Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Şok Lincoln İstanbuldan Ayrıldı!

Çarşambaya kadar izinleri var. 2 günde fazladan tatil yapsa nolacak, sanki takım şampiyonluğa yürüyorda. Havlu atmışız zaten lige bundan sonra formalite maçları oynayacağız. İsteyen ülkesine gider gelir bunda hiçbir problem yok.

B_10ceb7c923e63d016d3159baf62eb8d0.jpg

B_d1f8cb3f2f8085fed92a68afdcb0a962.jpg

B_1d2b539574cfc62a94c0b223a8cdbb22.jpg

İzin istemiş ama vermemişiz.Lincoln yinede gitmiş.Döndüğünde yine ceza alacakmış.

Biryandada pozitif düşünmek lazım..Lincoln sayesinde klübün borçları kapanıyor..:)

öyle yada böyle lincoln macerası bitmiştir...

en azından kendisini satıp iyi para almamız gerekirdi,

bütün bu işleri hortlatan bülent korkmaz sene son kovulur bizde ettiğimiz zararla

yerimizde otururuz...

Şu adamı Zenit'e iyi bir paraya sattığımız gün bayram yapacağım. Defolup gitse de kurtulsak. Kendi de düşünsün neden oynadığım bütün takımların taraftarları benden nefret ediyor diye. Önce Schalke taraftarı bayram yaptı bundan kurtulunca, şimdi de biz. Sorunlu, mızmız futbolcu istemiyoruz. No look pass atmasın ama adam gibi adam olsun. Ne bu yaa???

Eyvah! Kanaltürk ve ATV mikrofonlarını gördüm resimde..:D

Akşam Santra ve Stadyum'u izleyin.ne senaryolar çıkacak bakın.. :D

zenit alaydı bundan da kurtulaydık hazır zenitte ısınmış ellerinde parada var bi 10 milyon euro ya satsak süper olurdu.

Büyük kaptanın futbolcu olarak yeri ayrıdır gönlümüzde ama Lincolnü yedeğe alıp yanında oturtamazsın. Sonradan oyuna alman gerekirdi...M.güven berbat bi oyuncu 4 senedir bu takımda hiç mi kendini geliştiremedi?. hadi onu geçtim Kewell'ın kondisyonsüz hali bile nondadan iyidir...

Oturttu işte kardeşim ..İtirazın varsa bu adam gibi defolup gidersin.

O zaman geçin siz yönetin bu takımı.Saçma sapan konuşmayın ya.Sizi gören,duyanda 7/24 takımlasınız sanacak.Sahadan gördüğünün dışında çok şey görüyor.Şu an bu takımın başında bu adam varsa onun istediği taktik olur.Olmak zorundadır.Lincoln'ün ne kadar çirkef bir insan olduğunu başından beri söylüyorum.Hayırlısı ile Zenit gibi bir iki takım bulsak elimizden çıkarsak şu adamı.

Artık bu adamı çıkıp savunacak biri olursa benim gözümde en az Lincoln kadar o kişide karaktersizdir!!!

Savunun Liincoln'ü savunun.

Galatasaray'ı satsın, siz Bülent'e etmediğiniz hakareti bırakmayın, tribünlerde Bülent'i ıslıklayıp Lincoln'ü alkışlayın. Devam edin. Aferin.

Az bile yapıyor Lincoln.

Üst Alt