LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:34 | Levante 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | 14 Nisan

birde şu biz altyapıdan yetiştiriyoruz Real parayla alıyor diyenleri hiç anlamıyorum barcanın kaleci bile yıllık 10 milyon euro alıyor takım her sene zarar açıklıyor onca başarıya rağmen sanırsın bedava oynatıyorlar oyuncularıda Real parayla alıyormuş alt yapıdan yetişmiş üst yapıdan yetişmiş kimin umrunda arkadaş bir şekilde alınmış oynatılıyor ayrıca City ve Real'i kıyaslamak ayıptır ya City parası olan bir heveslinin elindeki oyuncak sadece Real dünyanın heryerine tanınan milyonlarca tarafarı olan bir camia

Yahu bana ne bilader.

Ben adamların altyapı sistemine, altyapıdan çıkardığı oyuncuları seviyorum.Önceki sayfalarda da söyledim.Adamlar hala Montoya felan genç oynatma derdindeler.Özellikle şampiyonluk yarışındayken bile bunu yapıyorlar

Real bildiğin Manchester City.Kaka'yı yollayıp yerine yine hazır adam alırlar seneye

hee ona lafım yok zaten. isteyen istediğini sever. Zaten bi ülkede o kadar büyük takım varken Sporting'i bile tutan varsa bu kişinin özgürlüğüdür.

ben sadece Real ile barçanın büyüklüğü konusuna yazdım. dediğim gibi la liga'yı seviyorum ama objektif olarak baktığımda Real daha büyüktür. son senelerde barça ona üstünlük sağlasada bu ondan büyük olduğu anlamına gelmez.

sadece ondan güçlü kadrosu olduğu anlamına gelir. büyüklük öyle bi kaç senede kazanılmaz. öyle olsaydı şu 4-5 senede fbye karşı ezilmemizden dolayı büyüklüğü onlara vermiş olurduk. ama öyle değil. sadece bi kaç senedir bizden güçlülerdi. ama bu sene değil.

City'de seneye öyle alacak inşallah:ka21:

Japonya'ya kadar fanlar fırlayacak her taraftan

barcelona "futbol, en iyi nasıl oynanır" ı her hafta kafalara vura vura öğretirken burda kimileri yıldırım beyazıtın ankara savaşındaki duruşunu gösterip bu gerçeğe karşı çıkıyorlar..yenildikten sonra sürenin önemi yok yani..3 yıl önceye göre "barcelona gerçeğini" anlayanların oranı yüzde 500 arttı ama yetmez..çok yakında bu beyaz realliler ya futboldan soğuyacak ya karı kıyafeti giyecek yada acıdan zevk almayı öğrenip zevk alacak bişeyler kaçınılmaz olduğunda..

az kaldı..

la liga+kral kupası+şampiyonlar ligi

puyol kupaları havaya kaldırırken dank eden kafa sayışında misli misli artış, "penaltı-hakem-yere atmalar" diye zırvalayanlar sayısında müthiş bir azalış olacaktır..

nou campta handikaplı barca verip sabaha kadar osurarak uyumaktır real derbisi haftaya benim gözümde..

chealse ilk maçı ise zevkin zirve yapacağı bir balayı lezzeti..

Neyse beyler Saykal için yem attım o da gelmedi. :/ Ondan sizinle pek sarmadı.

İyi geceler.İyi forumlar iyi geceler :):):):):)

405099_343765002348640_196893270369148_959806_1541009675_n.jpg

Ispanyollar tarihten gelen eziklikten dolayi Katalanlari inanilmaz derecede kolluyor.

Nasil ki Almanlarin Yahudiler hakkinda en ufak kötü sey duyduklari zaman ayaga firlamalari gibi :)

aksam Barca'ya kupon yaptim son macimdi penalti aninda tuh be faul yapti mal dedim icimden ,hakem tam tersine penalti verdi :D

Penalti ile kurtarmislar, kac haftadir penalti + kirmizi kartla mac aliyorlar.

sampiyonlar ligindede saibeli penalti ile devam gelmislerdi.

nefretimsin Barcelona..

Penalti ile kurtarmislar, kac haftadir penalti + kirmizi kartla mac aliyorlar.

sampiyonlar ligindede saibeli penalti ile devam gelmislerdi.

nefretimsin Barcelona..

Lan bi git. Şampiyonlar Ligi'nde şaibeli penaltıymış. İlk maçta verilmeyen penaltıları kimse konuşmuyor ama. Onlar da hakem hatası değil mi? Konuşacaksanız hepsini konuşun, işinize geleni değil.

Şampiyonlar ligi finalinde şu ezik madride 5-6 tane atsınlar inş.

Üst Alt