LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | İlk Yarı

j6osjr.jpg

Aklıma Messi hakkında kötü şeyler geliyor..

Lutfen bu konuda Espanyol-Real Madrid macini konusalim.Baska konulari girgir samata muhabbet bolumunde paylasiniz... Bunlari yapanlarin admin veya moderator olmasi daha bir uzucu.

@Muhammet @Enes

Olm Ronaldo o kadar mükemmeldi ki uzaylı zannederdim.Şoktayım şu an kusura bakmayın.Servet gibi bir şey çıktı.

Lutfen bu konuda Espanyol-Real Madrid macini konusalim.Baska konulari girgir samata muhabbet bolumunde paylasiniz... Bunlari yapanlarin admin veya moderator olmasi daha bir uzucu.

Bencede. Tadında bırakılmalı. Sıkıcı olmaya başladı; Zira futbol konuşmak isteyen çok insan olduğunu düşünüyorum. Ama topiği sabote edenlerden dolayı kimse bir şey yazamıyor kanımca..

ronaldo durdurulmuyor... ercan taner: "ronaldo terminator gibi gitti" :)

Tabi dün Barca'nın berabere kalmasıda Ronaldo'yu kamçılamış olabilir :)

ilk yari bitti. 0-1. adebayorla net atak vardi.Onu atsaydi rahat baslayacaktik 2. yariya

Başlayacaktık?Komik oluyorsunuz gençler.Bu arkadaş sanırsam Barnebeu'dan kombine almış.Her maçı Valdano ile yanyana izliyor.Her sene orjinal Madrid forması alıyor.Real Madrid taraftarı filan olamazsınız siz kandırmayın kendinizi.

Başlayacaktık?Komik oluyorsunuz gençler.Bu arkadaş sanırsam Barnebeu'dan kombine almış.Her maçı Valdano ile yanyana izliyor.Her sene orjinal Madrid forması alıyor.Real Madrid taraftarı filan olamazsınız siz kandırmayın kendinizi.

neden forması veya kombinesi olmayınca taraftar olunmuyor mu ?

Benim hangi takimi tuttugum hangi takima sempatimin oldugu seni ilgilendirmez.Ben kendimi bildim bileli Galatasaray ve Real Madrid i tutarim.Elimden geldigince de maclarini izlerim zaten her hafta ntvspor veriyor.Taraftari olmak icin Bernabeua ya gitmeme gerek yok.. Haa sen simdiye kadar Galatasaray'in butun maclarini Ali samiyende izlediysen bilemem!

Dışarda parası olamıyıpta stada giremeyen, forma alamayan, kombine alamayan bir insan, stad köşelerinde, kahvane köşelerinde "Gool" sesiyle sevinç çığlıklarına boğuluyorsa, o, hepinizden daha Galatasaray'lıdır!

Üst Alt