Libya'ya Havadan Saldırı ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Libya'ya Havadan Saldırı !

Cevap: Libya'ya Havadan Saldırı !

Valla batıyı Ruanda, Somali, Bosna katliamlarında da bu kadar hevesli görmek isterdik :confused::eek:

İslam Ülkeleri ile ilgili öncede planlanmış bir projenin hayata geçirilişini izliyoruz. Maalesef sadece izliyoruz. Irak'la başlayıp, Lübnan, Tunus, Mısır ve Libya'da aynı şeylerin olması tesadüf olmasa gerek.

Demokrasi getireceğiz ayakları ile sömürgecilik yapacak şerefsizler.Olan yine sivil halka olacak.

ABD Libya'nın bölünmesinin iyi olacağını söylemiş.

Bakalım Libya'dan sonra sıra kimde ?

serefsizler petrol icin saldiriyor

insan haklari diye degil

öle olsaysi 1 mio tutsi oldürüldü afrikada

hani nato

dogu türkistanda - gazzede - cecenistanda - arikanda

müslümanlar sehid ediliyor han nato insan hklari

tiskiniyorum bunlardan

ah söle osmanli zamanindan kalma 100 000 kisilik akinci ordusu olacak emrimde .....

Şu an Libya'da olanlar herhangi bir batı ülkesine, bir arap ülkesi tarafından yapılıyor olsa nolurdu acaba?

Tüm İslam alemi teröristlikle suçlanırdı, en büyük destek te bizim batı hayranlarından gelirdi.

Yeraltı kaynakları için demokrasiydi barıştı ayağına heryere saldıran baş terörist asıl bunlar.

Asıl hedef İran değilse ben hiçbir şey bilmiyorum. Yavaş yavaş İran'a gidiyorlar.

Şimdi sen ölüyorsun Libyalı çoçuk. Senden on sene önce öldü Iraklı çoçuk. Senden kırk sene önce Vietnam'da Nepal'de yandı bir çoçuk. Senden altmış altı sene önce Hiroşima'da şeker yiyemeden öldü bir çoçuk. Senden doksan sene önce öldü Anadolu'da beşikte bir çoçuk... Şimdi sen ölüyorsun Libyalı çoçuk Keşke ama keşke parayı hiç bulmasaydı Lidyalı çoçuk..

...

hayir.gif

İyiki petrolümüz yok, yakında olurken bile savaş tehlikesi altındayız, biz de çıksa çoktan başımız belaya girmişti. Dünya da petrol çıkan huzurlu ülke yok. Bazıları sadece yalakalıkla gidiyor bkz. Arabistan, Katar. Bu adamlarda da demokrasi yok, neden isyan çıkmıyor. Biraz diklenirsen indirirler.

Bir de şunu anlamıyorum, burada füzelerin altından çıkacak demokrasiden hayır mı gelir? İleride bu ortamda yetişecek bir çocuk nasıl gelişir? Irak'ta ne oldu? Yok abicim dünyada yaşanacak yerler Avrupa, Amerika, Uzak Doğu.

Diğer insanlarin binlercesinin canı o tarafta bir kişinin canı kadar değerli değil. Aids orada, açlık orada, savaş orada, ama medeniyet değil ya ölsünler, ne olur?

Kaddafi alçağın teki kabul ama muhalifler de az değil hani. Kaddafi düşmanlığı bahane ederek iyi yağma yaptılar. Mısır'daki ayaklanmayla kesinlikle eş tutulmamalı bu hareket çünkü içinde anarşi ve terörizm var. Kaddafi'nin veledinin dediğine göre bir çok aşiret kendini devlet ilan etmiş şimdiden. Ne sanıyorsa acaba devlet olmayı...

Mısır'da dış müdahale var mıydı bilmiyorum ama Libya'da bence var. Kimin müdahalesi olduğunu da operasyon bitince anlarız büyük ihtimal. Kaddafi El-Kaide diyor ama El-Kaide olsaydı Abd'nin Kaddafi'ye destek vermesi gerekirdi mantıken. Bir de işin ''El-Kaide Abd'nin maşası mı'' meselesi var tabi. Abd bu canavarı kullanarak istediğini elde ediyor olabilir. Bu daha oturaklı bir teori gibi.

Yusuf El Kardavi'nin dediği gibi bir general çıkıp şu Kaddafi'nin kafasına sıksa da en azından operasyon dursa ve siviller zarar görmese.

Kaddafi alçağın teki kabul ama muhalifler de az değil hani. Kaddafi düşmanlığı bahane ederek iyi yağma yaptılar. Mısır'daki ayaklanmayla kesinlikle eş tutulmamalı bu hareket çünkü içinde anarşi ve terörizm var. Kaddafi'nin veledinin dediğine göre bir çok aşiret kendini devlet ilan etmiş şimdiden. Ne sanıyorsa acaba devlet olmayı...

Mısır'da dış müdahale var mıydı bilmiyorum ama Libya'da bence var. Kimin müdahalesi olduğunu da operasyon bitince anlarız büyük ihtimal. Kaddafi El-Kaide diyor ama El-Kaide olsaydı Abd'nin Kaddafi'ye destek vermesi gerekirdi mantıken. Bir de işin ''El-Kaide Abd'nin maşası mı'' meselesi var tabi. Abd bu canavarı kullanarak istediğini elde ediyor olabilir. Bu daha oturaklı bir teori gibi.

Yusuf El Kardavi'nin dediği gibi bir general çıkıp şu Kaddafi'nin kafasına sıksa da en azından operasyon dursa ve siviller zarar görmese.

El Kaide'nin anti Amerikancı bir politika izlediği de pek söylenemez hani. :)

filistin'e orda neler yapıyolar onları görmüyosunuz BM olarak. gelip sırf petrol var diye libya'yıda ırak gibi pasifize etmeye çalışıyosunuz tebrik koyuyorum size BM..

Nedense biz karşı çıkınca bu işe yeni osmanlıcılık olarak gösteriyosunuz peki sizin yaptığınız şimdi 9.uncu haçlı seferi değil mi?

Sunu da belirtmek lazim : Obama kuklanin önde gideni. ABD güya imaj degisikligi yaparak milletin gözünü iyi boyadi. ABD'nin politikasi degisecekti falan filan gibi hikayeler. Arkada olanlar, yani Amerika'nin asil yönetenler kafalarinda olusturduklari planlari programli bir sekilde uygulamaya devam ediyor.

Üst Alt