Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı

Cevap: Lauro Júnior Batista da Cruz , Dorlan Pabon ve Türk İnsanı

sercan'ın kadro derinliğindeki yeri ne ki? ben mi bilmiyorum? bütün sezon oturdu lan adam kenarda.

Şu Sercan konusuna bodoslama dalayım.

Yahu adam toplamda kaç dakika oynadı ki.

Genç oyuncular oynadıkça oluyorlar.

Ya alıp oynatacaksın, oynatmayacaksan da almayacaksın.

bursa kaç sene oynattı sercan'ı. mental olarak bir futbolcu bu yaşta böyleyse gelecekte işi zor. illa burak yılmaz gibi istisnalar arıyorsanız onlar zor gelir dünyaya. çok nadir olur. sercan'ın tek problemi mental de değil. çalışmıyor o adam. çalışmayan adam mental olarak doruklarda olsa da sıfırdır.

ben de diyorum ki sercan ve yiğit var, sen de denedik tutmadı diyorsun. e hıyar, yiğit alındığında demediğin kalmamıştı, kanat yok bıdı bıdısına, şampiyonluk gidiyor vs. diye.

hadi bunu da geçtim, ulan sen sanki bir veri koydun da önüme bana artistlik yapıyorsun. böyle bir düz mantık yok yahu. denedik tutmadı. he gülüm he, denedik tutmadı. cins cins tartışıyorsun, şu forumda bi tek seninle tartışmayı sevmiyorum. en başta sakin sakin yazıyordum ama öyle bir giriş yapıyorsun ki alıntıya, sanki ana bacı sövmüşüm sana. sakin ol olm biraz, karşında insan var. relax ol. ciddi bir şey tartışıyoruz tavırların evlere şenlik.

neyse, siz haklısınız madem, terim hatasızdı transferler.

1.'si aynı mesajı dün de Saykal'a attın.Benimle tartışmayı sevmezsin çünkü play-off muhabbetlerinden felan hep ben haklı çıktım.Oradan gelen bir gıcıklık olabilir normal karşılarım.

Neyse konuya geçersek eğer Yiğit'e laf felan etmedim başka biri ile karıştırma ya da uydurma.Genelde Türk oyunculara laf etmem.Mustafa Sarp gibi 29-30 yaşında gelmezse eğer.Kanat olayını da %100 doğru hatırlıyorsun evet lazımdı ama transfer yapılmadı.Ayrıca oldukça sakin yazıyorum.Forumda tartışılan bir konuyu kendime dert edecek biri değilim.Dediğin mesaj tam olarak seni yansıtıyor.Sanki ben sana ana-bacı sövmüşüm de sen cevap veriyormuşsun gibi bir durum var.

Ve ayrıca olaya dikkat edersen Riera'dan girdim burada.Terim hatasızdı felan da demiyorum.Fatih'in anlatmak istediği konuyu anlamamak zor birşey değil.Konunun ana mantığı tanımadığın adamlara cart curt etmek.Ve yapılıyor da.Ben Pabon'u felan tanımıyorum.Az biraz tanısam yorum yapardım.

Bana göre Riera'nın suçlusu Terim felan değildir.Transfer yapılmaya mecbur bırakılmıştır.Fatih Terim bu adam için önceden izleme falan yapmamıştır.Pabon olayıyla aynı şey değil.Bana göre de Sercan ve Yiğit hatalı transfer değil.İlerleyen sezonlarda açılırlar.Zaten ikisi de sene başı yaz kampı yememiş adamlar.Ben birşeyler bekliyorum.

Fatih Terim hatasız transfer yapar da demedim hiç.Zaten bize gelmeden önce de Terim'i istemiyordum.Forumda mesajlarım duruyordur ara bul

Yedim bir halt ama en ummadığım adam karşı çıktı :asd: . Bahsettiğimiz tipler transfer nöbetinde şu an zaten.

Forumda transfer döneminde yazılanlar ile ilgili kafa patlatıp bunları kaleme almana şaşırdım doğrusu.

Kafayı taktığına değmez.

Özellikle transfer döneminde çok ilginç adamlar türüyor forumda.

Örneğin adam bir konuya "Pabon kim yaaa" yazıyor. Transfer nöbetinde "Drogba gelsin, Berbatov gelsin" yazıyor. Aynı adam Melo' ya verilecek yıllık ücrete takım içi dengeleri bozar diye itiraz ediyor.

Ve bunlardan o kadar çok var ki. Hele transfer dönemlerinde o kadar çoğalıyorlar ki.

play-off'ta haklı çıktığını iddia etmen beni bitirdi. sana niye gıcıklığım olsun oradan. mart şubattan beri şampiyonuz, play-off'ta bir şey olmaz deyip durdum, sen bana gıcıksındır en fazla bu yüzden.

neyse, ilk verdiğin cevaba bak, kim sakin ortada.

pabona 2.5 verilip melo 2.3ya ikna edilmeye calisiliyorsa bu duruma laf edilir

ha buna inanan HIRBODUR o ayri

rierayi da f.t. istememis a. albayrak'in dedigine gore, gerci farketmez adam iyi kumas

bu arada konuyu genel olarak normal buluyorum ben zaten, karşı falan da değilim. terim her zaman haklıdır kısmına karşıyım sadece. zaten bunun savunulması da delirtiyor beni. nasıl bir mantıksa artık.

Haklı çıktım tabi.Ben şampiyon olamayız demedim ki hiçbir zaman.Erken seviniyorsunuz play-off'ta ne olacağı belli olmaz dedim.Evimizde maç alamadık.

Bir maç bile erken sevinemedik.Şampiyonluk son dakika geldi.

Bundan mükemmel bir tespit daha yapılamaz bu forumda.Neyse konunun da içine iyice ettik

sercan bizde kac mac oynadıdda tutmadı onu anlamadım. burda aydına saydırıp sonra ilah ettiniz adamı. sercan aydın kadar şans bulsun ondan sonra tutmadı deriz adama.

Sercan, Yiğit yaz kampında adam olup hizaya girerler sakin olalım henüz gençler iş görecekler ileride tutmadı demek için çok erken.

erken sevinmekle ne kadar haklı olduğumu gördük işte.:ka21:

nasıl güveniyorduysam artık takıma ne kadar aksilik de olsa şampiyon olacağımıza emindim.

Yahu geçmiş mesajları çıkarttırma şimdi.Bir şeyi de kabul et arkadaş.İhtimal vermiyordunuz Arenada maç kaybetceğimize :asd:

Sercan, Yiğit yaz kampında adam olup hizaya girerler sakin olalım henüz gençler iş görecekler ileride tutmadı demek için çok erken.

Birisi 22 öteki 23 yaşında. Ufak olanı twitter'da karı-kız düşürmek için uğraşıyor, öteki geldiğinin ertesi hafta barlarda kulüplerde. Ha ben bunlara karşı değilim, erkek adam, istediği boku yesin de bu yaptıklarının karşılığında sahada aynı performansı göremeyince insan takılıyor işte.

Ayrıca, bu adamların önündeki isimlere bak, Elmander, Engin, Emre Çolak vs. Alınacak isimler de var önlerine ve çok kaliteli isimler geçiyor gündemde. Onların hepsinin bu takımdan gitmesiydi vs. zaman da alır. O döneme kadar bu iki isimin de yaşı olur 25-26. Geçti onlardan, Kayseri'ye gitsinler, başarılı olurlar orada.

Bir cümle üzerinden 7 sayfa oraya buraya saldırman ibretlik o zaman. Ben yapsam konuyu dağıtmaktan ceza alırdım :asd:

Saldırmadım olm, bir laf söyledim hemen millet pabon'u niye istemiyon yeaa, riera, yiğit, sercan iyi transferler yeae diye triplere girdi herkes. sanki takımı yerin dibine soktum.

Üst Alt