Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Şok Lincoln İstanbuldan Ayrıldı!

ya ne lincolnu yaaaaaa geciniz bu kadar takimi sabote eden bir 10 numara ben gormedim

bulent in galatasaray sevgisiyle lincolnunki arasindaki farki tartisabilirmisiniz

ha sunu da soyleyeyim, bulentin hocaligi tartisilir ama hoca kim olursa olsun

lincoln bu takimda yeri olmayan karakterde bir insandir.

isallah gelmez geri

ben dunde soyledim bize ruhu olan adamlar lazim, kosmak kosmamak degil olay

karakterli olsun canimi yesin 5 mac kotu oynasin raziyim

haginin tirnagi olamaz bu adamlar tirnagi

Lincoln'ü bitirmişiz? Siz savunmaya, Lincoln'ü haklı bulmaya devam edin. Böyle yılda 3.5 milyon € alıp takımını arkadan bıçaklayan adamlara sahip çıkmaya devam edin. Bülent Korkmaz'a küfredin hadi. Hadi götüboklu Lincoln için Bülent'i suçlayın. Bu adam sene başında, devre arasında izinsiz Brezilya'da tatil yaparken de Bülent suçluydu. Takımın kıçından ter akarken, bu Brezilya'da klip çekerken de Bülent suçluydu.

Aferin. Devam edin böyle.

Sanki dünya'da tek sorunlu futbolcu Lincoln? Bu adami bile bile aldi yönetim neden Schalkeden gönderildi biliyormusun.. Mecburen katlanmasi lazim yönetimin bedava'ya almadi satacaksa oynatmasi lazim ne güzel devre arasi 14 milyon'luk teklif vardi simdi o paraya rüyamizda satariz Lincolnü.. Adam cezasini ödedi! Iste futbol bilgin o kadar adam Brezilya'da klip cekmis zürriyette mi okudun? O görüntüler eskiydi! Lincoln iyi oynarken nerdeydin?

Lincoln'e Demet Sağıroğlu'nun bir parçasını yolluyorum. İşte sözleri...

öpsem bebek gözlerinden çok ağlatırlar

sarsam seni kollarımdan bir gün alırlar

sevsem seni doyasıya yıpratırlar

bir sürü kuru gürültü parçalar sevgimizi

ey kader böyle mi olmalı solmalı sevgililer

giden aşklarımın ardından

ağlayamam ben böyle yas tutamam

her sözde her gözde şefkat aramam

İşin Nazım Hikmet kısmına girmeyelim :D

Yerinde Mehmet Güven oynar

Sorumluluk almayan toptan kaçan karaktersiz adamın yerine M.Güven'in oynamasını tercih ederim

En azından bizi arkadan bıçaklayan biri olmaz :mad:

Ayrıca Lincoln'un yerine hep Arda oynuyor bundan sonrada oynar siz merak etmeyin ...

Bu saaten sonra siz Lincoln'un oynayacagını sanıyorumusunuz ? :eek:

Cevap: Lincoln ülkesine gitti !

inanamiyorum koca cimbomumuzu ona rest cekecek bir adama pekes cektiginize

ne demek izin almadan gitmek, sakatim oynayamam demek

hadi dun bulent hoca yalan soyluyo sakatim dememistir diyenler

noldu niye susuyosunuz

adam bavullarini bile toplamis, siz hala neler diyorsunuz

bu gunden sonra bir mehmet guven 10 lincoln dur benim icin:)

ama tabi mehmet guveni de satmak lazim bir an once:)

Lincoln maçlarda sorumluluk almaktan kaçıyor :mad: gözleriniz kör mü nerenizle izliyorsunuz adamı adam resmen arkadan bıçaklıyor bizi,sahada gezinip duruyor,bu formsuzlukla alakalı degil,bu fizik gücü ile alakalı degil adam resmen ihanet ediyor :mad:

Adam pas istiyor dikkatle izledim son oynadigi macta Sabrinin yanina kadar geldi, Sabri pasi vermedi.. Baska türlü nasil sorumluluk alacak Lincoln! Ilk yari nasil pas alis verisi yapiyordu görmedinizmi hücüm Lincolnde basliyordu.. Pas verecek olmasza böyle olur.. Lincolnü ceza sahasi disinda topla bulusturacaksin.. ne yazakki bunu yapamadik !

Karaktersiz olarak bir tek Lincoln yok bir kaç oyuncu var ismi lazım değil hepsi gitmeli o vakit,bütün düşmanlık Lincoln'e olmamalı!

Sorumluluk almayan toptan kaçan karaktersiz adamın yerine M.Güven'in oynamasını tercih ederim

En azından bizi arkadan bıçaklayan biri olmaz :mad:

Ayrıca Lincoln'un yerine hep Arda oynuyor bundan sonrada oynar siz merak etmeyin ...

Bu saaten sonra siz Lincoln'un oynayacagını sanıyorumusunuz ? :eek:

Sen git 3.ligden bir takim bul kümeye oynayan.. sen de sampiyonluk beklentisi yok orda bol bol Mehmet Güven gibi futbolcu seyredersin :D

Devam devamm

Tribünlerde Lincoooolnnn Lincooooolnnn diye bagırmaya devam edin , Forumlarda tuşlara basmaktan çekinmeyin savunun Lincoln'u

Hak ediyoruz bunları :mad:

iste galatasarayli durusunuzu boyle kaybederseniz, takim falan da hikaye olur, ardayi da bozariz, her yeni gelen gencide

aklinizi basiniza toplayin

bulent hoca simdi takimi kume dusurse bile lincolnden fazladir gozumuzde degeri

Bu mantıkla Roberto Carlos da asla büyük futbolcu olamaz,Ronaldo da,Alex de.Hepsi birbinden karaktersiz.

Hiç birinin yan gelip yattını görmedim ? Sen gördün mü ?

Kişilik bozuk olabilir ama sahada elinden geleni yapıyorlar ve bu da Karakterle alakalı birşey

Baros gibi Kewell gibi Karakterli yapancı oyuncu istiyorum

Gittiği yerde kalsın gelmesin.Ne demek izinsiz gitmek...Galatasaray klubü dingonun ahırı mı?

Bu adam Bundesliga'da da bunu devamli yapardi, Kaiserslautern'deyken ülkesine gidip uzun süre dönmedi sakatligini bahane edip. Akabinde kulübün sabri tasti ve Schalke'ye zorla sattirdi kendini. Bakalim bu sefer ne olacak.

Sanki dünya'da tek sorunlu futbolcu Lincoln? Bu adami bile bile aldi yönetim neden Schalkeden gönderildi biliyormusun.. Mecburen katlanmasi lazim yönetimin bedava'ya almadi satacaksa oynatmasi lazim ne güzel devre arasi 14 milyon'luk teklif vardi simdi o paraya rüyamizda satariz Lincolnü.. Adam cezasini ödedi! Iste futbol bilgin o kadar adam Brezilya'da klip cekmis zürriyette mi okudun? O görüntüler eskiydi! Lincoln iyi oynarken nerdeydin?

Yahu bana ne kardeşim? Bana ne? Dünyadaki tek sorunlu futbolcu Lincoln veya değil. Beni ilgilendirmez. Ne demek katlanması lazım? 2 sene katlandık yetmedi mi? 2 sene yahu. Gerizekalı gibi olmayan birşeye niye katlanayım daha. Kimmiş Lincoln? Kewell'ın tırnağı eder mi? Veya Baros'un? Ne kadar büyütüyorsunuz yahu?

Adam gibi oynasın canımız feda demedik mi? Dedik. Oynamıyor. Anlayın yahu. İdaresi falan yok bu işin. Adam bilerek, isteyerek oynamıyor. Obsesifler gibi Lincoln'de takılı kalmayın. Futbol bilgisiyle görüntülerin eski yeni olması aynı şey mi? Beynini düşünmek için kullan lütfen. Sonuç olarak kampa geç gelmiş mi gelmemiş mi? Ağustos sıcağında millet sürünürken o tatil yapmış mı yapmamış mı? Ben buna bakarım.

Ulan sanki Lincoln nimet be. İyi savunun. Galatasaray'ı kıçı kırık bir futbolcudan önemli tutmayın ne diyeyim. Size müstehak Lincolnler.

Lincoln benim babamın oğlu değil ama bu bir gerçek Lincoln olmadan maç kazanamıyoruz. Oynadığımız sistem Lincoln'e bağımlı. Lincoln olmayınca saçma sapan bir futbol ortaya çıkıyor.

Lİncoln gitmekle en iyisini yaptı,gelmesin kendini kurtarsın.Eskişehir maçından önce Lincoln'e seni oynatmayacağım ama kulübede oturacaksın deyip,maç sonrası yenilince Lincoln sakatlığını bahane etti diye oynatmadım diyen bi insanla çalışmayı ben de istemezdim.Lincoln oynatacaksanız elimden geleni yaparım diyo,oynatmayacaksanız yerime başka birini kadroya alın diyo.Bülent oynamayacaksın,yanımda oturacaksın diyo.Sonra da vay Lincoln sakatlığı bahane ederek oynamamak diye cellatlar çıkıyo meydana.

Üst Alt