LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

Şerafettin millete gay diyip, hala kendini haklı çıkarıyor ya. :D

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

Yanlış anlaşılabilir :D Burası body forumu değil :D

Madrid hayranlarin cogu, futbolla degil boyle seylerler ilgilenir

Şimdi bu ne demek, biri bana açıklasın lütfen ? Resmen dolaylı yoldan hakaret var burada üyelere.

Yöneticiler el atar en yakın zamanda olaya. Raporla ahmet.

Arkadaşlar, kaç kere uyarmam gerekiyor ? Rahatsız olduysanız raporlayın, kişisel tartışmalara girmeyin lütfen.!!!!!!!

Nerde ben millete gay dedim, sadece dedimki Madrid taraftarlarin cogu boyle Ronaldo resimleri ile ugrasir dedim. Ama kast ettigim taraftar profili: Ronaldo ile birlikte Madridden sempati duymaya baslayanlar icindir. Ben Ronaldoyu hic sevmem kendini begenmis tavirlari vs vs

Şimdi bu ne demek, biri bana açıklasın lütfen ? Resmen, dolaylı yoldan hakaret var burada üyelere.

Allahim sen sabir ver birde utanmadan uyelere diyor, tam bir provokasyon. Benimle alip veremedigin mi var. Namik kardesimiz ikili tartismalar girmeyin diyor. Sende olayi alevlemek icin caba sarf ediyorsun

Ronaldo'nun o kadar parası var saç stiline bak allaam yareppim ya :asd:

Amma kuduranlar olmuş yahu. Bildiğin delirmişşiniz siz, Galatasaray'ı bu kadar sahiplenmiyorsunuz. Barça bence kazanacak ama ben sırf şu 2 senelik Barçalılar için Real fark atsın istiyorum.

Yok Messi, yok bilmem ne. Xavi'nin Ronaldoya bakış attığı resmi koyup dalga geçmeye çalışanlar olmuş yahu daha komiğimi var. :D Sonra Madridliler şeydir diye ima eden bir eleman çıkmış, kıvırmaya çalışmış, en sonunda kuyruk acısı demiş konuyu kapamış. Ulan İspanyollar bu kadar üstüne gitmiyordur olayın.

Dünyanın en iyi 2, en iyi olmasa bile en dikkat çekici 2 takımı maç yapıyor 29 Kasım'da. Dünyanın en iyi 2 oyuncusu ve en başarılı 2 oyuncusu sahada olacak. Oturup zevkini çıkarın.

ManU'lu adamın hali başka oluyor aga,tamamen katılıyorum.

Nike bile apaçi olduğunu anlamış Ronaldonun kramponlarına bak. :D

Apaçi mapaçi. Bize göre dünyanın en iyi oyuncusu, size göre en iyi 2. oyuncusu. O yüzden saygı duyun beyler. :)

[video=youtube;Ibszp3n50Vk]https://www.youtube.com/watch?v=Ibszp3n50Vk[/video]

Üst Alt