Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Lassana Diarra'nın bizden çok garip istekleri oldu"

Bizimle anlaşma aşamasındayken Monaco ya kendini önermesi Türkiye' ye gelmek istemediğinin kanıtı bence. Yoksa ev araba olayı hikaye ..

Peki tamam uzatmayacağım. Anlamamakta ısrar ediyorsun. Ticarette bir rakamda anlaştıktan sonra tekrar pazarlık yapılması etik değildir. Olay 300.000 euro meselesi değil. Yoksa verilirdi bu adam gerçekten bize gelmek istese, bir yol bulunurdu. Levent Bey'in de demek istediği bu.

Adam istememiş işte. İstemediği için de sürekli yokuşa sürmüş, pazarlık üstüne pazarlık yapmış. Bunu anlamak için alim olmaya gerek yok bu açıklamalardan.
Okuduğunuzu anlasanız uzatmaya gerek kalmayacak..Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz..Ben 300-500 verilsin alınsın demiyorum zaten..Gidp bahane olarak sadece 2 araba ve "isteseydik verirdik ama diğer futbolculara almıyoruz" derse ben de o zaman sebep sadee 2 araba ise "araba yerine para olarak verin" derim..Çıksın adam akıllı tüm süreci anlatsın,diğer pazarlıkları da öğrenmek istiyrum...Mesela yılık 4.5 verdik ,5 milyon imza parası verdik ve anlaştık.fakat sonra 2 araba,ev,extradan para istedi vs vs desin ve kabul etmedik desin..zaten taraftarın yarısı inanmıyor veya çoğu..çık ve tüm süreci anlat..mesela bana kalırsa bizimkiler sadece 3 yıllık 15 milyon teklif ettiler ve ortada %99 bir anlaşma olduğuna da inanmıyorum ve inanmak zorunda da değilim..bu mesajı da alıntılamak zorunda değilsin..

Yönetim taraftar arasındaki en büyük sorun iletisimdi. Bu adamlada o sorun kalkmıştır.
Güzel günler göreceğiz.
Yaşlı başlı bunaklari dinlemekten adam gibi anlatan birine geçiş yapılmıştır.
Ne kadar doğru bilemeyiz ama daha fasosu olmadı.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelmemesi belki bizim adımıza hayırlı oldu ama yönetimin iş bilmez olduğu bir gerçek.

Almayı becremedik ,vizyonumuz yetmedi demiyorda oyuncu ters yaptı diyor.

Ulan ne mal olduğunuz aldığınız yetersiz oyunculardan belli.

Kadro kalitesinde %10 bile artış sağlayamadık.

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Gelmemesi belki bizim adımıza hayırlı oldu ama yönetimin iş bilmez olduğu bir gerçek.

HELAK OL YAĞLI SURAT!
Abi sırf gidenler sayesinde bile büyük artış olmadı mı sence?

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Bence ciddi arttı sırf Umut'un gidip Eren ve Kolbein'in gelmesi bile en az yüzde 10 arttırır. Selçuk'un forması garanti değil artık, Sneijder'e alternatif var, kanatlarda Bruma- Sinan- Podolski- Yasin avrupayı bilmem de ligin üstündeler. Bi de Bruma feci döndü hiç ümidim yoktu valla sakatlıktan sonra ama adam ciddi geliştirip geldi kendini. Bi Serdar transferi saçma bi iş oldu da neyse artık onu da bekleyeceğiz. Yine de savunmayı önde kurmaya çalışıp Serdar'a çok ciddi para ödenip alınmasına anlam veremedim.

Nazifoğlu: ''Diarra ile anlaştık ancak Oyuncunun bizden çok garip istekleri oldu.''

Nazifoğlu: ''150 bin Euroluk 2 araba istedi mesela bizden''

Nazifoğlu: ''Bunlar verilir verilmez değil ama Biz hiç bir oyuncumuza Vermediğimiz şeyleri tek bir oyuncuya vermeyeceğimizi söyledik''

Nazifoğlu: ''Bu istekler olunca Biz Diarra'yı istemedik.''

Nazifoğlu: ''Tiote ile görüştük ama sağlık sorunları ciddi boyutta olduğunu söyledi Sağlık heyetimiz, Transferden vazgeçtik.''

Nazifoğlu: ''O anlamda daha önceden de görüştüğümüz De Jong ile anlaştık. Denayer'i City Ceo'su bırakmadı malesef.''

Nazifoğlu: ''Havaalanında bekledi. Çocuk ağladı telefonda düşünün artık. O yüzden dedim Manchester'da bir Aslan Var diye.''

GS TV

Ulan Sabri de 150 bin euroluk kac tane araba var sen biliyormusun Allahin yalancisi nazifoglu?

diarra gelseydi suan fair play cezasi alirdik adamin istedigi iki araba carole maasi biliyormusunuz?
para icin gelen bir adamdan hayir gelirmi? iyi gelmemis, boyle bir pislik icin bu adar zaman harcanmasi basli basina aptallik

Bosuna Hamama giren terler dememisler, bu tarz oyuncularin istekleri böyle olur ya görüsmeyeceksin yada bazi sartlari kabuledeceksin bir transfer icin 3 hafta insanlari oyalimiyacaksin. Sen son teklifini sunlarsin verebilecegin extralari gösterirsin sonra topu futbolcuya atarsin bir hafta icinde cevap ver olumsuzsa baska birini transfer edecegim dersin. Olumluysa hemen kontrat imazlariz dersin olur biter . Ama dogru sizin de isinize geliyor imkansiz oyuncunun pesinde kosmaya haftalarca, biz denedik ama karsi tarafin istekeri bitmedi biz de alternatif futbolcuyu aldik demek icin, geciniz kimse yutmuyor bu numaralari artik

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

bu olay skandaldır madem bu kadar isteği vardı ilk gün vazgeç neden pazarlık edersin de jongu alacaksan temmuzda al kamp yesin takımla son gün gelen adamdan ne olacak katkı vereceksede yarım yamalak verir

Üst Alt