Linderoth'un önemi... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth'un önemi...

Cevap: Linderoth'un önemi...

Linderoth gerçekten ön libero mevkisinin en iyilerinden biri ama 3 sezondur bize katkı veremedi sakatlığından ötürü.Hiçbir takımda 3 sezon bir oyuncuya tahammülde etmez.Bence geri dönse bile yine sakatlık olaylarından kurtulamaz linderoth,malesef gerçek böyle.Umudum vardı sezon başı ama yine sakatlanması ve uzun süre olmaması zaten ilerisi içinde fazla bir umut vermedi bana zira linderoth dönse bile tam performansınu vermesi için baya bir zaman geçirmesi lazım olacak ama o sıralardada kronik sakatlıklarının nüksetmeme gibi bir durumdan bahsetmek pekde mümkün değil.

İyi oyuncuydu ama bize faydalı olamadı,işin basitçe gerçeği bu.Ne ayhan nede topal onun oynadığı sağlam futbolu belki oynamıyor ama birazda işin realitesine bakıp önümüzdeki tabloya göre konuşmak yerinde olur düşüncesindeyim.

Bu takıma artık linderoth faydalı olmaz,onun yerine gelecek sezon ayhandan da daha iyi ileri-geri koşularda diri ve ikili mücadelelerde sağlam oynayan,ayağa pas yüzdesi yüksek bir yabancı oyuncu almamız şarttır,görünen tablodada ayhanın sürekli 11de olması yaşı itibari ile risklidir zira sakatlık durumları bize pahalıya mal oluyor.

Bence şu an itibari ile hiçbir önemi yok. Çünkü bu takıma neler verebileceğini ve kalitesini tam anlayamadık. Ne zaman düzelir 6-7 maç istikrarlı bir şekilde oynar o zaman dediğine katılırım. Sakat adamların hiçbir zaman takımda önemi yoktur çünkü oynamıyordur :)

sahada hiç var olmamış bir futbolcunun hiç var olmamış önemi!

2 kez riske girdik bi üçüncüsüne daha hayır!

sahada hiç var olmamış bir futbolcunun hiç var olmamış önemi!

2 kez riske girdik bi üçüncüsüne daha hayır!

Risklerde kaybedilecek bişeyler vardır. Acaba bu 3. risk konusunda ne kaybedersin onu merak ediyorum. Sağlam bir Linderoth bu takımın dopingi olur. Ortasaha zaafımızı fazlasıyla kapatmakla beraber hem defansif,hemde ofansif anlamda müthiş katkısı olur.

Bence şu an itibari ile hiçbir önemi yok. Çünkü bu takıma neler verebileceğini ve kalitesini tam anlayamadık. Ne zaman düzelir 6-7 maç istikrarlı bir şekilde oynar o zaman dediğine katılırım. Sakat adamların hiçbir zaman takımda önemi yoktur çünkü oynamıyordur :)

Abi bu adamın ilk 11de başladığı tek maç var.Ve oda bu sezonki en farklı galibiyetimizin olduğu,en iyi futbolumuzu oynadığımız,en çok sistem golü attığımız maç.Hem de yedek kadroyla.Gerçekten şu adam gelsin oyunumuz şuankinin çok üstüne çıkacak.Hele yanında da Ayhan olursa.(Ayrıca Linderoth 10 numarada oynayan oyuncunun topu kaptırdığı anda markajını yapabiliyor,hemen kademeye giriyor.Yani savunma yönüylede çok önemli oyuncu.)

Linderoth dan artik bir fayda goremeyecegimizi sanirim yonetimde tahmin ediyordur.

Sadece vefa olsun diye Linderotha sabir gosteriyorlar bence.

O yetenekte ve onun ozelliklerinde bir liberoya ihtiyacimiz var.

Fakat bunun maalesef sakatligindan dolayi, Linderoth olamayacagina adim gibi eminim dersem yeridir.

Risklerde kaybedilecek bişeyler vardır. Acaba bu 3. risk konusunda ne kaybedersin onu merak ediyorum. Sağlam bir Linderoth bu takımın dopingi olur. Ortasaha zaafımızı fazlasıyla kapatmakla beraber hem defansif,hemde ofansif anlamda müthiş katkısı olur.

Adı üstünde 3. kez riske girmek gereksiz aynı şeyler yaşanırsa bunun hesabı verilemez ben bi sezon daha etkili bir ön libero olmadan sahaya çıkmak hedeflerimize ulaşmada büyük engel olur diyorum

bu sebeple appiah tarzı bi adam şart

Linderoth eski yerinden sakatlık geçirmedi.Tam hazır olunca sahaya sürülürse(Ki Rıjkaard böyle yapacak) bir daha sakatlanmayacağını tahmin ediyorum.Çünkü gerçekten çok profosyonel.

Adı üstünde 3. kez riske girmek gereksiz aynı şeyler yaşanırsa bunun hesabı verilemez ben bi sezon daha etkili bir ön libero olmadan sahaya çıkmak hedeflerimize ulaşmada büyük engel olur diyorum

bu sebeple appiah tarzı bi adam şart

Yahu anlamıyorsun beni. Risklerde kaybedecekler şeylerin olur. Ama bu konuda kaybedecek bişeyin var mı? Cevap verebilir misin?

Yahu anlamıyorsun beni. Risklerde kaybedecekler şeylerin olur. Ama bu konuda kaybedecek bişeyin var mı? Cevap verebilir misin?

Şimdi şöyle linderoth düzelirse (yararlı olur orası kesin) yeni bir oyuncu alınmaz ama yeni sezonda tekrar sakatlanırsa o zaman facia olur bu da bir kayıptır kalitesinden şüphe etmiyoruz ama yeterince şans tanındı bence

Şimdi şöyle linderoth düzelirse (yararlı olur orası kesin) yeni bir oyuncu alınmaz ama yeni sezonda tekrar sakatlanırsa o zaman facia olur bu da bir kayıptır kalitesinden şüphe etmiyoruz ama yeterince şans tanındı bence

Linderoth çok kaliteli bir ön libero. Fazla yok artık böyle çift yönlü oyuncular. Uzun süren rahatsızlığını sakatlıkla karıştırmayalım lütfen. Kemik büyümesi vardı kendisinde. Bu bir hastalıktır. Rahatsızlık değildir. Eğer Linderoth tekrar sahalardan uzak kalırsa zaten kaybedecek bişeyimiz yok. Çünkü takımın vazgeçilmez oyuncusu değil.

Linderoth çok kaliteli bir ön libero. Fazla yok artık böyle çift yönlü oyuncular. Uzun süren rahatsızlığını sakatlıkla karıştırmayalım lütfen. Kemik büyümesi vardı kendisinde. Bu bir hastalıktır. Rahatsızlık değildir. Eğer Linderoth tekrar sahalardan uzak kalırsa zaten kaybedecek bişeyimiz yok. Çünkü takımın vazgeçilmez oyuncusu değil.

Peki yönetim linderothu göndermeden aynı kalitede bi yabancı daha alır mı ?

eğer indirime giderse ancak kalır bence

Linderoth'tan ben bişey beklemiyorum ,devre arası gönderilmeli,yararlı olur veya olmaz o ayrı ama bu adam kronik sakat kimse buna güvenip planlama yapmaz veya yapmamalı...

Üst Alt