Lazio istiyor ama Cana istemiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio istiyor ama Cana istemiyor!

Cevap: Lazio istiyor ama Cana istemiyor!

Kötü oynuyor diyorlar halen.Ulan adama devre arası premier lig'den tutun, italya'dan her takıma teklif yapıldı, anlamadan bilmeden konuşmayın.Adam kalmayı seçiyor. Ben olsam şu durumda Lazio'ya giderdim geleceği belirsiz bir yerde kalacağıma.Ama gitmiyor. Laf anlatmaktan sıkıldım,anlamaktan sıkıldı adam.

merih kardes bizim görmedigmiz birseyler görüyor cana'da :D

Allah nasip ederse seneye kaptan olarak, klubede Gerets',n olduğu bir takım görelim.

[video=youtube;FPQuwOo0s2g]https://www.youtube.com/watch?v=FPQuwOo0s2g&feature=player_embedded#at=44[/video]

8244.jpg

Üstteki kliplerde hamleleri tam zamanında, bizde oynarken hamleleri hep geç ve bunu yüzünden sarı kart görmekte nedeni ne olabilir?

Üstteki kliplerde hamleleri tam zamanında, bizde oynarken hamleleri hep geç ve bunu yüzünden sarı kart görmekte nedeni ne olabilir?

nedeni acik: klipte sadece yerinde olan hamleleri göstermisler...hatta okadar cok(!) yerinde hamle yapmiski, sadece manU macindaki hamlelerini gösteriyorlar...o maca da muhtemelen doping almistir :D

cana dedikleri kocaman bir baloooon....boom diye patladi ama arkadaslar hala duygusal davrandiklari icin görmezden geliyorlar

tamam delikanli, yürekli saglam bir adam ama futbolcu olmak icin bunlar yetse sarp dünyanin en iyi b2b olurdu

videolardaki cana başka bizdeki başka.nasıl işs anlamadım

Ya arkadaş nasıl düz mantıksınız anlamıyorum. bütün takımdaki adamların videolarını izle hangisi şuan o videolarki hallerine benziyolar ? Cana'yı eleştirip duruyor millet bende bunu anlamıyorum. yanlış anlama sana bişey demiyorum

Ya arkadaş nasıl düz mantıksınız anlamıyorum. bütün takımdaki adamların videolarını izle hangisi şuan o videolarki hallerine benziyolar ? Cana'yı eleştirip duruyor millet bende bunu anlamıyorum. yanlış anlama sana bişey demiyorum

tamam'da cana geldiginden beri kötü...

adam'da hic bir kipirdama...miniminnacik bir isik göremedim

cana ne yapsa (olumlu anlamda) olay oluyor...aynisini BAM yapsa millet dalga geciyor...:D

tamam'da cana geldiginden beri kötü...

adam'da hic bir kipirdama...miniminnacik bir isik göremedim

cana ne yapsa (olumlu anlamda) olay oluyor...aynisini BAM yapsa millet dalga geciyor...:D

iyi olan birini söyle bana kellemi veriyim sana. bende bunu diyorum sana. Biz geçmişini bildiğimiz için savunucak bişeyimiz var en azından hani, mustafa sarp ayhan barışın nesini savunucam ben

iyi olan birini söyle bana kellemi veriyim sana. bende bunu diyorum sana. Biz geçmişini bildiğimiz için savunucak bişeyimiz var en azından hani, mustafa sarp ayhan barışın nesini savunucam ben

gerets gelse...full hücum yapsak...cana bu takimda oynayabilir mi ??

adam bir kere genis alan oyuncusu degil...

dar alan, kapanan takimlarin oyuncusu...

mesela kapan yari alanina, ver ona alex'i adim attirmaz...

ama oyun acma kabiliyeti yok, oyun yönlendirme kabiliyeti yok...fb'de maldonado vardi, herkes laf atardi 5 metrekare de futbol oynuyor diye...cana da onun gibi

yöneticilere laf atiyoruz ama son zamanlarda okadar kötü oyuncular geldiki biz taraftar olarak vizyonumuzu ve oyuncu anlayisimizi da kücültmüsüz

gerets gelse...full hücum yapsak...cana bu takimda oynayabilir mi ??

adam bir kere genis alan oyuncusu degil...

dar alan, kapanan takimlarin oyuncusu...

mesela kapan yari alanina, ver ona alex'i adim attirmaz...

ama oyun acma kabiliyeti yok, oyun yönlendirme kabiliyeti yok...fb'de maldonado vardi, herkes laf atardi 5 metrekare de futbol oynuyor diye...cana da onun gibi

yöneticilere laf atiyoruz ama son zamanlarda okadar kötü oyuncular geldiki biz taraftar olarak vizyonumuzu ve oyuncu anlayisimizi da kücültmüsüz

cana, gerets'in tek ön liberolu sistemi için biçilmiş kaftandır. zaten kendisi gerets'in favori futbolcularından birisidir.

galatasaray'a transfer olduğunda sunderland forumlarında bir taraftar, şuna benzer bir yorum yapmıştı. "umarım gittiği takımda ondan 30 metrelik dikine paslar atmasını beklemezler."

olayı özetliyor nihayetinde. cana'dan oyunu açması, oyun kurması beklenmemeli. bunu yapabilecek kapasitede bir oyuncuyu yanına koyarsan, mis gibi orta sahan olur.

Bugün Cana'ya küçük takım oyuncusu diyenler Gerets döneminde açıp bir kere Marsilya maçlarını izlemişlermidir hayır.Ulan biraz yenileyin kendinizi tamam b.k atın ama kaynaksız, görmeden bilmeden atmayın.

Üst Alt