LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | İlk Yarı

Ben sadece Bayern'e sempati duyarım Sertaç.:)Hiçbir zaman da biz diye filan bahsetmedim yazarken.Sadece sempati.Madrid nefretim yüzünden böyle gelmiş olabilir sana.Ama bu tarz insanlar yüzünden Barcelona'dan da soğuyor insan.Birsürü çakma taraftar kaynıyor ortalık.Millet burada İspanya siyasetini filan tartışıyor bu takımlar üzerinden.O derece coşmuşlar.:asd:Gaz alayım dedim ben de.

bayern bana hep itici gelmiştir. zaten sevmiyordum, bir de geçen cruyf'un jübilesinde ajaxa 8 tane atıp 8-0 yendiklerini öğrendim daha çok uyuz oldum. adam jübile yapıyor 8 tane ne ya.

Hani marjinal bizdik? :)

Cem Yılmaz geldi aklıma nedense..

Bu arada Real üst yapar bence..

Hani marjinal bizdik? :)

Cem Yılmaz geldi aklıma nedense..

Bu arada Real üst yapar bence..

Yalnız o mesajdan bir tane daha bulamazsın.Bu konudaki fikirlerimi en yakın arkadaşlarım da bilirler forumdaki.Nasıl bir dalgınlığıma gelmişse yazmışım.Ama ne Bayern maçlarının topicinde gol attık lan gol attık kazandık diye post atarım ne de Bayern üzerinden birileriyle tartışırım.Unutmadan belirteyim Bayern sempati duyduğum bir takım, oradaki takımım yazandığım mesajla buradaki muhabbetler arasında ne gibi bir bağlantı var çözemedim orasını. :)

Maca 10 kisi baslasak da kazanmasini bildik.Hala Madrid...

Globalleşen dünyada başka ülkelerin takımlarını tutmak gayet normal bence. Adamların maçlarını izliyor, haberlerini takip ediyorsun. Röportajlarını okuyorsun. İmkanın varsa maçına gidersin, olmadı buradan formasını alırsın. İnsanları sınırlamaya gerek yok. Ben de çok küçüklükten beri Juventus'u tutarım. Belli başlı nedenler var tabii Del Piero, Zidane vs. Bir de deplasmanda oynadıkları Manchester maçı vardı. Maçtan birgün önce Juve'nin as kadrosundaki 8-9 adam hastalanmıştı, bulaşıcı. Fergusaon laf attı birsürü rahat yeneceğiz falan diye. Lippi'ydi sanırım, o da birşeyler dedi. Neyse 3-0'mı ne almıştık maçı. Ondan sonra iyice bağlandım.

Tabii Galatasaray sevgisiyle kıyaslanmaz ama hiçbir anormallik ya da mantıksızlık yok bence.

Cevap: LL H:23 | Espanyol 0-1 Real Madrid | 13 Şubat | Maç Sonucu

Her ne kadar Barca'yı tutsam da her maçı kazanmasından dolayı artık yavaştan bana da antipatik gelmeye başladı. Bu maçta Real Madrid'i destekledim, lige heyecan gelsin diye. Hakikaten 90 dakika 10 kişi oynadılar amma velakin mükemmel mücadele ettiler. Adebayor biraz şanslı olsa ma 5-0 biterdi.

Adebayor kacan golleri atsaydi cok rahat izlerdik maci.Kazanmak onemliydi.5 puana indi fark.Siradaki mac evimizde Levante ile.

Barcamız adına kötü oldu ama 5 puanlık fark ciddi bir fark takım Barcelona olunca.

Globalleşen dünyada başka ülkelerin takımlarını tutmak gayet normal bence. Adamların maçlarını izliyor, haberlerini takip ediyorsun. Röportajlarını okuyorsun. İmkanın varsa maçına gidersin, olmadı buradan formasını alırsın. İnsanları sınırlamaya gerek yok. Ben de çok küçüklükten beri Juventus'u tutarım. Belli başlı nedenler var tabii Del Piero, Zidane vs. Bir de deplasmanda oynadıkları Manchester maçı vardı. Maçtan birgün önce Juve'nin as kadrosundaki 8-9 adam hastalanmıştı, bulaşıcı. Fergusaon laf attı birsürü rahat yeneceğiz falan diye. Lippi'ydi sanırım, o da birşeyler dedi. Neyse 3-0'mı ne almıştık maçı. Ondan sonra iyice bağlandım.

Tabii Galatasaray sevgisiyle kıyaslanmaz ama hiçbir anormallik ya da mantıksızlık yok bence.

Tutmak ayrı birşey ama böyle gösteriş için sahiplenmek nedir ben onu anlamıyorum.Barca-Madrid rekabeti popülerleşince ülkede birsürü çakma taraftar türedi son yıllarda.Millet kendi takımını bırakmış ``Çakma Katalan`` ``Franco'nun uşağı`` filan diye birbirini yiyor bu forumda.:)Sonra ben Bayern için takımım yazdım diye adamlar haklı çıkarmaya çalışıyorlar kendilerini.:asd:Sempati tabiki olacak seninki gibi.Ama bazıları sırf gösteriş için böyle işler peşindeler.Benim derdim budur yoksa kimseye sınırlama getirdiğim yok.Ben Bayern taraftarıyım diye iddia da etmedim hiçbirzaman.Ama zilyon tane Barçalı ve Real Madridli var forumda.Enteresan değil mi bu durum?

Tutmak ayrı birşey ama böyle gösteriş için sahiplenmek nedir ben onu anlamıyorum.Barca-Madrid rekabeti popülerleşince ülkede birsürü çakma taraftar türedi son yıllarda.Millet kendi takımını bırakmış ``Çakma Katalan`` ``Franco'nun uşağı`` filan diye birbirini yiyor bu forumda.:)Sonra ben Bayern için takımım yazdım diye adamlar haklı çıkarmaya çalışıyorlar kendilerini.:asd:Sempati tabiki olacak seninki gibi.Ama bazıları sırf gösteriş için böyle işler peşindeler.Benim derdim budur yoksa kimseye sınırlama getirdiğim yok.Ben Bayern taraftarıyım diye iddia da etmedim hiçbirzaman.Ama zilyon tane Barçalı ve Real Madridli var forumda.Enteresan değil mi bu durum?

Bu yazdıkların doğru, su götürmez.

Ama yapacak birşey yok yahu, hevestir geçer:) Bazıları için geçerli tabii bu. Adam yıllardır Madrid'i Barca'yı seviyordur, gayet normal.

Üst Alt