Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği

Cevap: Lisenin Onemi, Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

Antu'ya çevirdiniz forumu gençler ;)

Forumu kullanan liselilere de bir önlem alinmali :)

kaybol ali serhat

Hah şöyle gel bakalım klavyede kendini tatmin etmeye çalışan vatandaş :) derdini anlat bakalım Galatasaray lisesinden tek tanıdığım varmı yahu ? onu bırak girdinmi içeri ? işin gücün biraz dikkat çekeyim diye insanları germek.. hoş bundan nasıl bir zevk alıp tatmin oluyorsunuz hayret..

çok büyük güç. ligden düşmemizi önlediler de hadi bakıyım :D atıyım kendimi balkondan D

yazik sana, hakketen yazik. sacmaliyorsun. lisesiz galatasaray kume dusmemeye oynuyor gelecegimiz ipotek altinda 330 milyon dolar borc 80 transfer.

Baskanlik makami yerlerde, medya elinde, kulube dava acan baskan pff rezillik

Hah şöyle gel bakalım klavyede kendini tatmin etmeye çalışan vatandaş :) derdini anlat bakalım Galatasaray lisesinden tek tanıdığım varmı yahu ? onu bırak girdinmi içeri ? işin gücün biraz dikkat çekeyim diye insanları germek.. hoş bundan nasıl bir zevk alıp tatmin oluyorsunuz hayret..

seni sildim ben, sacmaladin bir kere, bidaha padisahim affet desen bile konusmam.

yazik sana, hakketen yazik. sacmaliyorsun. lisesiz galatasaray kume dusmemeye oynuyor gelecegimiz ipotek altinda 330 milyon dolar borc 80 transfer.

Baskanlik makami yerlerde, medya elinde, kulube dava acan baskan pff rezillik

Lise kurtarsın o borçtan. Büyük güç ya. Bugüne kadar atıp tutmaktan başka bir nanelerini görmedik.

Galatasaray lisesindekilere godoman diyor. pabucumun devrimi. sana say desem kulube fayda saglamis lisesiz yoneticiler 10 tane sayamazsin

Ben neden saymak zorunda kalayım.Liselileri destekleyen sensin.Ben lisesiz olsun diye yırtmıyorum ki kendimi.

Üst Alt