Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez"

Galatasaray'da sorunların kaynağı yönetim iken taraftarın bütün mevzuyu Riekerink ve birkaç futbolcunun üzerine yıkmaya çalışması yönetimi rahatlatıyor. Maç bitiyor, başlanıyor Riekerink şöyle böyle diye doğru hepsi haklı eleştiriler ama hoca sorununda kaynağı yönetim. Riekerink'in Galatasaray'a gelecek herhangi bir kariyeri yoktu senin yönetimin getirdi ve hala senin yönetimin görevde tutuyor.

Son düzenleme:
Levent Nazifoğlu: "Her hafta gelen 2 ortayı gol yiyeceksek, olmaz. Böyle goller yemememiz lazım"

işte zaten bunun sorumlusu sizsiniz. buna engel olacak kişi öncelikle hocadır. koca transfer dönemi döndünüz dolaştınız hoca bulamadınız, riekerink'e mum oldunuz. hadi hoca kötü onu bir kenara koyarsak kadro kalitesi de kötü. serdar ve ahmet'e saçacağınız paralarla en kral stoperi getirirdiniz. yok efendim bakmışlar da kulüp salmamış, şuymuş, buymuş. koskoca Galatasaray ismiyle dünya üzerinde serdar'dan iyi stoper bulamıyorsanız o koltukta oturmayacaksınız. bunlar boş bahaneler

hadi her şeyi geçtim. ulan chedjou'yu gönderecez gönderecez dediniz ama gönderemediniz takımda tuttunuz. şuan eldeki adamlar içinde kafa topu hakimiyeti en iyi olan adam bu. bari alın karşınıza konuşun şu adamla da takıma az faydası dokunsun kalan haftalarda

Son düzenleme:
Beyin terk ulan yüksek stoper istedik takimlari birakmadi ne demek ? Peki uzun boylu olmayan ahmeti o vakit neden aldiniz mal misiniz yoksa hirsizmi?

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

tumblr_o6lsithPC11qdwmhno1_500.gif

Kim gelirse gelsin şampiyon olamayız,bu hainler şampiyonluğu ya Başakşehir'e ya Beşiktaş'a peşkeş çekti ben size söyleyeyim.Bugünkü mağlubiyet de bence bunla alakalı olabilir.

Camiada butunluk yok ,isyan eden oyuncu yok (bunu dun konustuk) ,hoca yok,inanmislik yok,sampiyonluk adina umutlu olmak icin 1 sebepte yok bu yuzden.

Ahaha adamlar itirazdan kart görenlere para cezası verdi kim isyan eder ki.

Tek isyan eden adam Yasin ve Muslera bugün. Gidip devre arası oyundan alan beyinsiz bir beden hocasına kulüp emanet eden prostatlılar yönetiyor kulübü.

4 transfer dönemi geçti adam gibi forvet bulama, 10 tane stoper al bir tanesi 1.85 üstü olmasın, 4 tane sağ bek al 2011'de ıskartaya çıkardığın Sabri as bekin olsun, elinde forvet yokken en bitirici adamını taraftar goy goyu ile millet 20 Milyon alırken (Ba, Sow vs) 2 milyon komisyon ile Çin'e sat.

Başkanın taraftar ile eli şeyinde tuvalette transfer konuşurken poz versin, ben kefilim ağzı ile konuşan maganda kılıklı ne idüğü belirsiz yöneticine senede 900.000 Euro maaş bağla taraftar iki transfer yapınca kansın sene başında.

NOT: Kısa yazacaktım da dolmuşum, forumda da anlayan yok zaten. KAFA AÇTIM o yüzden gece gece.

Üst Alt