LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

tumblr_m2uhl5NXAp1qdqmz4o1_500.gif

Gereksiz bir hareketti...Manchester United'ta oynarken böyle bir hareeket yaptığını hatırlamıyorum...

Üzerindeki aşırı baskının, durum kendi lehine döndüğünde ilk fırsatta, dışa vurumu olmuş...

Büyük sporculuğunun yanına, birazcık (çok demiyorum) mütevazilik ekleyebilseymiş keşke...

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

egolu biri varsa oda Messi

Messi'ye bir ropörtajda bu senede, Dünyanın en iyi futbolcusu ödülü "Altın Top" yarışmasında, kendisinin en büyük aday olduğu belirtildiğinde,

kendisi "Xavi veya Iniesta bu sene benden daha iyiler" diyebilecek kadar egosunu kontrol altında tutabilen biri.

Dünkü golden sonra "sakin olun, ben varsam sorun yok" hareketini yapan,

Messi'nin verdiği demeci vermez.

Güzel maçtı, hemen Ronaldo - Messi kıyasına gerek yok bence. Tek üzüldüğüm Barça'ya handikaplı oynayanlardır :D

Madrid haketti. Barca kendine gelip Chelseayi elemeli.

Bu sonucun ardından Şamp Ligi Finalindeki El Clasico züper ötesi olur

madrid bu maçı kaybetse bile ne fark ederdi ki mourinho ite kaka şampiyon yapardı takımı.

yalnız hala şu di maria tercihini anlayamıyorum. real seviyesinde bir adam değil kesinlikle.

Messi'ye bir ropörtajda bu senede, Dünyanın en iyi futbolcusu ödülü "Altın Top" yarışmasında, kendisinin en büyük aday olduğu belirtildiğinde,

kendisi "Xavi veya Iniesta bu sene benden daha iyiler" diyebilecek kadar egosunu kontrol altında tutabilen biri.

Dünkü golden sonra "sakin olun, ben varsam sorun yok" hareketini yapan,

Messi'nin verdiği demeci vermez.

Saçma bir tartışma ikisini de birey olarak tanımadığımız sürece hepsi varsayımdır.

Ona bakarsanız, Ronaldo, Ferguson kendisine 7 numarayı verdiğinde ben bu numarayı taşıyamam diyip geri çevirmiştir.

Hayır büyük ihtimalle ikisi de gayet iyi adamlardır, ikisini zıtmış, düşmanmış gibi gösterip kapıştırmaya çalışıp, bu ondan efendi, bu ondan karizma, bu öbüründen egolu diye yarıştırmak ancak bizim milletin yapacağı bir iş.

Saçma bir tartışma ikisini de birey olarak tanımadığımız sürece hepsi varsayımdır.

Ona bakarsanız, Ronaldo, Ferguson kendisine 7 numarayı verdiğinde ben bu numarayı taşıyamam diyip geri çevirmiştir.

Hayır büyük ihtimalle ikisi de gayet iyi adamlardır, ikisini zıtmış, düşmanmış gibi gösterip kapıştırmaya çalışıp, bu ondan efendi, bu ondan karizma, bu öbüründen egolu diye yarıştırmak ancak bizim milletin yapacağı bir iş.

Bu tartışma üzerinden ego tatmini yapıyoruz başka birşey değil. Messi ile Ronaldo heralde bizim milleti görse :"Manyak mısınız?" falan der.Bizim futbol anlayışımız "rekabetin zevk almama derecesi"ne yükseldi.

İkisi de farklı oyuncular bana göre fakat illa ki karşılaştırma hastalığını yapacaksak ben Messi'yi daha önde görüyorum; ama baktığında artık Ronaldo'ya da saygı duymak gerekiyor,adam nükleer başlıklı füze gibi. Bu bakımdan 2 oyuncuya da karşılaştırma yaparcasına Bank Asya topçusu muamelesi yapmak saçma ve komik.

madrid bu maçı kaybetse bile ne fark ederdi ki mourinho ite kaka şampiyon yapardı takımı.

yalnız hala şu di maria tercihini anlayamıyorum. real seviyesinde bir adam değil kesinlikle.

İspanya Liginin ikinci devresinde sadece bir maç oynamış adam sakatlık nedeniyle aylardır piyasada yoktu ama gel görki hala asist kralı ;)

Di maria demişken...Adamda tam bir Güney Amerikalı çiftçi tipi var :)

Valdes'in büyük payı var galibiyette.

Dün Barçalılara ne koymuş Ronaldo hepsi etik derdinde:) gol attıktan sora öle yapmıcaktı messi yapmazdı:) Yürüyün etikçiler Rıdvanla 90 dakika programına. Ağlamayın.

bunlar hep cemaatin oyunu , Barcalilar bunun hesabini sandikta Zapatero'dan sorsun

Bu arada Benzema´ya baya sallıyorduk,adam tank gibiydi dün.

Di Maria o tiple küçükken boyacılık yapmadıysa ben de bişey bilmiyorum

Şampiyonluk kutlamalar başlasıııııııııınnnnnnnnn ;)

Üst Alt