Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisenin önemi, yönetimin çaresizliği

Cevap: Lisenin Onemi, Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

ben 10 tane liseli olsun demiyorum ki, lise nin desteklemedigi bir yonetim olamaz diyorum, olmamali

Sebep? Taraftarın istediğini lise istemiyor belki o zaman nolacak? Lise burda hiyerarşiyi padişahlığı ilan etmiş olmuyor mu? Bu Galatasaray'a yakışır mı? Sen yakıştırıyor musun? Yakıştırıyorsan banlanmanı arz edecem.

ben 10 tane liseli olsun demiyorum ki, lise nin desteklemedigi bir yonetim olamaz diyorum, olmamali

Liseyi bu kadar desteklediğine göre kimlerin destekleyeceklerini bilmen lazım.Liseyi destekliyorsun, demekki içindeki adamların nasıl,fikirleri nasıl tahmin edebiliyorsun .

Liseyi bu kadar desteklediğine göre kimlerin destekleyeceklerini bilmen lazım.Liseyi destekliyorsun, demekki içindeki adamların nasıl,fikirleri nasıl tahmin edebiliyorsun .

Ya bunun bi kaç arkadaşının teyzesinin oğlunun dayısı falan liselidir işte ordan burdan atıp tutuyor. Ha birde uA üyesiymiş. Aldırma sen ona.

Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

belirtmek istedigim bu

anlayaman defolsun

Dangoz olmadıkça ŞUNU ANLARIZ KİM DİYORUM İBB nin başkanı? o liseliler taraftar olmadan tv ye cıkıp hangi sıfatla konuşacak arkadaşım ? kim takardı liseliyi miseliyi.. vaktiyle vefa spor vardı birde vefa lisesi oda çok köklü bir kulüptür.. sen vefa liseliyi tv ye cıkardığını gördünmü? ne olacak bu vefa denildiğini ? liseliler o kadar ranta alışmışlardır ki galatasaray adası (su ada ) beleş olsun diye affedersiniz ama yırtınmışlardır.. ne vermiştir liseli kulübe? bugün galatasaraya üye olmak için en kolay yol lise mezunu olmak yada lise mezunu birinin birinci derecen akrabası olmakken lisesizden 10 bin den fazla liseliden 600 küsür lira aidat alınırrken mi var liseli ? ben sırf adnan polatın ilk zamanlarda gitmesini istemediğimin tek sebebi LİSELİLERİN KULÜBÜN SAHİBİ GİBİ DAVRANMALARIDIR

Liselinin desteklemedigi yonetimin caresizligi.

belirtmek istedigim bu

anlayaman defolsun

Bu kadarsınız işte. Karakter yok. İnsanlıktan nasibini almamış. Kendini bi halt zanneden insanlar topluluğudur lise ve ua zımbırtıları. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana kafam girse az.

hersey elestirilebilir ama gs kurulus tarihindeki en önemli kuruma ve kurulusuna vesile olmus kuruma dil uzatilmamasi gerektigini düsünüyorum.

"Okul ile kulüp arasındaki koparılmaz bağ, yadsınamayacak bir gerçeklik ve övünç kaynağıdır." gs.org

kisa ve öz: gs lisesini begenmeyenler baska takim tutsunlar.

edit: ben liseli lisesiz tartismasina kesinlikle karsiyim. ama liseyi sorgulamak bana cok anlamsiz geliyor. kimseyi kirmak veya tutacagi takimi sart kosmak gibi bir niyetim yok. ama lise ve egitim kurumlari gs kültürünün bir parcasi.

hersey elestirilebilir ama gs kurulus tarihindeki en önemli kuruma ve kurulusuna vesile olmus kuruma dil uzatilmamasi gerektigini düsünüyorum.

Okul ile kulüp arasındaki koparılmaz bağ, yadsınamayacak bir gerçeklik ve övünç kaynağıdır.

eyvallah

Hop dedik beyler! Galatasaraylıyız beyfendiyiz dersiniz yaptığınız ahlaksızlığa bakın. Kimin hangi takımı tutacağına ne lise karar verebilir, ne siz ne de ua. Haddinizi bilin. Başlarım lisesine de ua'sına da.. Ama sapına kadar Galatasaraylıyım.Hadi napıcaksınız bakalım?

Okul ile kulüp arasındaki koparılmaz bağ, yadsınamayacak bir gerçeklik ve övünç kaynağıdır.

Ne alaka 100 sene önceki kuranlarla şimdiki liseliler arasında.Kutsal bir mekanmış gibi söz edilmesi de ayrı bir garipçe.

Üst Alt