LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

Olm Real para harcıyor diyonuz 80 milyon ibra'ya bayılıyonuz...

bide adamı geri şutluyonuz...

tonla adam gitti barçadan 15 senedir kadro değiştirip duruyolar la...

Messi diyoruz Xavi -Iniesta diyoruz adam hala IBRA diyor.HAKKI VAR ARKADAŞ.Hala da altyapıdan yeni bebeler oynuyor.

MESSI(GOD) çıkarmış alt yapıdan.İlkokul muhabbetine çevirdiniz ha

Kuzen ben dos Santos bojan jeffren vs vs saymadım degil mi?

Sadece altyapıdan çıkan ve düzenli forma giyenleri yazdım :)

Granero'yu bilmiyorum ama arbeloa daha gecen senelerde almadinizmi?

reis ben Galatasaraylıyım. Ama barça real konusunda iki takımıda severim feyste falanda beğendim ikisini. ama real'in oyunu insana daha hoş geliyo. daha zevk veriyo. ben ortadan bakıyorum olaya. birazda ronaldo ve morinhocu olduğum için duygusallık giriyo olabilir. tekrar diyorum iki takımıda severim ama real madrid daha büyüktür. en azından kökeni var. barçanın ondan büyük olması için onun kadar kupa kaldırması lazım. daha CL kupa sayısı bile Ajax ile aynı sayıda.

Lan olm Real'in alıpta gönderdiklerini saydırmayın şimdi :asd:

Size acı gerçeği açıklayayım

Real Madrid, Manchester City'nin kupa almış halidir.Zamanında Galakticoslar felan ne paralara kuruldu.

City başarılı olsa al sana Real :ka21:

Not:İtiraz kabul etmiyorum

Ramos real alt yapisinda degil.. sevillanin...

yazilanlara ilave negredo ve juan mata da realin alt yapisinda. mata bi ara realin 2. takimi castillada oynayip valenciaya belese gitmistir.

Barcelona'nın mazisi Real Madrid'den büyük diyenler 19 yaşını geçmemiştir büyük ihtimalle Barcelona mazi olarak MANU'dan bile büyük takım değil

1860 Munih de Bayern Munih'ten eskidir ama Bayern'den büyük değildir :ka21:

Muhabbet les

Altyapıdan "mazisi var yhaaee" ya döndü.

1860 Munih de Bayern Munih'ten eskidir ama Bayern'den büyük değildir :ka21:

Muhabbet les

Altyapıdan "mazisi var yhaaee" ya döndü.

off, biz eski olup olmamasını konuşmuyoruz. bi takım bi takımdan büyük olur demek için maziden beri başarılı olması gerekir. o zaman atıyorum hakkarispor 1800de kurulsa GS'den büyük mü dicektik? tabiki hayır. başka şey anlatıyoruz. son 10 yılda avrupada kupa kaldıran takımla 100 senedir kaldıran takım kusura bakmayında aynı kefeye konulamaz

off, biz eski olup olmamasını konuşmuyoruz. bi takım bi takımdan büyük olur demek için maziden beri başarılı olması gerekir. o zaman atıyorum hakkarispor 1800de kurulsa GS'den büyük mü dicektik? tabiki hayır. başka şey anlatıyoruz. son 10 yılda avrupada kupa kaldıran takımla 100 senedir kaldıran takım kusura bakmayında aynı kefeye konulamaz

Yahu bana ne bilader.

Ben adamların altyapı sistemine, altyapıdan çıkardığı oyuncuları seviyorum.Önceki sayfalarda da söyledim.Adamlar hala Montoya felan genç oynatma derdindeler.Özellikle şampiyonluk yarışındayken bile bunu yapıyorlar

Real bildiğin Manchester City.Kaka'yı yollayıp yerine yine hazır adam alırlar seneye

Bu alt yapi muhabbeti nerden cikti yahu.. isteyen basar parayi alir istedigi oyuncuyu. isteyen de alt yapidakilerle oynar. neye taktiniz bu kadar?

Size acı gerçeği açıklayayım

Real Madrid, Manchester City'nin kupa almış halidir.Zamanında Galakticoslar felan ne paralara kuruldu.

City başarılı olsa al sana Real :ka21:

Not:İtiraz kabul etmiyorum

Şu anda barcelona real den daha iyi bi takım.Ama genele baktığın zaman kupa sayısı,mazisi vs.real her türlü katlar barcayı

Barcanın oynadığı futbol genel olarak herkesi sıktı,bide üstüne hakemler barcayı tutunca barcaya olan nefretimiz daha da artıyo

Messi dediğiniz adam iyi topçudur,ama barca da oynadığı futbol farklı,milli takımda oynadığı futbol farklı,o yüzden messi en büyük gibi lafları şimdiden etmek biraz mantıksız.

Şimdi adriano,valdez,busquets vs.bu futbolcuların kazandığı kupalara bakınca en iyi kaleci valdez,en iyi liberolardan biri busquets,en iyi solbeklerden biri adriano gibi sonuçlar çıkabilir.Onun için bazı futbolcuları sadece kulüp takımlarında görerek bu en iyi,bundan daha iyisi yok vs gibi yakıştırmalar anlamsız.

Guardiola bence çok iyi bir hoca değil.Ama takım oynayınca kendisi de çok büyük bir hocaymış gibi gözüküyo,hatta senelik 20 m euro alacak konuma geldi.

Unutmayın rijkaard bize geldiğinde hepimizin aklından uefayı,ş.ligini kazanmak geçmiştir ama sonuç olarak hayal kırıklığına uğradık.Ama mourinho porto da,inter de,chelsea da ve son olarak da madrid de almadığı kupa bırakmadı,yani adam en iyi olduğunu kanıtladı.Şimdi guardiola gitsin bi takıma böyle bi düzende oynatamaz takımı

Üst Alt