Linderoth'un önemi... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth'un önemi...

Cevap: Linderoth'un önemi...

Linderoth ne zaman oldu ki onun varlığıyla yokluğunu kıyaslayabiliyorsunuz.Bir zamanlar iyiydi gerçekten sadece buna katılıyorum.

Bu adam futbolu unutmuştur yeminle:asd:

Eğer dönersede arnold schwarzenegger gibi bişey bekliyorum malum kaç senedir salonda

Saplantılarından kurtul önce sonra seninle modern futbolun sadece yetenekle alakalı olmadığını profesyonel bir futbolcunun nelere dikkat etmesi gerektiği antreman,uyku düzeni,kaliteli yaşam,beslenme,kullandığın malzeme,sex hayatı vb. bunların disipline edilmesiyle ortaya çıktığını tartışalım:).

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tobi'ye haksızlık edildiğini düşünüyorum.

Şanssız bir kemik problemi yaşadı. Kemik büyümesi berbat bir problemdir(bende yaşadım aynı şeyi)Üstüne skibbe ve bülent korkmaz dönemindeki kondisyonsuz takımda kondisyonsuz bir şekilde oynatıldı ve iyice zarar gördü ve tekrar sakatlandı. Şimdi tamamen iyileşmişken bu sefer kendi sakatlığıyla alakasız bir şekilde menisküs yırtığı oluştu(ki bir futbolcu için gayet normal bir ameliyat).Bu tam sakatlığının üstüne ameliyat olması futboldan sağlıktan anlamayan çoğu kişi ve AntiGalatasaray medyası tarafından sanki sakatlığı geçmemişte yeniden nüksetmiş gibi gösterildi fakat alakası dahi yok.. O yüzden gerçekten de kemikbüyümesi problemi bittiyse; tobi nin bidaha tek sakatlık sebebinin oynanacak futbol yüzünden olabileceğini düşünüyorum..

Ameliyatından önce oynadığı futbol attığı paslar ile bu sistemin asıl oyuncusu olduğunu gösterdi.Eğer kazasız belasız ilk yarıyı çıkartırsa 2.yarı çok iyi bir oyun izleriz.çok iyi bir tobi izleriz

Tobi'ye haksızlık edildiğini düşünüyorum.

Şanssız bir kemik problemi yaşadı. Kemik büyümesi berbat bir problemdir(bende yaşadım aynı şeyi)Üstüne skibbe ve bülent korkmaz dönemindeki kondisyonsuz takımda kondisyonsuz bir şekilde oynatıldı ve iyice zarar gördü ve tekrar sakatlandı. Şimdi tamamen iyileşmişken bu sefer kendi sakatlığıyla alakasız bir şekilde menisküs yırtığı oluştu(ki bir futbolcu için gayet normal bir ameliyat).Bu tam sakatlığının üstüne ameliyat olması futboldan sağlıktan anlamayan çoğu kişi ve AntiGalatasaray medyası tarafından sanki sakatlığı geçmemişte yeniden nüksetmiş gibi gösterildi fakat alakası dahi yok.. O yüzden gerçekten de kemikbüyümesi problemi bittiyse; tobi nin bidaha tek sakatlık sebebinin oynanacak futbol yüzünden olabileceğini düşünüyorum..

Ameliyatından önce oynadığı futbol attığı paslar ile bu sistemin asıl oyuncusu olduğunu gösterdi.Eğer kazasız belasız ilk yarıyı çıkartırsa 2.yarı çok iyi bir oyun izleriz.çok iyi bir tobi izleriz

+1905x2

bugun gazetede oynar seviyeye geldi yazıyordu 2-3 hafta daha kondisyon yüklesin güçlensin öyle oynatalım yoksa gene sakatlanır

ben de yakında başlık açacam godot'yu beklerken diye.. godot'yu beklerken bile bu kadar sıkılmadık...godot geldi linderoth gelmedi..umudum yok benim:D

Topal ve Sarp beraber oynayamiyor, ikisinin ofansiv ozelikleri hic yok. Hep uzun topla oynuyoruz, ve Keita Baros Arda Kewell boylece etkisiz kaliyor. Bize herzaman bir Ayhan yada Linderoth lazim.

Üst Alt