# Lucas Biglia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: Lucas Biglia Galatasaray'da (mı)?

Çok sevinip hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum ama futbolla ilgilenen adamların tanıdıgı bi oyuncudur ne cok iyi nede cok kötüdür potansiyel bulunduran vasat üstü bi ortasahadır Pirlonun alt versiyonlarındandır hayırlı ugurlu olsun

Bir tane daha arjantinli gelebilir.Scoutgs de Cihan çıtlatmıştı forumda.Belki bir arjantili nin gelmesi için bu arjantinli yi(Biglia yı kastetmemişti.adını unuttum oyuncunun:D) alırız demişti.Hayırlısı olsun.İnşallah doğrudur.

bazı arkadasların yorumlarına anlam veremıyorum neymıs vasat ustu orta sahaymıs yaw arkadaslar turkıyede bıglıa gıbı alırsak eger orta saha bızden baska kımde var 2 yonlu?

bu ulkede ernst e 2 yonlu dıyorlar bıglıa gelırse dusunun bakalım kac yonlu dıcekler yanınada van bommel ı aldıkmı orta saha super olur

bazı arkadasların yorumlarına anlam veremıyorum neymıs vasat ustu orta sahaymıs yaw arkadaslar turkıyede bıglıa gıbı alırsak eger orta saha bızden baska kımde var 2 yonlu?

bu ulkede ernst e 2 yonlu dıyorlar bıglıa gelırse dusunun bakalım kac yonlu dıcekler yanınada van bommel ı aldıkmı orta saha super olur

Trabzonda var Antepde var Fenerde var Besiktasda var Varda var.

Van bommele gerek yok.

Trabzonspor: Selçuk İnan ve Gustavo Colman.

Beşiktaş: Ernst, Guti, Necip ve Fernandes.

Fenerbahçe: Emre Belözoğlu ve Mehmet Topuz.

oyuncunun ismini çok duydum fakat belçika ligi pek takip ettiğim bir lig değil. arastırdım biraz nette bir kaç sene önce yapılan yorumlar güzel. gelecek vaat ettiği söylenmiş genelde. ama son 3 yılda herhangi bir sıçrama gösterememiş kendisi ve umulandan düşük fiyata bize satılmıstır. antuda futbolcu bankası kısmında tartısılmıs. kendileri için düşünmüşler. ama forumun buyuk bir bolumu fenerbahce oyuncusu olamayacağını söylemiş. umudunuzu kırmak istemiyorum ama durum böyle. ama söylentilerle iş yürümüyor. elano alındıgında kıyamet kopuyordu ama beklenen olmadı. biglia'nın o patlamayı ligimizde yapacağını umuyorum. neticede sınıf atladı ligimize gelerek.... umarım box2box hayalimiz gerçek olur. iyi oyuncular alındıgı taktirde hagi'ye çok güveniyorum. şimdi bir amc bir fc bir de kanat oyuncusu alınması gerekir. defans idare eder bir şekilde. gol atmalıyız gol....

Van bommele gerek yok.

Zaten Van Bommel buraya gelmez. Aptal degil herif.

Ama gelse bence fena olmaz yalniz cok cirkef. Ama yasini bi kenara birakalim buraya gercekten biseyler yapmak icin gelirse Ligin anasini aglatir bence. Cok agresif ve bence tamamen leader özellikte birisi. Takimdakileri uyandirir rakipleride yer. Canayla birlikte silip süpürürler orta sahayi benden söylemesi

Biglia'nın tek şansı Ayhan,Barış,Sarp gibi adamların üstüne gelmesidir,izlerken gözlerimize inanamayacağımız kesin..

Çünkü körelmişiz biz oyuncu görmeye görmeye..

Zaten Van Bommel buraya gelmez. Aptal degil herif.

Ama gelse bence fena olmaz yalniz cok cirkef. Ama yasini bi kenara birakalim buraya gercekten biseyler yapmak icin gelirse Ligin anasini aglatir bence. Cok agresif ve bence tamamen leader özellikte birisi. Takimdakileri uyandirir rakipleride yer. Canayla birlikte silip süpürürler orta sahayi benden söylemesi

Niye gelmesin yahu, Türkiye yi de amma sey yaptiniz ha. Tamam oynadigi takim su an Bayern ama herifin yasi gelmis 33e bundan sonra gidecegi takim Bayern ayarinda olmiyacaktir. Paraya bakar bu is, gelmesi zor degil.

Yanliz ben istemem onu söyliyim. Cana- Biglia felan olduktan sonra Bomele gerek kalmadi. Bize daha cok Misi gibi bir adam lazim simdi.

Ah Lincoln olacakti simdi.

Üst Alt