Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok

Cevap: Linderoth ameliyat olacak

Yazık, çok yazık! Linde gibi bir adam bize geldi ve neredeyse hiç oynamadan gidecek. Oysa ne kadar umutlanmıştım dün aksam :(

Artık düzelicek diye beklemsin yönetim. 2 yıldır bekliyoruz. 2 ay daha bekleyemeyiz.

Çift yönlü biri şart artık. Marco mu olur başkası mı bilemem.

Dün o kadar da ümitlenmiştim.

6.jpg

Menisküs, sadece sporcularda değil, dizini herhangi bir şekilde zorlamış herkeste görülebilir. Menisküs yırtığı dizde ağrı, kilitlenme, hareket kısıtlılığı ve sıvı toplanması gibi çeşitli şikayetlere neden olur. Özellikle sporcularda, ameliyat sonrası egzersizlerle tedavi edilir.

Tobi yi en çok sevenlerden biriyimdir hatta hep bu sezon kilit adam olacak diyordum. Bu haberden sonra tobi bitti benim için. Galatasaray düşkünler derneği falan değil. Biran önce gider inşallah nereye giderse gitsin hatta jubile en iyisi, fıtık etmesin başka takımlarıda. Aurelio yu alırız inşallah.

3-4 haftaya maçlara çıkacak hale gelir sanırım. Çok büyük bir ameliyat değil. Ama üzücü tabi. Yine de yerine oyuncu alınmayacaksa sözleşme feshine karşıyım. Teknik bir ön libero şart. O da Tobi'dir bizde.

Ya iyide, Linderoth'un esas sakatlığı kalçasındandı.. Meniskus'un onunla bir ilgisi olamaz ki ? Belki fazla önemli bir sakatlık diğildir ?...

3-4 haftaya maçlara çıkacak hale gelir sanırım. Çok büyük bir ameliyat değil. Ama üzücü tabi. Yine de yerine oyuncu alınmayacaksa sözleşme feshine karşıyım. Teknik bir ön libero şart. O da Tobi'dir bizde.

En az 1.5 ay boyunca normal antremanlara çıkamz. Eğer ameliyat olucaksa.

ya bu çocukta da şans yok...

bi toparlayamadı kendini ama bunda sağlık ekibinin rolü de var...

rijkaard bir ana önce kovmalı...

En az 1.5 ay boyunca normal antremanlara çıkamz. Eğer ameliyat olucaksa.

İnternetten araştırdım biraz 1 hafta sonra antrenmanlara başlanabilir gibi bir ifadeye bile şahit oldum. Tam iyileşme içinse 3-4 hafta deniyordu. Tabi kişiden kişiye ve yırtığın derecesine göre değişebilir sanırım. Biz iyi olanı umalım.

hiç saşırmamak lazım.

umarım sene başında bu adama yeşil kart çıkarmışlardır.

ameliyat ve tedavi masrafları, yıllık ücretinden fazla tutuyor

Fenerasyon lütfen bir gıcıklık yapma da Aurelio'yu alalım.Linderoth konusunda da hayretler içerisindeyim.

Üst Alt