LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:13 | Barcelona 5-0 R.Madrid | 29 Kasım | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

Barcelona maçları izlerken sıkılan , Real madrid maçları izlerken çoşan bir insan olarak Barcelonanın macı sıkıcı hale getirmemesini diliyorum..

Mourinho & Ronaldo . ;)

Cevap: LL H:13 | Barcelona - R.Madrid | 29 Kasım | El Classico |22.00 | Ntv Spor

33466_171832716166157_100000182895895_581659_2684090_n.jpg

Madridliler genelde maç öncesi konuşuyolar sonra ortadan kayboluyolar, umarım geçen seneki gibi yapmazsınız bu sefer.

Messi'yle Ronaldo'yu kıyaslamam bile. Tabiki Messi fakat Real Madrid'i daha çok seviyor ve daha iyi buluyorum. Heleki başlarında Mourinho varken. :tiphat:

Ulan yine Real-Barça muhalefeti başladı. Ne kadar komiksiniz yahu. :D

Sizin gerçek takımınız sürünürken yapmayın bari. :eek:

Beraberlik kokuyor gibi, 2 takımda çok temkinli oynuyacak, ama Barçanın kazanmasını isterim.

Real en azından bi beraberlik alır

Hiç umrumdan değil ama madem tahmin istiyorsunuz. Real döşer barça lavuklarına, iki takımda beter olsun :D

Beyler ayıp oluyor ama. Burada gerçek Barça'lı taraftarlar da var.. Realli de var.. Ayıp.. Şahsen Barça benim için önce gelir.. Bunu forumda beni tanıyan bir çok kişide iyi bilir.

Pofffffffffff, maça bak :) Barça-Madrit. Barça alır herhalde.

Valdes

Alves - Pique - Puyol - Maxvell

Busquest

Xavi - İniesta

Messi - Villa - Pedro

Casillas

Ramos - Pepe - Carvalho - Marcelo

Xabi - Khedira

Di Maria - M.Özil - Ronaldo

Hiquain​

Bu oyuncular bir salaklık yapıp kırmızı kart filan görmezlerse bu maça bu kadrolar ile çıkılacağını düşünüyorum, belki Mourinho Barça'dan korkup bir hücumcuyu çıkartıp Lass'ı orta alana monte edebilir ama ben pek ihtimal vermiyorum.

Bence de böyle çıkar iki takım. Kaka'nın uzun süreli sakatlığını saymazsak iki takımın da şu anki ideal kadrosu böyle. Xavi-iniesta-messi biraz insan gibi oynarlarsa real in bir şansı olur belki. Aksi takdirde ben pek şans veremiyorum Mourinho reisin takımına :)

Saldır BARCA.Yeni bir Messi show izleyeceğiz gibime geliyor.

Canları cehenneme ,kim yenerse yensin.

Bol gol olursa da fena olmaz.

Üst Alt