Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu"

Devran mıdır Hakan mıdır herkimse ,doğru söylüyor..Futbolculara araba vermiyorsanız adama extradan 300bin euro verin ve kendisi alsın arabaları :) Yok vermiyorsanız,"alırız veririz de ama" demeyin..Ya adam akıllı tüm gerekçeleri söyleyin ya da alamadık deyin.

''Pazarlık üstüne pazarlık olmaz'' diye bir söz vardır. Baştan anlaştığı şartların üzerine başka başka taleplerde bulunduysa, o talepleri karşılamayarak iyi yapmışlar. Hep derim, masadan kalkmayı da bilmek gerekir...Aman ''Alamadık olmasın'' diye her tavizi vermek iyi bir idarecilik değil, o şekilde alınan adamlardan da genellikle hayır çıkmıyor...

Bu karaktersiz herifin alınmamış olmasından memnunum...

aslında tiote ve de jong benzer tarzda oyuncular ama tiote icin üzüldüm adam resmen boşta kaldı bu yaşta bu diz sakatlıgı kötü etkilemiş onu

bugatti-veyron-164-sang-noir-c437528072014205835_2.jpg
Yahu adamın altında milyonluk araba var zaten, çok üzülmüştüm gelmemesine ama Levent bey doğru söylüyorsa iyi ki almamışız.

yalan söylüyor hiç inanmıyorum bu herife.
selçuk efendiye çuval para sayacaksın diarra iki tane 150 bin euro araba istedi diye vazgeçeceksin öyle mi ?

Selçuk'a yeni sözleşmeyi imzalayan yönetim bu yönetim mi Ünal Aysal yönetimi mi otur onu araştır bi önce. Dediğin şeyin kel alaka olduğunu anlarsın o zaman.

Bence siz olayı anlamamışsınız. Normal şartlarda oyuncuyla anlaşılmış. Oyuncunun ceza sorunu çözülmüş Adam gelmek üzereyken ekstra ev, araba gibi talepleri olmuş. 4.5 milyon alması beklenen adam araba için, anlaşmayı bozacak noktaya geliyorsa niyeti bozuktur. Üstelik yönetimin söylediği cümle de haklı. Adam normal anlaşmanın dışında araba istiyor. Sneijder, Muslera vb. almıyorken Diarra'ya neden alalım.

Baksın işine.
Asıl sen anlamamışsın :) Ben tüm gerekçeleri söylesinler diye yazdım..ama gidip de "isteseydik arabaları alırdık ama takımda diğer oyunculara almıyoruz "derse olmaz..O zaman ben de araba yerine parayı verin derim böylece diğer futbolcuların arabalarda gözü kalmazdı :)..Sadece araba istedi-ev istedi-özel şoför istedi vs vs ve kabul etmedik desinler. Neyse,ben zaten yönetimi suçlamıyorum..Sadece isteseydik filan deyince kıl oldum..Bu arada bana kalırsa bizimkiler üstüne fazla düşmediler :)

Devran mıdır Hakan mıdır herkimse ,doğru söylüyor..Futbolculara araba vermiyorsanız adama extradan 300bin euro verin ve kendisi alsın arabaları :) Yok vermiyorsanız,"alırız veririz de ama" demeyin..Ya adam akıllı tüm gerekçeleri söyleyin ya da alamadık deyin.

Yav he he. Olay sadece 300.000 euro olsa verilir diyor orada ama olay zaten dünya kadar para çıkacak kasadan.. 3 senede 20 milyon euro etmez bu adam. Yetenekli olsa da oynamaya gelir miydi o da muamma. Dini imanı para olmuş bir Fransız. Adam olsa Rusya'daki sözleşmesini hiçe sayıp Marsilya'ya gitmezdi kurallara aykırı bir şekilde.

Yav he he. Olay sadece 300.000 euro olsa verilir diyor orada ama olay zaten dünya kadar para çıkacak kasadan.. 3 senede 20 milyon euro etmez bu adam. Yetenekli olsa da oynamaya gelir miydi o da muamma. Dini imanı para olmuş bir Fransız. Adam olsa Rusya'daki sözleşmesini hiçe sayıp Marsilya'ya gitmezdi kurallara aykırı bir şekilde.
Yav he he ne oluyor?

Levent Nazifoğlu: "Kombine sayımız 7000'den 17000'e çıktı, Kayserispor'u da yenersek Rize maçı tribünler fazlasıyla dolar."

Güzel bir haber.

Başlığa bakınca Diarra Nazifoğlu'na yürümüş gibi bir hava aldım, görsel için galeri bile aradım tek tek tıklayacağım.

boş konuşmadan önce 1 yukarıda yazdığım mesajı oku..İllaki alınsın diyen yok zaten.

Peki tamam uzatmayacağım. Anlamamakta ısrar ediyorsun. Ticarette bir rakamda anlaştıktan sonra tekrar pazarlık yapılması etik değildir. Olay 300.000 euro meselesi değil. Yoksa verilirdi bu adam gerçekten bize gelmek istese, bir yol bulunurdu. Levent Bey'in de demek istediği bu.

Adam istememiş işte. İstemediği için de sürekli yokuşa sürmüş, pazarlık üstüne pazarlık yapmış. Bunu anlamak için alim olmaya gerek yok bu açıklamalardan.

Diarra transferinde vazgecmekle Nazifoglu dogru olani yapmis.

Denayer'e yazik oldu be, umarim sene sonu bonservisiyle aliriz.

Üst Alt