Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez"

Levent Nazifoğlu: "Takım başarısız olunca, protesto normal. Ama maç bittikten sonra yaparsak... Takıma zarar veriyor protesto"

Levent Nazifoğlu: "Kazansak, 2. duruma gelecektik. Bu haftayı yok sayıyoruz, bütün takımlar puan kaybetti"

Levent Nazifoğlu: "Maalesef yüksek stoperlerimiz yok. Devre arasında almaya çalıştık, ama takımları bırakmadı. Yüksek stoper almak lazım"

Muhabir: "Hoca ile devam etmeyi düşünüyor musunuz?"
Levent Nazifoğlu: "Hocayı değiştirme 'okazyon'umuz olsa, kim gelecek yani, kimi getireceğiz?"

Levent Nazifoğlu: "Şuan kimi getirsek Riekerinkten fazlasını veremez. Yarardan çok zararı olur."

Levent Nazifoğlu: "Maalesef takımımız Wesley'ye çok alışmış. Buna Selçuk'un da olmaması eklenince, sorumluluk alacak kişi bulamadık"

Levent Nazifoğlu (Son dakikada verilmeyen gol hk.): "Bana göre faul değil. Ama bakış açısı, ne kadar objektif bakabiliyorum, bilmiyorum"

Levent Nazifoğlu:
"Sizler gibi bizler de taraftarız. Muhtelif alternatifleri tabii ki konuşuyoruz. Hoca ile böyle bir görüşme yapmadık"

Levent Nazifoğlu: "Her hafta gelen 2 ortayı gol yiyeceksek, olmaz. Böyle goller yemememiz lazım"

Levent Nazifoğlu: "Bu haftayı yenseydik de, gelecek hafta yenilseydik ne değişecekti?"

Levent Nazifoğlu: "Devamlı toplantı yapıyoruz (Florya'da). Takım belli bir yaşın üzerinde ve bu yüzden sürekli sakatlıklar geliyor"

kolpa%C3%A7ino_1193718.jpg

Levent Nazifoğlu: "Takım başarısız olunca, protesto normal. Ama maç bittikten sonra yaparsak... Takıma zarar veriyor protesto"

KES LAN FB taraftari sanma bizi

Sakatlıklar yaş ile değil meğilli adamlar ile alakalı.

Sen gidip Serdar, Tolga gibi kariyeri sakatlıklar ile geçen adamları alırsan normal bunlar.

Sneijder, Selçuk yaşlı ama sık sakatlanan adamlar olmadılar hiç. Performansları düşük tamam ama böyle de bir korelasyon yok bu işte.

Hoş ben niye kasıyorum ki adamlarda beyin yok.

Üst Alt