# Lauro Júnior Batista da Cruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lauro Júnior Batista da Cruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lauro Júnior Batista da Cruz

Bu ne lan? Bu mu Başkan dünya çapında ki kaleci.. Bunu getir.. Öte yandan Drogbayı getir yine gözümüze giremezsin.. Ayıptır yahu. Vizyon denen bişey var.

Şu FM profillerini koyan elemanı banlayın koyduğu 2 resim de fake. Gerçeği bu ;

612.jpg

Kulaktan dolma bilgilerle coşmayın arkadaşlar. İstatistikleri burada.

Lauro Bio, Stats, News - Football / Soccer - - ESPN Soccernet

Geçen sezon 17 maçta yer almış. Ondan önceki sezon 56 maça çıkmış. Bu sezon şu ana kadar 11 maça çıkmış. İki senede 14 maça çıktığı filan yok yani.

Yalnız bilgiler hiç örtüşmüyor.Bu linkteki eleman 25 yaşındaymış.Transfermartk'taki 30 yaşında gözüküyor.

beyler bu arkadaş kaç yaşında şimdi 25 mi 31 mi ? bi kaynakta 25 diğerinde 31 yazıyor hangisi doğru ?

ınanmayın sahsen ben ınanmadım,ınanmak ıstemedım belkıde,bu kalecı gelırse baskanın "dunyaca unlu kalecı" sozu gelır aklıma ki tamamen bıter gozumde adamın degerı 500 bın euro 2 sene oynamamıs yatmıs resmen ufuk oynasın daha ıyı!!

Buffon,JulioCesar,Frey,Doni,Muslera,Reina,Baggy derken Lauro

Drogba derken Forlan'a salladık da Forlandan kalitesizi alınır sanırım

Dünyaca ünlü kalecimiz bu mu olacakmış?

Buffon, Akinfeev dendi Lauro kaldı elde :sad007:

25 yaşında olan o 56 maça çıkan kaleci Renan mış beyler takımın birinci kalecisi transfermarkt den de baktım. Lauro 31 yaşında gerçektende ve bildiğin yedek

Eğer 25'lik olansa ve maç antremanı olansa rahatlayacağım, çünkü herkes bir şansı hak eder. Eğer 30 yaşında olansa ve 2 senedir 15 maç yapansa, Taffarel'e sığındık Allah utandırmasın derim.

İllaki Brezilyalı kaleci alınacaksa Santos'ta oynayan Rafael yada Avai'de oynayan Renan gibi müthiş potansiyele sahip genç kalecileri neden düşünmüyoruz?

Başkan 2 günde vezir de olabilir taraftarın gönlünde tam tersi bir şekilde Polat gibi de.

1)Bu kim aga?

2)TT Arena saçmalığı gerçek olursa?

Cendere müziği geliyor fondan başkan aman dikkat.

Zapata'dan bile kötü bu kaleci ! Bu işi beceremicekseniz bırakın Ufuk oynasın. Çok seyler söylemek geliyor icimden. Bana simdi hak veriyorsunuz bastan bazı seyleri anlatmaya calısıyoruz ama burda herkes polyanacılık oynuyor. Nasıl Adnan Polat'ın karşısındaysak şimdi de Ünal Aysal yönetimide sogutuyor bizi takımdan !

Eğer böyle saçma transfer gerçekleşirse Hagi'den sonra Tafi'nin bizi mantara getirdiğine inanırım ayıp ya..

Adamı google bulamıyor..

Eğer 25'lik olansa ve maç antremanı olansa rahatlayacağım, çünkü herkes bir şansı hak eder. Eğer 30 yaşında olansa ve 2 senedir 15 maç yapansa, Taffarel'e sığındık Allah utandırmasın derim.

Hagi'ye sığındık? (Stancu,Zapata)

Becali'ye sığındık? (Stancu,Zapata)

Popescu'ya sığındık? (Petre,Bratu,Tamas)

Taffarel'e sığınıyoruz( ?)

Adnan Polat'a emanettik(?)

Şimdi Allah'a emanetiz herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt