LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

Barca'yaa rahat yooook Ronaldo apaçisine koymadaaaaaaaaaaaaaan.

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

Barcelona kazanir gecen sene oldugu gibi, Madrid savunmasi hata yapmaya daha musait. Barcanin, R.Madrid kontra ataklarina dikkat etmesi lazim.

Pedro ve Iniestanin,defansif yonleri, Ronaldo ve Ozilden daha iyi

Ronaldo sempatizanlarini hic sevmem kisacasi onu demek istedim

Real-Madrid-Barcelona.jpg

Hiç de öyle demek istemedin, kıvırma hemen. Dolaylı yoldan hakaret ediyorsun.

Ya kardesim nesini anlamadim, bir arkadas Ronaldonun ustu ciplak resmini koymus, baska bir arkadasimiz buna alinti yapmis bende buna alinti yaptim ve dedimki Madrid hayranlarinin cogu futbolla degil sirf Ronaldo icin Madrid hayranligi yapiyor gibisinden bir sey ifade ettim. Hem sana mi hesap soracagim, fikrimi paylastim isteyen kabul eder, istemeyen baska bir sey soyler

Ya kardesim nesini anlamadim, bir arkadas Ronaldonun ustu ciplak resmini koymus, baska bir arkadasimiz buna alinti yapmis bende buna alinti yaptim ve dedimki Madrid hayranlarinin cogu futbolla degil sirf Ronaldo icin Madrid hayranligi yapiyor gibisinden bir sey ifade ettim. Hem sana mi hesap soracagim, fikrimi paylastim isteyen kabul eder, istemeyen baska bir sey soyler

Kıvırma, kıvırma ! Öyle birşey demedin işte. Ben senin ne demek istediğini gayet iyi biliyorum. :coffee:

Amma kuduranlar olmuş yahu. Bildiğin delirmişşiniz siz, Galatasaray'ı bu kadar sahiplenmiyorsunuz. Barça bence kazanacak ama ben sırf şu 2 senelik Barçalılar için Real fark atsın istiyorum.

Yok Messi, yok bilmem ne. Xavi'nin Ronaldoya bakış attığı resmi koyup dalga geçmeye çalışanlar olmuş yahu daha komiğimi var. :D Sonra Madridliler şeydir diye ima eden bir eleman çıkmış, kıvırmaya çalışmış, en sonunda kuyruk acısı demiş konuyu kapamış. Ulan İspanyollar bu kadar üstüne gitmiyordur olayın.

Dünyanın en iyi 2, en iyi olmasa bile en dikkat çekici 2 takımı maç yapıyor 29 Kasım'da. Dünyanın en iyi 2 oyuncusu ve en başarılı 2 oyuncusu sahada olacak. Oturup zevkini çıkarın.

Üst Alt