# Luis Fabiano - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Luis Fabiano

Cevap: Sao Paulo ile ilk resmi görüşme yarın gerçekleştirilecektir

forlan drogba hadi neyse ama bu adamı kesinlikle istemiyorum. yaşlı ama gelirse sonuna kadar yaparlardı görevini hem sakat, hemde ters bi adam iste. totenham istediğinde falan saçma sapan açıklamalar yapmıstı. yada baska bi ing takımı. sanki messiymis gibi kibirli açıklamaları vardı. bu adam bizide sallamaz. her gün barlarda takılır. fransa liginden alıncak herhangi bi forvet daha yararlı olur.

forlan drogba hadi neyse ama bu adamı kesinlikle istemiyorum. yaşlı ama gelirse sonuna kadar yaparlardı görevini hem sakat, hemde ters bi adam iste. totenham istediğinde falan saçma sapan açıklamalar yapmıstı. yada baska bi ing takımı. sanki messiymis gibi kibirli açıklamaları vardı. bu adam bizide sallamaz. her gün barlarda takılır. fransa liginden alıncak herhangi bi forvet daha yararlı olur.

Acikcasi Brezilyalilara sogugum artik. Diego'ya da sogugum, Ronaldinho'ya da. Fabioano'nun futbolunu begeniyorum ama yazdiklarin endise verici. Alex bile basarili diyoruz ama kossam Real Madrid'de oynardim diyen biri. O zaman neden kosmuyorsun demiyor kimse. Adamlarin kulturu calismamak, eglenmek uzerine sanki, biz de savasci, hirsli futbolculari seven bir klubuz.

Transfer yatarsa uzulmem, gelirse de insallah basarili olur, bizim yonetim baya istekli getirmeye belli ki.

Cevap: # Luis Fabiano

Bizim kulüp de iyice şeffaflığı arttırdı. Kulüp ile görüşeceklerini yazmışlar ama olmazsa bu da başarısızlıkla sonuçlanacak.. Bari gizli yapsalar da sonradan ilgilenmiyorduk diye kıvırsak :)

Demek ki Aysal'in kendine guveni tam. Ozturk'un dedigi gibi Fabiano gelmezse daha iyisi gelecek. O kivirma islerini simdi gozaltinda olan baskanlar yapar.

Eğer sakatlığı kronikse gelmesin,sezon açılışına yetişecekse müthiş transfer.Basit bi araştırma ve kontrolle zaten anlaşıılır.Almak istiyolarsaki sakat adamı alacak kadar salakdeğil bizimkiler,ligi sallar.

Terim sakatligi duyunca kronik mi degil mi, donerse ne kadar oynar anlayacak biri. Tek cekincem Brezilyali olmasi, o da kultur farkindan.

Terim sakatligi duyunca kronik mi degil mi, donerse ne kadar oynar anlayacak biri. Tek cekincem Brezilyali olmasi, o da kultur farkindan.

Taffarel var ona yardımcı olacak.Eğer eski sağlığına kavuşabilcekse şuan alabileceğimiz en iyi oyunculardan biri çünkü farklı bir forvet Jardel gibi bitirici ama daha çok oyun içinde kaybolmayan bir oyuncu.

merte bak seeen :D

Cevap: Sao Paulo ile ilk resmi görüşme bugün gerçekleştirilecektir

Oha abi resmi görüşme yapılacaktır diye resmi siteden haber geçildiğini de ilk defa görüyorum

Oha abi resmi görüşme yapılacaktır diye resmi siteden haber geçildiğini de ilk defa görüyorum

bizimkilerde işi iyice abarttı.herşeyde resmi siteden açıklanmaz ki.artık görüşmenin detaylarını da verirler.

resmi site:fabiano ile bugün sao paula da şirin bir cafede görüştük.fabiano 2 çay içti bir tost yedi bülent tulun masraf olmasın diye sadece su içti meğer suda paralıymış.hesap 13 brezilya reali tuttu hesabı fabiano verdi.üstünü geri almadı.

not:transfer konuşmayı unuttuk.

bu işin sonu temmuzun ortasını bulur, daha ilk görüşme bugün, ondada muhtemelen sonuç çıkmaz

bizimkilerde işi iyice abarttı.herşeyde resmi siteden açıklanmaz ki.artık görüşmenin detaylarını da verirler.

resmi site:fabiano ile bugün sao paula da şirin bir cafede görüştük.fabiano 2 çay içti bir tost yedi bülent tulun masraf olmasın diye sadece su içti meğer suda paralıymış.hesap 13 brezilya reali tuttu hesabı fabiano verdi.üstünü geri almadı.

not:transfer konuşmayı unuttuk.

İyice saçmaladılar gerçekten haklısın Caner biz transferler konusunda bize bilgi verilsin derken bunu kastedmemiştik.

İsim olarak daha iyisini alamayız belki ama, şahsi fikrim vereceği katkıdan çok daha fazlasını verebilecek forvet oyuncuları, hem de daha düşük maliyetlere bulunabilir.

Ne kadar iyi bir golcü olursa olsun, 31 yaşında, ağır sakatlık geçirmiş ve sakatlığını henüz atlatamamış bir oyuncunun bu kadar yüksek maliyetlerin altına girilerek alınmasına karşıyım. Aynı şekilde 33 yalındaki Forlan ve Drogba'yı da istemiyorum.

Ne kadar iyi bir golcü olursa olsun, 31 yaşında, ağır sakatlık geçirmiş ve sakatlığını henüz atlatamamış bir oyuncunun bu kadar yüksek maliyetlerin altına girilerek alınmasına karşıyım. Aynı şekilde 33 yalındaki Forlan ve Drogba'yı da istemiyorum.

Aynı zamanda alkolik olduğu da söyleniyor.Drogba gibi üst düzey bi forvet alıncaksa alınsın ama onun dışında forvete gerek yok bence.

Aynen. Gösteriş amaçlı bir transfer. Biz başarı istiyoruz.

Muslera büyük takım transferiydi. Potansiyelli, gelişime açık, genç ve iyi bir futbolcuyu aldılar. Bu yoldan devam etmeliler.

Birileri sanırım Galatasaray ın başıan geçen her transfer komitesine büyü yapıyor bu transferi yapmak saçmalık!!!

Orta saha transfer diye bağırken herkes forvete konsanre olmuş yine anlamıyorum.5 senedir aynı hikaye.

İyice saçmaladılar gerçekten haklısın Caner biz transferler konusunda bize bilgi verilsin derken bunu kastedmemiştik.

bizim için mi bilgi verdiklerini sanıyosunuz beyler

adamlar ceza almamak için çeşitli manevralar yapmaya çalışıyo

114 000 lira az para değil

yoksa bizi bilgilendirmek kimin umurunda

Üst Alt