lucid rüya görme tekniği - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

Bende daha çok; rüyada olduğumu fark edebilme ama kontrol edememe sıkıntısı var. Genelde kabus gördüğüm içinde bir şeylerden kaçıyorum, bu yüzden de kontrol edemiyorum. Tamamen bilinç dışı hareketler yapıyorum. Ama eğlenceli olmuyor da değil hani... :)

Inception baya sağlam filmmiş.

images

Hemen hemen çoğu rüyamda rüyada olduğumun farkında oluyorum.Söylüyorum olanlar yine rüyadır diye.Kontrol etmeye çalışmadım şimdiye kadar.Kabus gördüğümde genellikle uyandırmaya çalışıyorum "uyansam da şu kabustan kurtulsam diye".Uyandırmayı başarıyorum kendimi sonunda.

Fena bir konu akşam yorumları okuyordum az önce uyanınca devam ettim fenalardayım...

Bir ara başardım ben rüyadayken rüya olduğunu anladım; bana vuran adamı boğazından tutup yukarı kaldırdım, ama sonra bana doğru tanımlayamayacağım, dönen, küçük bir cisim yaklaştı. Ben o an çok tırstım nedense ve hemen uyandım. Sonra da bir daha nasip olmadı zaten. Ama o adamı boynundan tutup kaldırmak müthiş zevkti.:asd:

Üst Alt