LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Guarddiola bu sene sampiyonlugu hediye etmistir

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Bu arada herkes Alves'in, Ronaldo'ya attığı kasti tekmeyi es geçmiş. Aynı hareketi Pepe falan yapsa ortalık ayağa kalkardı. Barcelona'lı futbolcular, namazında niyazında çocuklar tabi. Net kırmızı karttı o pozisyon..

reale 2 veren zihniyeti kınıyorum... riske girmek deliliktir boşa paran gidecek

Bu arada herkes Alves'in, Ronaldo'ya attığı kasti tekmeyi es geçmiş. Aynı hareketi Pepe falan yapsa ortalık ayağa kalkardı. Barcelona'lı futbolcular, namazında niyazında çocuklar tabi. Net kırmızı karttı o pozisyon..

Barcelona daha çirkef ama insanlar işine geleni görüyor.

Barcelona daha çirkef ama insanlar işine geleni görüyor.

Barça-Real fanatikliğini hiç sevmem sadece maçları izler yorum yaparım. Sadece Marcelo'nun çift dalması bütün Barça çirkefliklerine bedeldir daha bunun Pepe'si Ramos'u var onları saymıyorum bile.

Barça-Real fanatikliğini hiç sevmem sadece maçları izler yorum yaparım. Sadece Marcelo'nun çift dalması bütün Barça çirkefliklerine bedeldir daha bunun Pepe'si Ramos'u var onları saymıyorum bile.

Bugün maç boyunca kendini abartılı bir şekilde yere atıp gerginlik çıkarmaya çalışan kimdi?Daniel Alves'di. Barça'lı oyuncular normal müdahaleleri abartarak gerginlik çıkarmayı çok seviyor.

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona - Real Madrid | 21 Nisan | 21:00 | Ntvspor

4r8ps.jpg

buyursunlar

barcayi tutanlari anlamiyorum :D...

real madir ispanyanin efsanevi takimidir ve önemli tarihe sahiptir... yani Türkiyenin Galatasarayi gibi..

burdaki herkez fenerbahceyi tutanlari neden feneri tuttuklari anlamadigi gibi bende bizim aramazidaki barcalilari anlamiyorum..

realin tarihi vs herseyi dururken barcayi tutmakta neyin nesi iniesta-xavi ve messiyi kisa bir süre desteklemek gibi yaptiginiz..

Galatasaray dururken feneri tutmak gibi birsey bu bence :D

Pantolonya ahalisi ağlamaya başlamış maçtan sonra hemen forumda.

Messi ağlayacaksan oynamayalım la.

messiagliyor.jpg

Ahuahuahaha. :D Ronaldo bir maçla "en iyi" Messi "balon" olmuş. :D Xavi ve Iniesta kötü olunca Messi de kötüymüş. :D Hahahah. Xavi ve Iniesta'nın oynamadığı maçlarda Messi'nin gol ortalamasının daha yüksek olduğundan haberi yok çünkü bazılarının. Ayrıca Ronaldo'nun sahada olmadığı El Clasico'larda "Messi>Ronaldo" dendiğinde inanmayanlar neden Messi'nin ilk defa kötü oynadığı bir maçta hemen "Ronaldo>Messi xD" şeklinde yorum yapabiliyorlar anlamak güç. Ronaldo 1-2 El Clasico'da iyi oynadı, gerisinde leşti. Kabul edin.

barcayi tutanlari anlamiyorum :D...

real madir ispanyanin efsanevi takimidir ve önemli tarihe sahiptir... yani Türkiyenin Galatasarayi gibi..

burdaki herkez fenerbahceyi tutanlari neden feneri tuttuklari anlamadigi gibi bende bizim aramazidaki barcalilari anlamiyorum..

realin tarihi vs herseyi dururken barcayi tutmakta neyin nesi iniesta-xavi ve messiyi kisa bir süre desteklemek gibi yaptiginiz..

Galatasaray dururken feneri tutmak gibi birsey bu bence :D

Bence tam tersi, Real Madrid'i tutmak feneri tutmak ile eştir.

Real Madrid, kendisini dev aynasında dünyanın en iyi takımı olarak görür...

İspanya'da bile bu kendini büyük görme, kabul edilmiştir. Kendilerine hiçbir zaman laf anlatılamadığı yazılır.

En kötü zamanlarında, her Barca mağlubiyetleri sonrasında, kendi tarihlerinin Barca'dan daha büyük olduğu şeklinde savunma yaptıkları, gazetelere yansımıştır.

Real denince akla fenerin gelmesi, çokta zor değil...

İlk yarıyı izledikten sonra yattım. Belliydi maçın sonucu zaten.

Barcelona'nın artık, "haydi çılgınca sabaha kadar yan pas yapalım" anlayışından ufak ufak vazgeçme zamanıdır. İstersen 1000 yan pas yap kaleye gitmeyince olmuyor.

O Tello var mesela genç onu beğeniyorum, genel takımın aksine dikine oynamayı seviyor.

Galatasaray la Fenerbachi niye karistiriyorsunuz, Galatasaray Türk Bayrak ilen dolasti Avrupada Kupalari aldi, Devleri yendi.

Bunu Barcelona da yapmis, Real madrid de, ama Fener ? o yüzden Fener Atletico Madrid bile olamaz, Valencia olamaz, belki Real Sociedad filan...

Üst Alt