LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

Futbol olarak karşılaştırılması saçma.

Çirkeflik konusunda ise Barça=Fener. Net :ka21:

bi messi bi xavi...

tonlarca sayarım barça sisteminden çıkıpta bi cacığa yaramayan ki bir taneside türktü Cem miydi neydi...

Valdes

Puyol Pique(ManU'ya gitti geldi)

Xavi busquets(beğenmiyorum ama altyapıdan) iniesta fabregas(sayılmaz çok erken Arsenal'e gitti) messi pedro cuenca thiago vs vs alt yapıdan müdür.

Raul, Iker Casillas, Esteban Granero, Guti ve Alvaro Arbeloa altyapı kökenli. Ayrıca üçüncü kaleci Adan ve sakat olan De la Red de aynı sistemden gelmiş isimler.

Getafe kulübü ise Real Madrid kökenli oyuncuları en fazla oynatan ekip. İspanyol ekibinin kadrosunda bulunan Casquero, Adrian, Soldado, Miguel Torres, Dani Parejo ve Jordi Codina Real Madrid altyapısından yetişmiş isimler.

İkinci ligde Madrid altyapısından en fazla yararlanan takımsa, kadrosunda Cobeno, Tena, Aganzo, Quero, Movilla ve Rafa Garcia'yı bulunduran Rayo Vallecano.

Avrupa'da ise Jordi Lopez Premier Lig'de, Schorch Bundesliga'da, Samuel Eto'o ve Esteban Cambiasso Serie A'da, Javi Garcia ve Balboa Portekiz'de, Gonzalo da Hollanda'da Real Madrid altyapısının ürünleri olarak forma giyen isimler.

Valdes

Puyol Pique(ManU'ya gitti geldi)

Xavi busquets(beğenmiyorum ama altyapıdan) iniesta fabregas(sayılmaz çok erken Arsenal'e gitti) messi pedro cuenca thiago vs vs alt yapıdan müdür.

Pique'yi beğenmeyip şutladılar barçaya...:asd:

Kötü oyuncu değil ama beğenilmedi...

Ayrıca Real'de aynı şekilde...

bir sürü altyapıdan oyuncu çıkartmış tek tek saydırtma bana isimleri la...

Ya neyin tartışması yapılıyor.

Barca'nın alt yapısı iyi,oyuncuları nefis.

Bunu kabul ediyorum. Aksini iddia eden varsa futbol ile ilgilenmeyi bıraksın.

Benim aklıma takılan.

Milan maçında ve ligde olanlar.

Yeter artık.

Raul, Iker Casillas, Esteban Granero, Guti ve Alvaro Arbeloa altyapı kökenli. Ayrıca üçüncü kaleci Adan ve sakat olan De la Red de aynı sistemden gelmiş isimler.

Getafe kulübü ise Real Madrid kökenli oyuncuları en fazla oynatan ekip. İspanyol ekibinin kadrosunda bulunan Casquero, Adrian, Soldado, Miguel Torres, Dani Parejo ve Jordi Codina Real Madrid altyapısından yetişmiş isimler.

İkinci ligde Madrid altyapısından en fazla yararlanan takımsa, kadrosunda Cobeno, Tena, Aganzo, Quero, Movilla ve Rafa Garcia'yı bulunduran Rayo Vallecano.

Avrupa'da ise Jordi Lopez Premier Lig'de, Schorch Bundesliga'da, Samuel Eto'o ve Esteban Cambiasso Serie A'da, Javi Garcia ve Balboa Portekiz'de, Gonzalo da Hollanda'da Real Madrid altyapısının ürünleri olarak forma giyen isimler.

Ben Barcelona'dan gidenleri yazmadım. Ama yazsam bugün bitmeyebilir.

Ve benim bildigim kadarıyla Real'de şimdi sadece casillas ramos var ilk 11 oynayan.

Ben Barcelona'dan gidenleri yazmadım. Ama yazsam bugün bitmeyebilir.

Ve benim bildigim kadarıyla Real'de şimdi sadece casillas ramos var ilk 11 oynayan.

onu bilmem ben...

Para harcamadık diyeni çarpar ALLAH...

Barçelona'da tonla para harcadı...

Sırf D.Alves-S.Keita-Abidal gibi adamları parayla aldı...

Yetmedi Fabregas'a kırkmilyon bayıldı...

Yani öyle altyapı ile gidio demeyin sadece...

Sırf altyapıya döndükleri sezon dinamodan dört tane yediler evinde...

yaşınız yetmez belki ama barçelona la massia hikayesinin şurda 20 yıllık mazisi var...

onu bilmem ben...

Para harcamadık diyeni çarpar ALLAH...

Barçelona'da tonla para harcadı...

Sırf D.Alves-S.Keita-Abidal gibi adamları parayla aldı...

Yetmedi Fabregas'a kırkmilyon bayıldı...

Yani öyle altyapı ile gidio demeyin sadece...

Sırf altyapıya döndükleri sezon dinamodan dört tane yediler evinde...

yaşınız yetmez belki ama barçelona la massia hikayesinin şurda 20 yıllık mazisi var...

Onu bilmem ben.

Bırak da Dani Alves'i alsın adam.Bu kadar abuk subuk savunma olur ha.

Real sene sonu yine 10 futbolcu yollayıp adam alacak.Daha neyin muhabbeti bu :asd:

Bırak da Dani Alves'i alsın adam.Bu kadar abuk subuk savunma olur ha.

Real sene sonu yine 10 futbolcu yollayıp adam alacak.Daha neyin muhabbeti bu :asd:

Olm Real para harcıyor diyonuz 80 milyon ibra'ya bayılıyonuz...

bide adamı geri şutluyonuz...

tonla adam gitti barçadan 15 senedir kadro değiştirip duruyolar la...

Üst Alt