Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez"

ilk kovulması gereken adam bu adam.dursundan bıle once,tum sakat ve yaramaz adamları toplamada ustune yok.

Yönetici dediğin futbol hakkında konuşmayacak konuşmaya da hakkı yok o teknik direktör tercihini onlar yapıyor taraftar yapmıyor ha başarılı olursa der ki evet bu seçimi biz yaptık sonuçlarını alıyoruz başarısız olursa da hata yaptık demesini bilmeli bi o bi bu diyerek bir yerleri oynamamalı bugün çıkıp özür dilemesi gerekiyordu hata yaptık dese 1 kişi bile demez ki neden öyle açıklama yapıyon ama adam kalkmış gene saçma sapan açıklamalar yapmış gerçi ne zaman doğru açıklamalar yaptı

Bana göre pozisyon goldü diyor kardeşim arena da oynuyorsun 11 kişi değil 12 kişisin kadro kapasiteleri belli 100 maç yapsak en az 95-96 sını kazanmamız lazım sen gelmişsin hakem diyorsun hakem hata yapana kadar bu takım neredeydi son 7-8 dk oynayacaksak oynamayalım daha iyi geri kalan 83 dk bu renklere gönül vermiş insanlar sinir hastası oluyor artık yeter çıkıp yöneticilik yapmasını ya öğrenin ya da bu görevi şimdi bırakın

Zamanında adnan polat'dan daha kötüsü gelmez demiştim. Dilimi eşek arısı soksun.

TapaTalK
ciddi manada bu nazifte de bi adnan polat havası var. takım rezil haldeyken bile sanki 4 sene üst üste şampiyon olunmuş gibi bi havalar bi hareketler umursamazlıklar, antipatiklik diz boyu. köy yanar nazifoğlu taranır hesabı bi durum var ortada.

iki yıldır bize adam gibi stoper(kodummu oturtan ) lazım diye burada resmen yalvardık taraftarı adam yerine koymadınız 5 yaşındaki bebe defansımızın tırt olduğunun farkındaydı ama siz yerli muz aşkınız yüzünden paraları çöpe attınız !! aziz +çalık parasına süper bir stoper rahat alırdınız ama vizyonsuzluk ruhunuza işlemiş bu kafayla rivadan gelecek parayla borçları sıfırladıktan sonra eminim en fazia 3 sene içinde yapacağınız abidik gubidik transferlerle gene uefa dan tokat yeme noktasında getirirsiniz kulübü !!! şükür ki artık maç izlemiyorum kafam rahat !!

bu saaten sonra daha iyi bir td bulamayiz gemi yan yatmis batarsada farketmez kafasini yasiyor bizim yönetim. Ulan belki takimi motive edecek bir td gelirse sampiyonluk hayal bile degil yeterki dogru secimi yapin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Albayrak yerine gelecek büyük bir ihtimal , son güleri diye düşünüyorum

dün ertem,sinan ağlıyordu iyi yönetici gitmemesi lazım filan diye

Siyasi tutumu bizi zerre ilgilendirmez diye düşünüyorum,dünya tek bir görüşten ibaret değil zaten.

Hocam ben de öyle düşünüyorum da kulübü politik bir pozisyona sürüklüyor. Tüm takımı toplayıp saraya götürmesi ne kadar doğruydu sorarım size? O sene, 4. yıldızı taktığımız sene herkes saraya çıktığı için şampiyon olmuş bir takımsınız eleştirilerini yapmış olup ortadaki sportif başarıya gölge düşürmüştür. İşte bu yüzdendir ki elimizden geldiğince spora politika karıştırmamak gerekiyor. Albayrak bu konuda sınıfta kalmıştır. Eleştirilen yönü budur.

Hocam ben de öyle düşünüyorum da kulübü politik bir pozisyona sürüklüyor. Tüm takımı toplayıp saraya götürmesi ne kadar doğruydu sorarım size? O sene, 4. yıldızı taktığımız sene herkes saraya çıktığı için şampiyon olmuş bir takımsınız eleştirilerini yapmış olup ortadaki sportif başarıya gölge düşürmüştür. İşte bu yüzdendir ki elimizden geldiğince spora politika karıştırmamak gerekiyor. Albayrak bu konuda sınıfta kalmıştır. Eleştirilen yönü budur.

O konuda katılırım,Saray'a götürmemesi lazımdı da kendisi kulüp adına devletle köprü kurabilir.Zaten göreve geliş amaçlarından birisi o.

"O sene, 4. yıldızı taktığımız sene herkes saraya çıktığı için şampiyon olmuş bir takımsınız eleştirilerini yapmış olup ortadaki sportif başarıya gölge düşürmüştür. "

Bu konuya ise katılmıyorum,tipik karşıt takım taraftarı cümlesi bu ciddiye almaya gerek yok.

Üst Alt