# Lauro Júnior Batista da Cruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lauro Júnior Batista da Cruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lauro Júnior Batista da Cruz

2 senede 16 maç forma giymiş... 2008'de 41 maçta oynmış. İyi tarafından bakarsak, takımının son Libertadores Kupası maçlarında oynamış. Fakat tek umudum Taffarel'in önermiş olması...

Beklentiyi yüksek tuttuğunuzda böyle hiç duyulmamış birinin gelme ihtimali hayal kırıklığı yaratıyor işte.İyi kaleci olabilir mi tabiki sonuçta Taffarel'e güvenmemiz gerekir.Bu kadar beklenti yaratıp getirilen kalecinin şimdi daha da büyük bir baskı altında olmasıda ayrıca bir sorun olacak.Yine ona karşı kredimiz olmayacak.Bizim ihtiyaç duyduğumuz kaleci geldiğinde kimsenin laf edemeyeceği ve taraftarın sağlam kredi vereceği biri olmalı bana göre.

arkadas resmen bunalima girmis durumdayim su medyada ciken heberler olsun devamli alehimize bir yandan Stad ortak cikti simdide adi hic duyulmamis bir kaleci tafarele guvenin diyorsunuz tafarel 2 yilda 7 mac oyunyan adamda ne gormuski ?

bunu alcaklarına Ufuk yada Emirhan a şans verin olmadı ligi tarayın bjk nin Cenk i gibi genç yetenekli gelecek vaat eden bi kaleci bulun ama bu kaleci nedir ya ne anladık Zapatayı yollamanızdan ozaman. Zapata daha kariyerliydi bundan en azından Avrupada oynamıştı

Aynen bunu alıcaksak Ufuk 5 tane hatalı gol yesin ister ama o adam da gelecek var yetenek var ona şans verilsin Volkanın ilk çıktığı zamanlarıda biliyoruz f5 gibi şans veremiyoruz sanki geçen sene bütün suçlu ufuk gibi Ufuku taffarel yetiştirsin bunun yerine yabancı stoper alalım fıstık gibi takımımız olur hayır madem seviye bu kadar düştü git sinan bolatı al ufuka güvenmiyosan.

yİNE POLAT YÖNETİMİ.40 kişilik liste hazırlanıyor, sonuncu sıradaki adam alınıyor.Sonra teknik direktör başarısız, yok böyle bir şey.

her şeyi geçtim bu kaleci faydalı olur olmaz onuda geçtim sırf başkanla ve GS la dalga geçecek basın ve diğer zevatlar.İnanmak istemiyorum bu habere ama doğru çıkarsa artık başkanada güvenim kalmaz...

Irmak:1,1.5M bonservis fiyatı geçiyor diyor.

Indicado por Taffarel, Lauro deve trocar o Inter pelo Galatasaray - Futebol - UOL Esporte

Özetle Taffarel’in referansıyla Lauro’nun İnternacional’den Galatasaray’a gidecek başlığı var.Haberde Lauro’nun yeni durağının Galatasaray olduğunu ve burada Taffarel ile berbaer çalışacağı söylenmiş.Lauro’nun menajeri Galatasaray’dan teklif aldıklarını ve kulüple temasa geçtiklerini hatta bizle anlaştıklarını şuan sadece Internacional’den tamam yani transfere onay vermesini bekliyoruz diye açıklamış.Ayrıca ilk başta Galatasaray’ın teklifi Internacional tarafından reddedildi ve uyuşmazlık oldu.Ama daha sonra yeni bir teklif yapıldı ve bu teklif Internacional’in istediğine çok yakın,detaylar üzerinde konuşuyoruz demiş.İlerleyen saatlerde yeni bir haber alabiliriz diye de bitirmiş açıklamasını.

Eğer doğruysa hayal kırıklığı olur.Sen çık 1 hafta içinde kaleciyi açıklıcaz de.Dünyaca ünlü kaleci de.Ondan sonrada 2 senede 10 maç yapmış adam al.Hadi 1 hafta olayını geçtim,dünyaca ünlü olmasınıda geçtimde bu kadarına da pes ya valla.Eğer haberler doğruysa ve kaleye Victor değilde bu adam gelirse hayal kırıklığı olur benim için.Hayal kırıklığının nedeni de yönetimdir.1 hafta içinde dünyaca ünlü kaleci deyip bu adamı almanın başka bir açıklaması yok.Bir de taraftarımız rahat olsun diyorlar.Nesine rahat olacaz yahu.Defans hattımız Sabri,Servet,Ujfalusi,H.Balta.Kalede son 2 yılda 10 maç yapmış bir kaleci.Valla böyle birşey olursa hücum hattı ne kadar iyi olursa olsun ben rahat maç izleyemem.

Şimdi Ünal Aysal çıkıp taraftarımız içi rahat olsun diye açıklama yaparsa gider ekrana kafa atarım.

fake profilmiş o lan .. :(

1689xzo.jpg

Finess iyi ise gerisini boş koy aga kalbi atsın yeter.

Lan yeterince soğumuştuk zaten takımdan,gerek yoktu buna yani.Bu adam gelirse sana da yazıklar olsun başkan,sözünün eri değilmişsin.

Umarım iyi olur. İsminin ne olduğu önemli değil benim için. Sadece son 2 sezonda yedek kalmış olması problem.

Yoksa ismi cismi önemli değil. Umarım Taffarel etkisi yaratır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt