok güzel yazmış. Tebrik ederim kardeşim

Abdullah Bey, ben Fatih Terim'in yada yöneticilerinin taraftar tepkisi nedeni ile Lauro'dan vezgeçtiğini hiç ama hiç düşünmüyorum. Bu kaleci transferini

direk olarak çok çok basite indirgemektir. Bu kadar kolay mı karar vermek. Taraftar tepki verdi diye Lauro mıdır nedir ondan vazgeçildi he. İlginç

Lauro'dan vazgeçilmedi, sadece alternatif olarak tutuldu. Medyamız o kadar bilgi kirliliği içinde ki bir süre sonra algılarda değişiyor. Muslera transferi gerçekleşmeseydi kalemizde Lauro'yu görme ihtimalimiz yüksekti; taraftar istedi de vazgeçildi meselesi ise mizaha girer.

Teşekkür ederim beyler, bilmem kaç bin kişilik forumda konuyla ilgilenip, temayı tam olarak anlayabilen ve saptırmayan ender kişilersiniz :tiphat:

3-6 milyona euro ya riskli transfer yapmak bize lüks dür arkadaşlar.Takıma vereceği katkı önceden ölçülebilir ne olduğu belli adamlar tercih edilmeli.

Kendini ispatlaması,avrupa tecrübesi çok önemli.

bu yazıyı okuduktan sonra pabon transferinede soğuk bakmaya başladım. çünkü ne kadar doğru iş yaptıgımız ortada muslerayı alarak :)

Terim Lauro'ya yonetim Muslera transferini bitiremedigi icin onay vermisti. Daha ucuz diye Lauro gelecekti. Taraftar da o asamada baski yapti yonetime Muslera icin. Yani Lauro'nun ilk tercih olmadigi biliniyordu.

Su anda durum ne bilmiyoruz. Gercekten Pabon'un pesinde miyiz yoksa, listemizdeyse mesela kacinci sirada.

Terim Pabon tam kafamdaki oyuncu mu diyor, yoksa yonetim yine istedigi adamlari alamadi da daha ucuz bir alternatife Terim onay mi veriyor forvetsiz kalmamak icin. Bilsek Terim'in ilk istedigini almiyor yonetim, taraftarin tekrar tepki koymasi dogru olurdu.

Lauro'yu taraftar tanimasa da Terim'in ilk tercihi olmadigi cok netti yani. Taraftar da Terim'in daha cok istedigi kaleci alinsin diye yonetime baski yapti o zaman, cok da dogru yapti. Bugun de Terim Suarez'i ya da Mirallas'i isterken yonetim ancak Pabon'u alabildigi icin onay veriyorsa yine tepki koymak gerekirdi ama bilmiyoruz belki PAbon'dur en cok istedigi oyuncu.

ben zaten transferde hocaya guvenmiyorum ona vereceksin kadroyu 10 numara calistiracak ama oyuncu secemiyor bence

Üst Alt