Lazio istiyor ama Cana istemiyor!


lazio-istiyor-ama-cana-istemiyor--1278871.Jpeg


Sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılıp, İtalya’nın Lazio takımına gideceğinden bahsedilen Loric Cana’nın menajeri Ceylan Çalışkan, İtalyan kulübünün Arnavut asıllı Fransız futbolcunun transferi için büyük çaba harcadığını söyledi.LAZİO ISRARCI; CANA AYRILMAK İSTEMİYORRadyospor’dan Özgür Sancar’a açıklama yapan Çalışkan, “Lazio’nun ısrarla Loric’i istediği doğru. Ancak Loric, Galatasaray’da kalmak istiyor. Şu anda ciddi bir belirsizlik söz konusu. Yeni başkan ve yönetim kurulu belli değil. Dolayısıyla şu an itibariyle bir karar vermemiz de söz konusu değil” dedi.CEYLAN ÇALIŞKAN İNGİLTERE’DEŞu anda İngiltere’de bulunan Ceylan Çalışkan, Premier Lig ekipleri Tottenham, Fulham ve Everton’ın Cana’ya talip olduğunu söyledi. Ceylan Çalışkan, “Loric, Premier Lig’i tanıyor. Sunderland forması giydi. Bu üç takımdan gelen teklif var; ama Galatasaray’dan ayrılırsa kesin olarak İngiltere’yi tercih etmesi söz konusu değil” dedi.ALMANYA’DAN DA TEKLİFLER VARLoric Cana’nın, önceliğinin Galatasaray’da kalmak olduğunu yineleyen Çalışkan, Almanya’dan Hamburg, Sttutgart ve Schalke 04’ten de teklif aldıklarını sözlerine ekledi.
(Radyospor)
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Adam takımını seviyor, taraftarın çoğu da onu seviyor.Performansı da kötü değil.Gitmek için sakınca görmüyorum.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Gitmek istemeyen adamı göndermek yakışmaz. Bu Mustafa Sarp dahi olsa öyle.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Bank Asya da 40 tane olan bir futbolcu tarzına bu kadar teklif geliyorsa bizim Bank Asya'ya rahmetle yağması lazım tekliflerin
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Cana'nin vardir bir duydugu.. Sonucta olaylarin az da olsa icinde kisi.. Gerets'in gelecegi muhabbeti bazi yerlerden kulagina gelmistir.. Ondan gitmemek istemesi normal.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Cana'nin vardir bir duydugu.. Sonucta olaylarin az da olsa icinde kisi.. Gerets'in gelecegi muhabbeti bazi yerlerden kulagina gelmistir.. Ondan gitmemek istemesi normal.Sanmam, Gerets duyumları gelmeden önce de Cana böyleydi.Hala anlamıyorsunuz ama Cana Galatasaray'a aşık.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!sarp-ayhan-baris-zan gibi adamlara ödenen paralarla süper bir orta saha alinirdi.ama nerde öyle yönetim.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Gitmemesi gereken oyunculardan biri.Yeni sezonda yeni transferlerle takıma daha büyük katkısı olacaktır.Zaten gitmek istemiyor.
 
Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!Yetenek fakiri bir futbolcu daha.. Benim kesinlikle gitmesi gerekenler kadromun içindedir kendileri.. Kesinlikle gitmeli.
 
Üst Alt