LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | İlk Yarı

Takımdan sanki gerçek taraftarıymış gibi bahsedilmesi gayet saçma.Kendinizi Madrid taraftarı gibi gösterip çk müthiş çok ulvi birşey yaptığını mı sanıyorsunuz nedir?Kaldı ki genel konuşuyorum bu forumda fazlaca var.Barcelona maçı topiğinde bugün kazanacağızlar gol attıklar aynı şekilde Madrid topicinde de bu tarz saçma olaylar bolca var.:)Sempatizan olabilirsiniz ama Galatasaray taraftarı olduğunuz gibi Madrid taraftarı olamazsınız.Forma almak kombine almak sadece birer örnek.O kültürü o havayı solumadıktan sonra anca kendinizi kandırırsınız burada.Barcelonam kazandı,Real Madridim çok yaşa diyerek büyük adam,marjinal adam olmuyorsunuz.

Takımdan sanki gerçek taraftarıymış gibi bahsedilmesi gayet saçma.Kendinizi Madrid taraftarı gibi gösterip çk müthiş çok ulvi birşey yaptığını mı sanıyorsunuz nedir?Kaldı ki genel konuşuyorum bu forumda fazlaca var.Barcelona maçı topiğinde bugün kazanacağızlar gol attıklar aynı şekilde Madrid topicinde de bu tarz saçma olaylar bolca var.:)Sempatizan olabilirsiniz ama Galatasaray taraftarı olduğunuz gibi Madrid taraftarı olamazsınız.Forma almak kombine almak sadece birer örnek.O kültürü o havayı solumadıktan sonra anca kendinizi kandırırsınız burada.Barcelonam kazandı,Real Madridim çok yaşa diyerek büyük adam,marjinal adam olmuyorsunuz.

Lan ben seni Barcelona'dan "biz" diye bahsediyorsun sanıyordum, neden anlamadım şimdi.:asd:

saçmalık. bende görmedim bu yaşıma kadar ASY i. bende Gs taraftarı olamam sizin mantığınızla.

Ne alakası var? Ben Bernabeu'ya Nou Camp'a mı gitsin diyorum? Dediğim şey şu ;

1- Bir insan bir takımın taraftarlığını yapabilir, birden fazla takıma GÖNÜL KOYMAK, biz diye benimsemek gibi bir olay akıl mantıkla açıklanamaz.

2- Bir insanın kendi ülkesinin takımı değil de başka ülkeden bir takımı benimsemesi BENCE mantıksız zira hem gözden hem de gönülden ırak.

Yine de Galatasaray forumunda başka bir takımı biz diye benimsemenin hiçbir mantığı yok.

Butun bu olanlarin real madrid konusunda olmasi sacma.Bu forumdaki uyelerin yuzde 90 ni barcelonayi tutuyor ve yorumlarinda yok barca soyle yok barca boyle.o zaman bir sey olmuyor da ben real madridi tutunca mi problem oluyor.

Ben real madrid taraftariyim.Her hafta takip ederim.Ve gecmisten bu yana da 2 takima gonul verdim.Galatasaray ve Real Madrid. Barcanin son 3 seneki oyunuyla Barca taraftari degilim!!!

Arkadaslarla izledigimiz barca 2-6 macta yenilirken de bir ben real madridi tutuyordum.kafedeki herkes barca yi tutuyordu. Los galaktikos diye adlandirildigi zamanda realliydim farkli maglubiyetlerde de.

Ne alakası var? Ben Bernabeu'ya Nou Camp'a mı gitsin diyorum? Dediğim şey şu ;

1- Bir insan bir takımın taraftarlığını yapabilir, birden fazla takıma GÖNÜL KOYMAK, biz diye benimsemek gibi bir olay akıl mantıkla açıklanamaz.

2- Bir insanın kendi ülkesinin takımı değil de başka ülkeden bir takımı benimsemesi BENCE mantıksız zira hem gözden hem de gönülden ırak.

Yine de Galatasaray forumunda başka bir takımı biz diye benimsemenin hiçbir mantığı yok.

He la, son cümle cuk oturdu. Biz de senle BJK'den "biz" diye bahsedek. Herifler yıldızlar topluluğu oldu, kaybettik de lan bugün.:( Guti'siz yapamıyok.

Lan ben seni Barcelona'dan "biz" diye bahsediyorsun sanıyordum, neden anlamadım şimdi.:asd:

Ben sadece Bayern'e sempati duyarım Sertaç.:)Hiçbir zaman da biz diye filan bahsetmedim yazarken.Sadece sempati.Madrid nefretim yüzünden böyle gelmiş olabilir sana.Ama bu tarz insanlar yüzünden Barcelona'dan da soğuyor insan.Birsürü çakma taraftar kaynıyor ortalık.Millet burada İspanya siyasetini filan tartışıyor bu takımlar üzerinden.O derece coşmuşlar.:asd:Gaz alayım dedim ben de.

Benim yazdigim konuya dikkat edersen Espanyol-Real Madrid konusudur.Forumda boyle bir konu varsa da real madridi tutan uyelerinde olabilecegi mac ile ilgili yorum yapabilecegi yer olarak acilmistir.Ben gidipte Galatasaray'in x takimiyla macinda yazmadim bunu.Bu iki takimin mucadelesinde Reali destekledigim icindir...

oha son 2 sayfa buram buram popülizm kokuyor lan,hele Doğukan'ın mesaj beni nirvanaya ulaştırdı şuan

Ben sadece Bayern'e sempati duyarım Sertaç.:)Hiçbir zaman da biz diye filan bahsetmedim yazarken.Sadece sempati.Madrid nefretim yüzünden böyle gelmiş olabilir sana.Ama bu tarz insanlar yüzünden Barcelona'dan da soğuyor insan.Birsürü çakma taraftar kaynıyor ortalık.Millet burada İspanya siyasetini filan tartışıyor bu takımlar üzerinden.O derece coşmuşlar.:asd:Gaz alayım dedim ben de.

He lan, iyi ettin valla. Söylesem boş tepkiler görürüm diye konuşmuyordum. Hele Real-Barca kavgası yüzünden maç izleyesim gelmiyor, iki takımdan da nefret edeceğim bu tipler yüzünden.

:( He valla gidek bigün İnönü'ye seninle. Çıkışında da Güçük Beyoğlu yaparuk :(

Aslında bu gece içmeliydik, 3 haftadır kazanamıyok lan.:(

İnan Yılmaz;2178562 İnan Yılmaz;2178562' Alıntı:
Ulan Trt ulan Trt.Takımımın maçlarını izleyemiyorum anasını satayım.TrtHd'nizi seveyim sizin.

..

Üst Alt