Linderoth'un önemi... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth'un önemi...

Cevap: Linderoth'un önemi...

Hem de nasıl oynar Yunus, Emana tam da oyunu çift yönlü oynayabilecek kapasitede ve enerjisi yüksek, güçlü bir oyuncu.

Birşey sorucağım Emana varya bu adam sanırsam ofansif ortasaha oyuncusu ... emana lindenin yerinde oynayabilirmi acaba ?

kewell in sag acik oynamasi gibi birsey

kendi kapasitesinin yuzde 30 u ile anca oynar.

box-to-box kelimesi tam emana ya uyuyor onun yeri orta saha ile forvetleri bir kopru haline sokmak.

Takımla çalışmalara başlamış heralde umarum yine bir aksilik çıkmaz, biraz oynasın form tutsun diyecem ama onun için gerek yokki adam 2 sene oynamadı geldi 2 maçta ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi bize de Rijkaard onu ne zaman takıma alıştırmayı düşünür bilemem, umarım oda bizle aynı fikirdedir.

Takımla çalışmalara başlamış heralde umarum yine bir aksilik çıkmaz, biraz oynasın form tutsun diyecem ama onun için gerek yokki adam 2 sene oynamadı geldi 2 maçta ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi bize de Rijkaard onu ne zaman takıma alıştırmayı düşünür bilemem, umarım oda bizle aynı fikirdedir.

Es es maçında 20-25 dk şans verebilir antrenman eksiği giderilirse o olmazsa uefa maçında 2. yarı şans alabilir böyle böyle kewell gibi 90 dk oynamaya kadar gidebilir.

Tobi ne oynadıki şu zamana kadar Galatasaray için ne faydası oldu,hangi maçın adamı oldu.Tobi,Emra Güngör,Aydın bu oyuncuların kesinlikle yaşam tarzlarının incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.Evli olmak kaliteli bir yaşam tarzı sürdürdüğü manasına gelmez.

Tobi ne oynadıki şu zamana kadar Galatasaray için ne faydası oldu,hangi maçın adamı oldu.Tobi,Emra Güngör,Aydın bu oyuncuların kesinlikle yaşam tarzlarının incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.Evli olmak kaliteli bir yaşam tarzı sürdürdüğü manasına gelmez.

hayatımda bu kadar mantıksız bir yaklaşım gördüysem ne olıyım...

Kendi oyuncumuzla dalga geçer hale mi geldik böyle şey olmaz.

Linderoth iyileşsin görürsünüz.

6-0 Kazandığımız netanya maçını hatırlatayım sana, izle o maçı görürsün linderoth u

eywallah baba...

Linderoth, oynadığı takdirde TSL'nin en iyi orta sahasıdır. ister kabul edin ister etmeyin, Linderoth oynadığında takım oyunundaki performans aşırı şekilde artar, tempo artar, pas trafiği yükselir, takım çok hızlanır. adam kaç ay oynamadı çıktığı ilk maçta takımın en iyisiydi... neyse, bu adam döndüğü zaman şimdi onunla dalga geçenleri dondurur, o yüzden sözü uzatmaya gerek yok.

ICEMAN
drunkb.gif

eywallah baba...

Linderoth, oynadığı takdirde TSL'nin en iyi orta sahasıdır. ister kabul edin ister etmeyin, Linderoth oynadığında takım oyunundaki performans aşırı şekilde artar, tempo artar, pas trafiği yükselir, takım çok hızlanır. adam kaç ay oynamadı çıktığı ilk maçta takımın en iyisiydi... neyse, bu adam döndüğü zaman şimdi onunla dalga geçenleri dondurur, o yüzden sözü uzatmaya gerek yok.

ICEMAN
drunkb.gif

keşke bizim gibi düşünenler çoğunlukta olma ama biraz sabır gerekiyor

Çok önceden de söylemiştim yine söylüyorum.. Linderoth isterse 5 yıl futbol oynamasın yine çıkar elinden gelenin en iyisini yapar sahada ve takım içinde pekte sırıtmaz çünkü yetiştiriliş mantalitesi bu yönde..

eywallah baba...

ICEMAN
drunkb.gif

Aynen dediğin gibi Emir, "oynadığı takdirde". Ancak Galatasaray yıllarca bekleyemez özlediği orta saha oyuncusuna kavuşmak için, alındığı zaman Lincoln kadar sevinmiştim ancak yararlanabileceğimize dair ciddi şüphelerim var artık.

Aynen dediğin gibi Emir, "oynadığı takdirde". Ancak Galatasaray yıllarca bekleyemez özlediği orta saha oyuncusuna kavuşmak için, alındığı zaman Lincoln kadar sevinmiştim ancak yararlanabileceğimize dair ciddi şüphelerim var artık.

patron bu meniskus olayının buyuk sakatlığı olan kalcasıyla ilgisi yok, uzun sure oynamadı birden yuklenince meniskus oldu, artık sakatlığı kalmıyor, bence yavas yavas takıma girer ve takımın bir numaralı oyuncusu olur diyorum, o derece kefilim kendisine.
smilei.gif

Ne önemi? Hala Linderoth üzerinden plan yapabilme lüksümüz olduğunu düşünen var mı?

patron bu meniskus olayının buyuk sakatlığı olan kalcasıyla ilgisi yok, uzun sure oynamadı birden yuklenince meniskus oldu, artık sakatlığı kalmıyor, bence yavas yavas takıma girer ve takımın bir numaralı oyuncusu olur diyorum, o derece kefilim kendisine.
smilei.gif

Farklı sakatlıklar olduğunu biliyorumda hocam, bu beyaz eşya olayına döndü valla, garantiden bi yerini yaptırırsın iki gün sonra başka yerden atar:D İnşallah diye diye buralara kadar geldik, görünen o ki yarım sezon daha bekleyeceğiz.

Üst Alt